Pytania ze wstrząsem

 Dziś w Lublinie ludzie nie zdzierżyli i czynnie, choć nielegalnie próbowali zatrzymać masz tęczusiów. Nie piszę „pedałów”, bo pewnikiem w Lublinie było to samo, co we Wrocławiu, czyli zapowiedzi wywijania fajfusami, a w rzeczywistości pochód nagonionych dzieci wywijając tęczowymi chorągiewkami jakie im rozdano.
Normalni ludzie też wyszli na ulice i wzięli się za protest, taki bardziej radykalny w formie. W efekcie mundurowi użyli broni przeciw normalnym ludziom chroniąc tęczowych.
W związku z tym stawiane są trzy pytania i jedna propozycja:
Pytanie pierwsze: Co robi rządzący obecnie PiS, który dorwał się do władzy trzy lata temu, również dzięki głosom ludzi nastawionych antytęczowo, by wszelkie LGBT, pedalstwo oraz inne dewiacje zlikwidować w zarodku?
Pytanie drugie (autor Piotr Wielgucki): Dlaczego środki przymusu skierowane w kierunku środowisk narodowych są drastyczne, a środki przymusu skierowane w podobnych sytuacjach wobec pedałów, kodziarzy czy jawnie antypolskiego barachła są dużo bardziej delikatne?
Pytanie trzecie: czy w związku z tym, że ludzie protestowali przeciwko pedalskiej propagandzie, Kościół Katolicki, który ponoć zwalcza pedalstwo, LGBT, homopropagandę i inne zboczenia wspomoże tych, którzy na ulicach odwalali za niego robotę?
Choć wiem, że paru posłów czytuje Fana, a i wśród duchownych są tacy co tu zaglądają, odpowiedzi żadnej się nie spodziewam. Zbyt trudne i zbyt drażliwe kwestie poruszają. Osoby odpowiedzialne mogą być przez takie stawianie sprawy doprowadzone do rozstroju nerwowego lub wstrząsu.
Propozycja: Ponieważ znam odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania i nie są to odpowiedzi jakie nas satysfakcjonują, proponuję zacząć nawoływanie do samoorganizacji małych, lokalnych środowisk prawicowych (prawicowych, a nie udających prawicę).
W Lublinie musi być ktoś godny zaufania, kto może zostać kierownikiem ośrodka udzielania pomocy wszelakiej (prawnej, finansowej, a nawet wsparcia duchowego) osobom które w związku z tymi zamieszkami będą ponosić odpowiedzialność karną. Musi być ktoś, komu można wpłacać pieniądze na adwokatów, specjalistów od pijaru i czego tam jeszcze potrzebują ci, którzy zaryzykowali i załapali się na konsekwencje.
Roman Zieliński, inspiracja BWZ, rys. LublinMiastemNarodowym.pl

komentarzy: 36

 1. Romek i redaktorzy to może teraz oficjalnie – nie głosuję na pisiora . Z takim hasłem z pedałami i lesbami trzymacie a do Polaków strzelacie. Oj kaczorek strzelił sobie w skrzydło przed wyborami . Większość kibiców i ich rodzin i ludzi normalnych odsunie się od dżumy i cholery. peło=pisory a wybory za tydzień . Za rok wybory do sejmu to te choroby trzeba jakoś rozdzielić.

 2. Mam tego dość!!!!! Co to ma być?!!! Za pedofilię się siedzi!!! A za jeb..ie w d.. bije się brawo?! Czy natura chciała by jakiś zwyrodnialec gwałcił dziecko?!!!! To czemu niby zgodne z naturą jest pedalstwo?!!! Pedalstwo to taka sama choroba jak zoofilia, pedofila, nekrofila!!! Nie wolno przechodzić wobec takich promocji obojętnie. Do czego to prowadzi?! Gender, pedalstwo, molestowanie dzieci! Stop!!!

 3. Szanowni Czytelnicy, wiecie,że jesteśmy szarańczą,niedouczeni, wystaje nam słoma z butów, jesteśmy megalomanami, mającymi problemy z porozumiewaniem się z innymi?

 4. mam nadzieje ze „ekipy sportowe” i „artystyczne” robia wszystko żeby wybory samorządowe przegrały szmaty i złodzieje a ich ryje zniknęły z przestrzeni publicznej.

  1. ha ha ha… zwłaszcza we Wrocławiu. Tu już dno zostało osiągnięte. 1947% poparcia dla Dutkieiwcza… mówi ci to coś?
   Pewnie gdyby Fan nie ujawnił, że Sutryk to pedał, to na meczu z Legią wisiałby transparent o poparciu dla Sutryka.

 5. Wyrosłem z nienawiści do „pedałolubnych”, nie interesują mnie ich zabawy, oraz nie przeszkadzają mi, dopóki nie ślinią się na mój widok, ale zawsze będę przeciwny ich manifestacjom, które sieją zgorszenie wśród tradycyjnych rodzin z dziećmi. Dlatego należy życzyć takim odmieńcom po prostu zdrowia i większej świadomości. Niekoniecznie poprzez przemoc, bo to naprawdę nic nie daje, choć kiedyś myślałem zupełnie inaczej.

 6. Ciekawe dlaczego manifestacje i blokady „kod” nie były tak pacyfikowane.
  Może czas porozmawiać z innymi ekipami i w czasie najbliższej kolejki głośno wyrazić sprzeciw przeciw tęczowej zarazie i ściąganiu imigrantów zarobkowych w tym z Ukrainy i innych do Polski?
  Co do grzecznych manifestacji to jest to pitolenie bo one nic nie dają w rzeczywistości. Bardziej jest to próba kastrowania demonstrantów. Poza tym jak ktoś będzie się wybierał następny raz na manifestacje dla pedzi to zada sobie pytanie czy woli mieć wszystkie zęby czy udawać światowca. Warto rozpocząć zapomnianą akcje dojeżdżania takich ciotek już na osiedlach. Jest łatwiejsza do prowadzenia. Nie zauważyliście, że w taki sam sposób pozbyto się normalnych kibiców z meczów reprezentacji… też mówiono, że trzeba pokojowo i bojkotować a tak naprawdę zadziałała agentura umieszczona wśród niestety naiwnej części kibiców. Niestety bez siły fizycznej i poświęceń nie ma efektów.

 7. Wczoraj na mieście bardzo gruba awantura.Takich zamieszek nie było od 2005 roku po meczu z Avią. Gaz, pałowanie, polewaczka. Milicja i pedalstwo miało szczęście że Lublin był wysprzątany z głazów i kamieni ale żarty się skończyły. Nie daj Boże przy następnej takiej okoliczności nie będzie już litości. Pozdrowienia dla redakcji byłej i obecnej.

  1. ” Nie daj Boże przy następnej okoliczności nie będzie już litości”
   Wyobraźmy sobie sytuacje, że przy następnej okazji nie ma Policji…
   Tytuły gazet na świecie i w Polsce: „Faszyści masakrują marsz równości, są ofiary śmiertelne” ile Wy macie lat?! Przecież przemocą karmicie lewaków!
   To ich wzmacnia , mało tego w ich obronie stają inni ludzie. Żeby walczyć z tymi organizacjami trzeba ich psychicznie gnębić, argumentami tak aby ludzie śmiali się z nich…, , co z tego, że zlejesz takiego, po kilku dniach dostaniesz list z prokuratury.

  2. Uwierz mi dzięki takim kontrmanifestacjom i zaznaczeniu swojej obecności u Nas w Lublinie na ulicach nie widać lewicostwa,pedalstwa i innych wynalazków bo się boją afiszować w dniu codziennym.Jeśli tylko odpuścić choć na moment stracimy kontrolę jako normalny naród i będzie tak jak w Niemczech czy Holandii lub jak we Wrocławiu z Ukrami

 8. A Ja zastanawiam się na jednym. Czy ściąganie na takie manifestacje osób nieletnich jest zgodne z prawem? Czy rodzice o tym wiedzą? Dobra, ktoś może powiedzieć, że pedalstwo odbije piłeczkę, i przyczepi się do osób nieletnich jeżdżących na mecze. Czy mają zgodę rodziców, opiekunów? To wyobraźmy sobie sytuację : „Tato, Mamo potrzebuje waszej zgody na pójście, pojechanie na mecz” i inna opcja : „Tato, Mamo potrzebuje waszej zgody na wspieranie pochodu transoli, lesb i pedziów.” Co wybierze normalny rodzić?

  1. Kasa. Trzeba sprawdzić(US) kto płaci, a płaci Soros, poprzez cadyka Smolara z Fundacji Batorego tym małolatom i czy POdatki są odprowadzane z tytułu dochodu.

 9. Odpowiedź na każde pytanie jest jedna: Nic!
  Nie wszyscy chyba sobie zdajecie sprawę jaka medialna siłę maja lewaki w Polsce, a jak ultra siłę w Europie. Zboczenie które mają zmiejsce w zglobalizowanym świecie to pranie mózgu młodym ludziom, głównie młodym dziewczynom, portale społecznościowe, programy telewizyjne to wszystko jest tak zmanipulowane, jeden przykład, film Vegi PIT bul w którym kibice leja chłopca w pociągu i ten jest warzywem, Ostalowska z komarem staje się wzorem do naśladowania, gdy nawołuje młode dziewczyny do czarnych protestów. Mam dziewczynę, piłki nie lubi, przez takie filmy zawsze myślała, że tak to wygląda, zobaczyła jak jest naprawdę i opowiada koleżankom, że to co mówią w mediach to nieprawda. Niestety nie wszystkie będą miały takie szczęście i mnie poznanie powstanie film o kibic który pomaga dzieciom w domu dziecka, czy poświęca swój czas na odnowienie grobów żołnierzy, nie powstanie film o księdzu który ma powołanie i pomaga rodzinom, jedzie na kresy wschodnie z zebranym ubraniami To Się Nie Sprzeda. Liberalna Europa uderza w wszystko i tym steruję, może powiem brutalne, ale aby się coś zmieniło w Polsce, bo w Europy nie ma już szans. Musimy poczekać z 50-70 lat aby lewa strona i ich potomkowie poszli do piachu…

  1. @jelonek,
   Siedź w domu i przykryj się kołdrą najlepiej…..
   Nic mnie obchodzi co o nas sądzi zachodnia Europą i świat….
   Albo my albo oni… za komuny z pracy wywalali, zęby wybijali… łamali ręce… rodziny bez żywicieli zostawały bo z wilczym biletem ani na uczelnię ani do pracy… i pełne ulice były… demonstrujących…. a teraz co ?!? Leniwe wypasione wykastrowane koty.
   Skąd Ty żeś się urwał chłopie…?!? Sądu się boisz czy puchy…?!?

 10. Wczoraj nie chciało mi się patrzeć na relację z blokady marszu dewiantów,dzisiaj odpaliłem neta i muszę powiedzieć,ze nie jestem zaskoczony tym co zobaczyłem,ciekawy jestem co będzie na Marszu Niepodległości 11.11.2018,a Brudzińskiego wyborcy ciężko policzą za to że, milicja brutalnie spacyfikowała normalnych ludzi,chcących zaprotestować przeciw zbokom.

 11. Lublin obronił swój honor. Jednak jak sentymentalista@ trafnie zauważył, w 1993 Wrocław był awangardą walki z narzucaną nam siłą – homokulturą, a teraz swobodnie organizowane są tutaj „parady równości”, ogłupienia narodu, uległości-podległości, czy jak tam je zwał. potem były Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków, aż przyszło czas na wschód Polski. Zdobywają nas krok po kroku. Widzę, że wielkie pieniądze pokonały nawet szacownego Romana i jego oddolną bande. Nie ma wyjścia, trzeba się organizować. We Wrocławiu, nie ma wyjścia, trzeba wymienić prezydenta na chociaż umiarkowanie konserwatywnego. Nie wiem, jak ekipa Śląska się do tego przyczyni, ale zapewne nadchodzące wybory, nie pozwolą zmrużyć oka żadnemu oddanemu fanowi z Wrocławia, do samego końca. Nie zapominajcie przy tym, że nawet jeśli nastąpi porażka, 11 Listopada, wciąż możecie pokazać, że Polskość wciąż istnieje na tych terenach.

 12. Jestem Legionistą, mieszkam w Lublinie. Jestem Narodowcem byłem tam i uczestniczyliśmy razem z moją Żoną w blokowaniu tej szopki i mam jedną konkluzje A.C.A.B..
  Ps. dostaliśmy gazem na ul. Swietoduska, Staszica dziki Polskiej Policji… Ave Polska Kibolska. Ukłon dla kiboli M&Ś

 13. Ja dziś wziąłem udział w pielgrzymce do Trzebnicy,i muszę powiedzieć że czuję się po wspaniale.Marsze dewiantów i oszołomów,to taka cepeliada i folklor która niebawem przeminie raz i na zawsze.Wspaniałe kazanie na pielgrzymce Arcybiskupa Libery,jest moc!.Pozdrawiam Braci z Lublina.

  1. Interesuje mnie to co mówił, a jest Arcybiskupem,też nie zgadzam się z dużą częścią hierarchii kościelnej,ale trzeba z tym żyć.Kończę temat,kiedyś na ten temat się wypowiadałem,nie będę atakował Kościoła.Dobranoc.

  1. co tydzień, bo za tydzień wybory. Przekaz medialny jest jasny. Po wyłączeniu foni, we wszystkich tv ten sam obraz prostej socjotechniki. Kolorowy rozbawiony tłum (no i dzieci, to podstawa tego przekazu) i agresywne, rozeźlone grupki, rzucające wulgaryzmami i jakimiś przedmiotami. Więc te 3 pytania bez sensu, jasne jest po której stronie są ci, co chcą być przy korycie. No w pytaniu 3… są wyjątki, ale to zupełnie inny temat, jak zawsze podkreślałem, to nie temat na to forum.

 14. W latach 90-tych, to Wrocław był stolicą wszelakich „zdrowych odruchów” z przepięknymi „pierwszymi dniami wiosny”, co chyba w 1993 pokazywała czołówka „Dziennika Telewizyjnego/Wiadomości”. Jak już jadę cytatami, to ostatni dla umuzykalnionych – „no gdzie to teraz jest, było skończyło się…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *