Minus na plus

 W piątek przy okazji meczu Śląska z liderem ekstraklasy, czyli Lechią, narzekaliśmy na wiele rzeczy. Termin spotkania w dzień powszedni, na dodatek godzina gdy niektórzy dopiero kończą pracę, a korki na mieście nie pozwalają na szybkie przemieszczanie się. Dzień „zabawowy”, bo nie tylko „piąteczek”, lecz dodatkowo andrzejki. Słaba postawa Śląska ostatnimi czasy. I do tego zimno jak diabli.
Teraz mecz z innym naszym zgodowiczem – Miedzią Legnica. Tym razem w ramach Pucharu Polski, na szczeblu 1/8 tych rozgrywek.
Termin jeszcze gorszy, niż piątkowy, bo nie dość, że wtorek, to dodatkowo godzina 17:00. Rywal jeszcze mniej ściągający widzów na trybuny. Ranga rozgrywek dramatycznie niska, bo przez wiele lat Puchar Polski był grany na poważnie dopiero od poziomu półfinałów, a tak na serio to media zajmują się jedynie potyczką finałową. Na szczęście nie ma żadnych andrzejek ani innej, równie popularnej okazji wypicia. Także mróz odpuścił. Z minus 5 zrobiło się plus pięć, lecz jest wilgotno.
Sumując. Na meczu z Lechią było około 3 i pół tysiąca widzów (tak, tak, oficjalnie 2 razy więcej, chcecie to wierzcie danym oficjalnym). Jaka będzie frekwencja we wtorek?
Mecz 1/8 PP Śląsk – Miedź rozpocznie się we wtorek 4 grudnia 2018 o godzinie 17:00.
Andrzej P, RZ. fot wiadomosci24.pl – kiedyś mecze Śląska ściągały tłumy.
Aktualizowany na bieżąco terminarz spotkań Śląska: http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198

komentarzy: 11

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *