Sami swoi

 Kadra PZPN-u zagra w eliminacjach do mistrzostw Europy z Azjatami. To znaczy z żydami, którzy nie wiadomo dlaczego uczestniczą w rozgrywkach innego kontynentu niż macierzysty.
Ciekawe, komu będzie kibicował prezydent Andrzej.
RZ, fot. Jacek Bednarczyk, Angora

komentarzy: 18

 1. Wydaje mi się, że po tym meczu będzie można, zgodnie z planem i bez żadnych już przeszkód ogłosić, że ci źli naziści, co to wywołali wojnę i mordowali Żydów, nie pochodzili z kosmosu.

  1. Doskonale wiadomo, dlaczego reprezentacja Izraela nie uczestniczy w eliminacjach strefy azjatyckiej i Redakcja też o tym wie bardzo dobrze, a udaje, że nie wiadomo o co chodzi.

 2. Jeżeli w ekipie Łotwy wyjdzie Tarasovs to mają szanse nasze Orły wygrać. Kluczowe słowo w mojej wypowiedzi jest słowo jeżeli.
  Bo nasz ulubiony obrońca to nie jest w reprezentacji chyba pewniakiem takim jak u nas. Kończąc swoją szyderę tylko wspomnę, że wystawili go ostatnio w szlagierze piłkarskim Łotwa- Andora.

 3. Obstawa będzie lepsza jak na szczycie klimatycznym i zostanie wprowadzony najwyższy stan zagrożenia terrorystycznego. Przy wydawaniu kiełbasy w bułce możesz zostać spacyfikowany o próbę zamachu. Ciekawe ile pajaców będzie na trybunach się bratać.

  1. Cały pakiet biletów dostaną JG z Krakowa… Ponoć ostatnio pomagają braciom z Amsterdamu chuliganić po Europie… w Polsce się boją ale Greków to pojechali okopać….bo poziom chuligaństwa w Grecji jest na poziomie naszych turniejów dla młodzieży z podstawówek.

 4. To będzie spektakularny dzień pojednania opozycji z PiS-em. Wszyscy razem zasiądą w sektorze gości, Przed 1 gwizdkiem wspólnie odśpiewają hymn, a w czasie meczu zamiast szalikami będą machać pejsami…

 5. He, he, pewnie powie, że serce będzie miał podzielone. Wydaje mi się, że w jego rodzinie to Agata Kornhauser nosi spodnie. Może być też tak, że będzie na meczu, np. Lewy strzeli gola, PAD będzie bił brawo, czym narazi się na zarzut antysemityzmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *