Sami swoi

 Kadra PZPN-u zagra w eliminacjach do mistrzostw Europy z Azjatami. To znaczy z żydami, którzy nie wiadomo dlaczego uczestniczą w rozgrywkach innego kontynentu niż macierzysty.
Ciekawe, komu będzie kibicował prezydent Andrzej.
RZ, fot. Jacek Bednarczyk, Angora

15+

komentarzy: 18

 1. Wydaje mi się, że po tym meczu będzie można, zgodnie z planem i bez żadnych już przeszkód ogłosić, że ci źli naziści, co to wywołali wojnę i mordowali Żydów, nie pochodzili z kosmosu.

  2+

  1. Doskonale wiadomo, dlaczego reprezentacja Izraela nie uczestniczy w eliminacjach strefy azjatyckiej i Redakcja też o tym wie bardzo dobrze, a udaje, że nie wiadomo o co chodzi.

   3+

 2. Jeżeli w ekipie Łotwy wyjdzie Tarasovs to mają szanse nasze Orły wygrać. Kluczowe słowo w mojej wypowiedzi jest słowo jeżeli.
  Bo nasz ulubiony obrońca to nie jest w reprezentacji chyba pewniakiem takim jak u nas. Kończąc swoją szyderę tylko wspomnę, że wystawili go ostatnio w szlagierze piłkarskim Łotwa- Andora.

  16+

 3. Obstawa będzie lepsza jak na szczycie klimatycznym i zostanie wprowadzony najwyższy stan zagrożenia terrorystycznego. Przy wydawaniu kiełbasy w bułce możesz zostać spacyfikowany o próbę zamachu. Ciekawe ile pajaców będzie na trybunach się bratać.

  22+

  1. Cały pakiet biletów dostaną JG z Krakowa… Ponoć ostatnio pomagają braciom z Amsterdamu chuliganić po Europie… w Polsce się boją ale Greków to pojechali okopać….bo poziom chuligaństwa w Grecji jest na poziomie naszych turniejów dla młodzieży z podstawówek.

   5+

 4. To będzie spektakularny dzień pojednania opozycji z PiS-em. Wszyscy razem zasiądą w sektorze gości, Przed 1 gwizdkiem wspólnie odśpiewają hymn, a w czasie meczu zamiast szalikami będą machać pejsami…

  74+

 5. He, he, pewnie powie, że serce będzie miał podzielone. Wydaje mi się, że w jego rodzinie to Agata Kornhauser nosi spodnie. Może być też tak, że będzie na meczu, np. Lewy strzeli gola, PAD będzie bił brawo, czym narazi się na zarzut antysemityzmu.

  39+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *