Kredki nas obronią

 Dopytujecie się jaki jest obecnie status zatrzymanych po Marszu Polski Niepodległej transparentów. Otóż wszystkie trzy, czyli „Wołów”, „Życie i śmierć dla narodu” oraz „Śmierć wrogom Ojczyzny” zostały zaaresztowane na dłużej. Mamy jedynie kwit potwierdzający areszt dla dwóch banerów.
Artykuł? 256 KK czyli między innymi o sianiu nienawiści rasowej i tym podobne bzdury.
Jeden z naszych stałych Czytelników śmieje się, że skoro hasło „Śmierć wrogom Ojczyzny” jest niezgodne z polskimi przepisami, to koniecznie trzeba rozwiązać wszystkie formacje wojskowe. Wszakże wojsko jest powołane do uśmiercania wrogów Ojczyzny. Skoro wrogów uśmiercać nie wolno, to po co wojsko? Kredki nas obronią.
Czy o tym problemie będzie mówił podczas poniedziałkowego spotkania znany demaskator komunistycznych zbrodniarzy Leszek Żebrowski tego jeszcze nie wiadomo. Ale temat „Problem suwerenności Polski” sugeruje, że także to może być tematem jego wykładu.
Spotkanie odbędzie się na wrocławskim Nadodrzu o godzinie 19:00 w poniedziałek 19 listopada, a dokładnie przy pl Staszica 4 w sali dawnego dworca kolejki wąskotorowej tuż przy kościele św. Bonifacego (obok Pomnika Zesłańcom Sybiru). Dojazd tramwajami 0, autobusami 132 (te są na pewno – podawajcie inne linie w komentarzach, nie chcemy strzelić babola, bo jeszcze ktoś zostanie przez nas wprowadzony się w błąd).
RZ, GP, fot. DK

* tak na marginesie – 13 grudnia wrogowie hasła „śmierć wrogom Ojczyzny” znów będą mieli ból pewnej części ciała – już dziś awizujemy, że demonstracja antykomunistyczna odbędzie się jak co roku.

komentarzy: 5

  1. Pozdrawiając Staropolskim ,,Precz z komuną” zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie historykiem , autorem wielu książek , red. Tadeuszem Płużańskim.
    Spotykamy się w piątek 30 tego listopada o godz.17 – nastej w dawnym budynku kolejki wąskotorowej we Wrocławiu – przy pl. Staszica 4.
    Kto z czytających tę informację nie przyjdzie na spotkanie z przynajmniej jedną , zachęconą przez siebie osobą ten z wyborczęj .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *