Dokąd, Polsko, zmierzasz?

 Jak ogłosiły siły nieczyste, nasze dzieci będą przerabiane na zboków dziś właśnie, w piątek 26 października roku pańskiego 2018. Ponad 200 szkół w Polsce całej ma odwiedzić ekipa osobników o nieustalonej płci twierdzących, że obciąć sobie przyrodzenie i przyszyć je na czole to nic takiego. A wręcz coś fajnego, wesołego i miłego. 200 szkół razy, powiedzmy 500 dzieciaków to daje armię 100 tysięcy narażonych na HIV, aids i co oni tam jeszcze roznosić mogą. Poza tym około 100 tysięcy młodych Polek i Polaków jest dnia tego narażonych na spustoszenie mózgowe, co w przyszłości może powodować na wyrastanie młodzieży na życiowych debili wsadzających sobie piórko w zad.
Gdy komuna upadała, przynajmniej formalnie, wszyscy się cieszyliśmy, że nadchodzi w naszym kraju czas normalności. Nikt chyba nie przewidział, że ta „normalność” to choroba jeszcze większa niż czerwony reżym.
Krzysztof P, fot. Telewizja Republika

Złośliwy komentarz redaktora naczelnego:
Przyszedł piątek, przyjdą pedały.

komentarzy: 14

 1. Za komuny wśród dzieciarni chodził tekst: piątek dzień pedała.
  Nie wierzę że doczekałem realizacji.
  Jak mówił osioł z Kubusia Puchatka : żałość, wstyd, upokorzenie.

 2. Minister Anna Zalewska powiedziała, że byłoby to złamaniem prawa oświatowego. Takiego czegoś jak tfu! „tęczowy piątek” nie ma w programie wychowawczo-profilaktycznym który jest każdego roku ustalany przez nauczycieli i rodziców w każdej szkole. „Jeżeli chodzi o jakąkolwiek akcję, dowolnej instytucji, która chce realizować coś, co nie wynika z podstaw programowych, musi uzyskać pisemną zgodę rodziców. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek ulotki, materiały, to muszą być zgłoszone do kuratoriów po to, aby można było ocenić ich jakość i zgodność z podstawami programowymi. Przepisy są bezwzględne. Naszym obowiązkiem jest wspierać rodziców w wychowywaniu dziecka. Nie możemy podejmować decyzji bez ich zgody”. Jestem więc ciekawy czy rzeczywiście tęczowi dewianci zawitali w jakichś szkołach i jeśli tak, to w ilu. Ja mam synka w wieku przedszkolnym i nie wyobrażam sobie żeby banda zboczeńców prała mózg mojemu dziecku. Trzeba w domu indywidualnie wpajać naszym dzieciom zasady, nasze wartości i wychowywać tak jak nas wychowano bez względu na to co mówią naszym dzieciom nauczyciele i jak nauczają. Gdyby Bóg tolerował pedalstwo, to nie stworzyłby Adama i Ewy, tylko Adama i Stefana. Warto też śledzić podręczniki i tematy które będą przerabiane w szkołach.

  1. Do chwili gdy poseł RN Robert Winnicki nie narobił zadymy z mównicy sejmowej pani minister Zalewska nie przjawiała zainteresowania tą sprawą

 3. Odpowiadam na pytanie z tytułu artykułu: do piekła.
  Żeby cokolwiek się zmieniło najpierw Naród Polski musi nawrócić się do Boga Ojca. Bez tego co byśmy nie robili nie ruszymy z miejsca.

  1. Podczas Nocy Długich Noży swoi wycinali swoich, tylko mniej swoich. A Ty chyba chciałeś nawiązać do Nocy Kryształowej. Cztery lata później.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *