Miedź do powtórki

 Jeszcze raz w tym roku odbędzie się mecz Śląska z Miedzią Legnica. Ostatnio, całkiem niedawno, Śląsk rozgromił legniczan 5-0. Tym razem we Wrocławiu, tym razem w Pucharze Polski, na szczeblu 1/8. Termin tych rozgrywek to 4/6 grudnia. Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu, rewanżu nie będzie, zwycięzca przechodzi do ćwierćfinału, który jest zaplanowany w przyszłym roku.
RZ, fot. miedzlegnica.eu

komentarzy: 5

  1. Nawet spotkanie z tak zwanymi ,,wielkimi” naszej ligi nie uchroni nas od gry w piątek bądź poniedziałek. Bowiem w 18 kolejce nasza drużyna zmierzy się z Amicą na ich terenie dnia 7 grudnia (tj. piątek) o godzinie 20:30.

  2. Jeszcze Święta się nie zaczną a my już będziemy mieli Dwa Święta. Najpierw jedno – 30 listopada z przyjaciółmi z Gdańska w lidze, a kilka dni później drugie – 4-6 grudnia z przyjaciółmi z Legnicy w pucharze. O ile pora meczu z Lechią jest już znana (piątek, godz. 18), to oby nie okazało się, że Polsat, który ma prawa do transmisji Pucharu Polski i ma transmitować w Polsacie Sport wszystkie mecze 1/8 finału, nie wyznaczył pory meczu Śląsk-Miedź na godz. 15, z powodu innych meczów, bo wtedy będzie kiepsko z, i tak słabą, ostatnio frekwencją.

  3. Losowanie to była parodia parodii. ” Wirtuozeria ” osób mieszających i losujących kulki była odzwierciedleniem obecnego poziomu polskiej piłki kopanej.

  4. Ale jakie jaja był z losowaniem. Oglądałem na żywo i Śląsk został wybrany na końcu tyle że kulka z Miedzianką gdzieś im zaginęła. No ale w powtórce zmowu wpadliśmy na zgodowiczów. Lechia w pierwszym losowaniu grałaby bodajże z Wisłą Sandomierz a teraz z TBB.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *