Prawda boli najbardziej

 Taka informacja przebiegła przez ogólnokrajowe media, że sieć empik wycofała za sprzedaży książkę Jacka Międlara „Moja walka o prawdę”.
Jeden z naszych kolegów książkę już przeczytał i na dodatek obejrzał film „Kler”. I twierdzi, że książka jest dużo lepsza.
Pokraczna poprawność polityczna w Polsce powoduje, że jakieś przedstawienia teatralne w których kur…sko robi laskę papieżowi jest fajne, a książki mówiące prawdę o świecie już takie nie są. Co interesujące, zauważyliście ciszę w temacie innej, trudnej dla „ciepłych i tolerancyjnych” publikacji – „Niebezpieczne związki Donalda Tuska” Wojciecha Sumlińskiego są zamilczane nie tylko przez lewactwo, lecz również przez „partyzantów wolnego słowa”?
Skromnie dodam parę słów o proroczym, antykomunistycznym tekście „Jak pokochałem Adolfa Hitlera”, któremu z powodów tytułu przylepiono łatkę propagującej kij wie co. Boją się tej książki, między innymi dlatego, że pewne rzeczy w niej zawarte już się sprawdzają. No, ale to tytuł z historią, bo wydany w 2006 roku.
Prawda boli. Więc się ją usuwa z naszego życia.
A tak na marginesie – książkę Międlara cały czas można dostać we Wrocławiu w sklepie „Kibol” przy ul. Kościuszki 32 w cenie 43,90.
Roman Zieliński, fot. e-misja

komentarzy: 10

 1. Czy książka „Jak pokochałem Adolfa Hitlera” jest legalnie gdzieś do kupienia? Jeżeli nie, to autor nie myśli np. o reedycji? No chyba, że jest jakiś zakaz jej ponownego wydania?

 2. Znalezione w sieci.

  Dedykuję opasłej Lempart, Antifie, pedałom, lesbijom, Judenratowi z Czerskiej, Wiertniczej, cadykowi Smolarowi z Fundacji Batorego.

  „Faszyzm nie przejdzie!”… Bo komuna będzie.
  Zamiast Goebbelsa, Soros kłamie wszędzie.
  SA nie trzeba, bo Antifa bije.
  Zamiast swastyki zaś, tęcza się wije…
  Marksizm nie czerwień, ale barwy tęczy
  Przywdział i krwawo cały swiat umęczy!

  1. Komentarz pod tekstem… bezcenny…
   Naszych starszych braci musimy chronić przed odwiecznym antysemityzmem zakorzenionym niestety wśród wielu narodów. Oto przykłady:
   Cycero: Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów.
   Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
   Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.
   Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
   Denis Diderot: Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni pajacyk.pl… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!
   Maria Teresa: Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego.
   Johann Wolfgang von Goethe: Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów.
   Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
   Stanisław Staszic: Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.
   Napoleon Bonaparte: Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.
   Geroge Washington: Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i największych wrogów szczęścia dla Ameryki.
   Helmut von Moltke: Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju.
   Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
   George Sand: Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.
   Ryszard Wagner: Żydzi zdobyli wpływ na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.
   Jan Matejko: Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!
   Otto von Bismarck: Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.
   Wilhelm II: Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów.
   Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykańskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.
   Roman Dmowski: Antysemityzm to protest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.
   Michał Bakunin: Marks jest Żydem, otacza go tłum zręcznych Żydów, z jedną nogą w banku, z drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie.
   Charles Lindberg: Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio.
   Norman Davies: Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów.

 3. Zamówiłem książkę Jacka Międlara jest dostępna na wprawo.pl. Przyznam też nieskromnie, że posiadam i przeczytałem „Białego Kruka” redaktora naczelnego FanŚląsk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *