Remis to porażka

 Jeden z naszych Czytelników zastanawia się, czy Śląsk w meczu z aktualnym, zdecydowanym liderem, czyli Lechią Gdańsk, remis uzna za wygraną.
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że porażkę będzie katastrofą, bo niemal definitywnie będzie ona oznaczała pożegnanie się z pierwszą ósemką po 30 seriach spotkań.
Niestety, remis w zasadzie niczego nie zmieni w ocenie szans na ósemkę, która jest planem minimum na sezon 2018/19. Zatem tak naprawdę remis byłby porażką Śląska.
Mecz Śląska z Lechią odbędzie się w andrzejkowy piątek 30 listopada o godzinie 18:00.
Aktualizowany na bieżąco terminarz spotkań Śląska: http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198

Na marginesie pojedynku z zaprzyjaźnionym klubem. U gdańszczan ostatnio wydarzyła się tragedia. Doskonale znany na trybunach naszego stadionu kibic Lechii, „Sojer” leży w hospicjum, które trzeba opłacić.
Jak ktoś chce pomóc lub czegoś się dowiedzieć, to podajemy linka:
http://lechia.gda.pl/forum/watek/7787/
RZ, fot. arch

PS Dosyć dziwne jest dawanie w meczu lidera ekstraklasy sędziego z miasta klubu, który tego lidera goni. No ale w Warszawie nie widzą w tym problemu. Pewnie dlatego, że goniącym jest Legia.

komentarzy: 13

 1. Też jestem zdania że Lechii trzy punkty bardziej się przydadzą niż nam, my się utrzymamy a czy to w górnej czy dolnej ósemce to chyba nie ma większego znaczenia. Chyba lepiej na koniec sezonu świętować mistrza polski w Gdańsku !
  Niech Lechia dzisiaj wygra.

 2. Remis to porażka? Tak jest od kilku kolejek. Nasza pierwsza liga ma swoje prawa. Śląsk będzie tam gdzie jego miejsce. Dolna ósemka jest nasza i nie ma co się oszukiwać.

 3. Przepraszam, że w swojej osobistej sprawie. Moja siostra kilka miesięcy temu w wyniu sepsy straciła obie nogi. Finansowo ledwo wiążemy koniec z końcem. Opatrunki, formowanie kikutów itd itd to wszystko kosztuje kupę kasy. Gdyby ktoś mógł pomóc bardzo bym prosił. Sorry za linka do pejsbuka ale tam największa oglądalność niestety.
  wejdzcie proszę i przejrzyjcie.

  https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Pharmaceuticals/Pomoc-dla-Patrycji-2049645131919429/

  1. Chciałbym Ci serdecznie podziękować Maćku. Również Tobie Romku za to, że post przeszedł. Pozdrawiam bracia i nie martwcie się …. Śląsk nigdy nie spadnie !

 4. Moim zdaniem wygrana Śląska będzie okazała jak z większością drużyn z czołówki, myślę, że 2 bramki przewagi jest to spokojnie.
  To nie sarkazm.

 5. Szanse na górną ósemkę to straciliśmy praktycznie definitywnie już po meczach z Wisłą Płock i Cracovią. Tylko niepoprawny optymista może spodziewać się, że wygramy 8-9 meczów w 14 spotkaniach, a pewność gry w górnej ósemce zapewni zdobycie więcej niż 40 punktów w 40 kolejkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *