Marsz idzie legalnie

 Właśnie nadeszła wiadomość z wrocławskiego sądu. Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu odbędzie się legalnie. Zatem 11 listopada o godzinie 17:00 ruszamy spod Dworca Głównego PKP będziemy demonstrować pod hasłem „Życie i śmierć za Ojczyznę”.
Roman Zieliński

komentarzy: 29

 1. Ktoś gdzieś na Fanie pisał apelował o przyjazd na Marsz mieszkańców z innych miast. No to wiedzcie, że będę i jadę z Lubina. Nie po raz pierwszy zresztą. Przy takiej okazji zawsze się uśmiecham na myśl o tym, jaka to musiałyby być łamigłówka dla Aarona Schechtera : raz się wyzywaja, a raz idą ramię w ramię. Bo ja w przeciwieństwie do innych nie uważam Schechtera za intelektualnego tuza.

  1. Przybłęda już za kilka dni nic nie będzie znaczyła ale można by przybłędę razem z jej wiejską chałupą puścić z dymem. Jak to mówił Boguś Linda w pewnym filmie – w imię zasad sk…synu.

 2. https://wiadomosci.wp.pl/wojsko-nie-dopusci-do-marszu-narodowcow-przyjada-rosomaki-nikt-nie-bedzie-mial-prawa-sie-zblizyc-6315037960046209a

  Wojskowe pojazdy oraz kordony policji i żołnierzy odetną dostęp do ronda Dmowskiego, z którego ma ruszyć Marsz Niepodległości – ustaliła Wirtualna Polska. Rządzący wykluczają, by narodowcy przeszli tą samą trasą co państwowy marsz na godzinę przed jego rozpoczęciem.

  1. WP wiecznie pińcet….na pewno to polski portal,trzeba weryfikować…
   Bufetowa,kapuś,suteneryk kibicują teraz narodowcom to nie żart chodzi o zadymę…

 3. Niniejszym piję zdrowie Dupkiewicza i Hanny – reprywatyzatorki. Lepszej reklamy zrobić nie mogli. A organizatorzy za tą reklamę nie zapłacili nawet jednej złotóweczki.

 4. Z góry jest wszystko zaplanowane dlaczego akurat teraz policjanci idą na L4, to widać gołym okiem, że komuniści dalej kontrolują kraj. Czemu nie poszli chorować w sierpniu? Takie właśnie historyczne wydarzenie chcą przedstawić w bardzo złym tle całemu światu , z założenia mają niszczyć patriotyzm. Prowokacji będzie całe mnóstwo.

  1. Najważniejsze by tym prowokacjom nie dać się…. Bo prowokatorów to zagląda tutaj cała masa, zwłaszcza przed 11.11.18 r.

 5. Dziś zakazy marszów przyćmiła informacja https://wpolityce.pl/ o tym że żydowska tvn zleciła i zapłaciła za spektakl pod tytułem urodziny hitlera. Jeśli po czymś takim PiS nie odważy się na cofnięcie im koncesji to znaczy że jesteśmy państwem teoretycznym czy jak kto woli ch.. d… i kamieni kupa.

  1. Ten szmatławiec założony za kasę z FOZZ-u, już dawno powinien być upaństwowiony, a żydzi, którzy te stacje kupili,sądzeni za paserstwo.

  2. pis-y nie ruszą tefałenu… Właścicielem jest Discovery, czyli h’amerykanie…
   A PiS to stronnictwo amerykańsko-żydowskie, tak jak peło niemiecko-ruskie…

  1. No i? Przecież Szwedzi go nam nie wypuszczą. Zwyczajny „nius dnia”, jutro pies z kulawą nogą o temacie nie będzie pamiętał.

  2. Trzeba było też wyznaczyć nagrodę za dostarczenie tego osobnika żywego lub martwego przed oblicze sprawiedliwości w Polsce.

  3. @Zygmunt70
   to z ferworu walki i uradowania, że temat zbrodniarza jak by nie patrzeć został przypomniany przed rocznicą uzyskania niepodległości i kto w zniewoleniu uczestniczył.

 6. Tylko bez niepotrzebnej spinki podczas Marszu! Niech organizatorzy pomyślą, że Dmowski, Paderewski i Witos stoją obok i patrzą, za co walczyli. Bez jadu i plucia na nikogo, a zwłaszcza na Franciszka. Czy kiedy mijamy skrzeczącą żabę, to plujemy na nią, czy przechodzimy obojętnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *