Menel

 Reportaż jak z osiedlowej bramy?
Niby wielka uroczystość, lecz główny jej uczestnik to w zasadzie menel. Zapity tak, że na ważnym dla siebie, oficjalnym spotkaniu publicznie się zatacza i trzeba go dla niepoznaki trzymać za łokcie. Oglądający nie powinni go widzieć w takim stanie… – znacie to? Tak, znacie, z telewizji. To (uwaga, uwaga!) przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker wychodzi z obrad szczytu NATO.
To jeszcze nic. Pijaczyna ma poważniejszy problem niż konieczność trzymania się czegoś w trakcie chodzenia.
Jak ma utrzymywać w całości Unię Europejską, skoro nie kontroluje własnego pęcherza moczowego? Gość ostatnio złał się w pory podczas konferencji prasowej.
Reprezentuje nas facet, który podczas oficjalnych spotkań uchlewa się do półprzytomności i na dodatek leje w spodnie.
Krzysztof P, fot. widelec.org

komentarzy: 11

  1. Możesz @antykomuchu nie reagować na moje prośby o opinie… Ale wiedz, że Junkers jest odpowiedzialny za pół miliarda ludzi…. tworzących cywilizację od zarania dziejów….. więc jest to ważne kto nami rządzi…. a motyw w którym @wierny dopatruje się jakiegoś sabotażu ze strony „Ryżego” też jest niepokojący…. bo wiemy, że Junkers chce się „Ryżego” pozbyć z Brukseli więc być może „Ryży wpadła na pomysł, żeby Junkersowi polać „Amarenę”…. a był ostatnio w Polsce na przesłuchaniu więc mógł zakupić trunek po to, żeby siać zniszczenie w szeregach dyplomatów Unii Europejskiej….”Ryży” wie co robi… tęczowy żołądek Junkersa nie wytrzyma nalewek rodem z Europy Wschodniej…. zatem można potraktować to jako akt terroru…. a o tym trzeba mówić głośno….Junkers nie zesrał się ot tak…..za tym stał „Ryży”

  2. Panowie…. błąd w założeniach… ja widziałem ten film.. dokonaliśmy oględzin. Wnioski są inne…. bo Wam się wydaje, że skoro miał jednego buta brązowego a drugiego czarnego to musiał puścić szczocha… otóż nie Panowie ! Do granatowego garnituru nie zakłada się brązowych butów. Pijaczyna się sam nie ubiera bo gdyby się sam ubierał pewnie włożyłbym sandały lub bambosze aaaale, że go ubiera guwernant to musiał mu założyć czarne buty… panii z pierwszych rzędów podeszła do junkersa na odległość… sztachnęła się i poinformowała znieczulonej przewodniczącego.. że się zesrał… a on okrakiem kowboja wyszedł na piętach z sali… więc zapaskudzony na brązowo był but czarny a nie but brązowy zmoczony na czarno….
    Co ty o tym myślisz @antykomuchu… Junkers się zlał czy zesrał….?!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *