Wojna z wkładami

 Po ostatnim, kompromitującym rezultacie 0-3 z Wisłą Płock na swoim stadionie w klubie postanowiono iść na wojnę z leniami. To znaczy z piłkarzami. Nie, jednak z leniami. A to w zasadzie to samo.
Wojnę wytoczono na jedynej płaszczyźnie, na której im (im tzn. piłkarzom, tzn. leniom) zależy, czyli na płaszczyźnie finansowej.
Bardzo nas ciekawi, jak do tej wojny nasze wkłady do koszulek podejdą. Wcale nie jest powiedziane, że nie zajdzie taki scenariusz, w którym lenie dojdą do wniosku, że w zasadzie to co ich obchodzą wyniki. Po kiego grzyba wygrywać, jak można udawać grę i się zbytnio nie przemęczać. A że konsekwencją takiego podejścia będzie spadek klubu… co ich to obchodzi? Klub niech sobie spada. Oni pójdą do innego.
Wszyscy z zainteresowaniem będziemy się przyglądać jak nasze wkłady zareagują. Pierwsze efekty będą widoczne już w najbliższy piątek o godzinie 18, kiedy to nasze nieroby/ orły/ wkłady do koszulek zagrają w Zabrzu.
Mecz Górnik – Śląsk odbędzie się bez kibiców gości, gdyż po ostatnich odwiedzinach w Zabrzu nałożony został na nas zakaz bytności na tym stadionie.
AP, RZ, fot. AG, zdjęcie z meczu Górnik – Śląsk z 16 września 2017

Aktualizowany na bieżąco terminarz meczów Śląska:
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198

komentarzy: 3

  1. Teraz na chłodno, emocje po Płocku opadły. Dalej w weekend będę siorbał Prosta, dalej będę skubany przez forBET, ale w tym roku na al. Śląska 1 nie pojawię się ( mimo, że mam karnet, nie patrzyłem w terminarz, nie wiem co tracę ). Wiem, że „pozoranci” mają mój protest gdzieś, mieli mnie też gdzieś chodząc po boisku podczas meczu z Wisłą P. Jedynie ogłoszenie braku dopingu dla tych amatorów spowoduje mój powrót na B. Na koniec, znam tylko jedną osobę, która jest bardziej ode mnie pobłażliwa dla ich dokonań ( czy wygrywasz, czy nie…), ale on ma grubo ponad 200 wyjazdów i inaczej na to patrzy. Miarka się kuźwa przebrała.

  2. Klub powinien podpisywać kontrakty, w których wypłacane pensje są zależne od zajmowanego miejsca. I przykładowo 100% wypłacane jest tylko jeśli klub na koniec miesiąca zajmuje miejsce dające start w europejskich pucharach.

    1. Z obecnie zdrowych i grających Celeban wkładem nie jest warto to odnotować,a co do Twojej wypowiedzi kolego ma to sens lub opcja Czechów, czyli niski kontrakt i premie za wyniki i wtedy ma to sens,bo rzeczywiści pensji z kontraktu zabrać mu nie mogą, jedynie premie. Wtedy taki wkładzik sobie myśli skoro mam 30 tysia miesięcznie na chu… się starać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *