Demonstracja

 13 grudnia o godzinie 18:30 we Wrocławiu pod Pomnikiem Ofiar Katyńskich (znajdującym się obok Panoramy Racławickiej) rozpocznie się demonstracja upamiętniająca ofiary stanu wojennego, jaki 13 grudnia 1981 roku wypowiedziała Narodowi Polskiemu junta Jaruzelskiego, sowieckiego namiestnika w polskim mundurze.
Pamiętajmy o tych, którzy byli bici, zamykani, wyrzucani z pracy, a zwłaszcza tych, którzy stracili życie, by Polska mogła być Polską, a nie sowiecką kolonią.
RZ, fot. fakt interia

komentarzy: 7

  1. Niedawno ZUS kontrolował na zwolnieniach niższe kasty i karał oczywiście. Telewizja piała z zachwytu. Tymczasem urzędnik może symulować i brać lewe zwolnienia a lekarze sprzyjają temu oszustwu i dają fałszywe zwolnienia. Co to ma być? Policjanci też tak robili. Wygląda na to że rozbuchana budżetówka to aparat okupacji. To co było wykroczeniem w wykonaniu biedoty jest słuszne dla nadludzi; policji i sądownictwa.

  2. Sami widzicie że nawet sądów nie można oczyścić bo PO i reszta zdrajców boi się żeby nie zaczęło się czyszczenie sceny politycznej z komuny i POstkomunistycznego syfu.

  3. W syjonistycznej koloni RP niestety nigdy nie doczekamy osądu i wykonania kary na zdrajcach i wrogach narodu polskiego… a powinno już dawno faktem być – …zamiast liści na drzewach zawiśli komuniści syjoniści…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *