Nie da żydom

 Polskojęzyczne media na usługach Niemców chwalą ludzi Rafała D. Jakżeby mogli nie chwalić wybrańców kogoś, komu sami dali Niemiecką Nagrodę Narodową. Według tychże mediów pedał startujący w wyborach na prezydenta Wrocławia z poparciem Rafała D. ma taką przewagę nad konkurentami, że zostanie prezydentem już w I turze wyborów. Musiałby otrzymać ponad 50 procent głosów, co oczywiście jest mrzonką.
Sporo osób zadaje nam pytanie na kogo będziemy głosować 21 października. Za całą redakcję się nie wypowiadam, podam jedynie swój typ.
Gdyby startował Jacek Międlar, wówczas sprawa byłaby jasna. Jednak skoro nie ma Międlara, zatem w I turze oddam głos na Zbigniewa Jarząbka.
Szanse Jarząbka, podobnie jak paru innych z 10 kandydatów są żadne. Jednak I tura wyborów prezydenckich jest jedyną szansą zadeklarowania swoich faktycznych poglądów bez konieczności „wybierania mniejszego zła”. Czas na „mniejsze zło” będzie w II turze.
Zbigniew Jarząbek poglądy na gospodarkę ma wolnorynkowe. Społecznie jest konserwatystą. Tłumacząc na język codzienny: gdyby przypadkiem został wybrany prezydentem, to nie byłoby pomników arlekina za milion złotych ani fotek amerykańskiej panny lekkich obyczajów za pięć milionów złotych. Ani żadnych imprez typy Word Games, na które nasze miasto wyrzuciło w błoto kolejne walizy złotówek. Nie byłoby również dofinansowań do marszów pedałów.
Ponieważ Jarząbek jest negatywnie nastawiony do imigracji, zatem na pewno nie będzie łaził po „domach modły”, które w rzeczywistości są utajnionymi meczetami. I wątpliwe, by jako przedsiębiorca, oddawał kamienice Gminie Żydowskiej za symboliczną złotówkę, jak to robił dotychczasowy prezydent Rafał D.
Wśród 10 kandydatów zgłoszonych do wyścigu o fotel prezydenta Wrocławia nie widzę lepszego.
Roman Zieliński, fot. J.Karwowski PAP – na zdjęciu obecny jeszcze prezydent Wrocławia na ulicach naszego miasta w marszu dla żydów.

komentarzy: 10

  1. Przejmujemy się prezydentem Wrocławia. Tymczasem, wybraliśmy już na prezydenta naszego podbitego kraju nawet syna towarzysza Stolzmana, antypolskiego zbrodniarza. Wrocław śpiewa, że jest „twierdzą”… Twierdzą czego? Lewactwa? To jest ostatnia szansa dla Wrocławia, aby się przeciwstawić naporowi germańskich żywiołów.

  2. Mam nadzieję że się mylę, ale wielu jest skłonnych zagłosować nawet na pedała bo tak się przyzwyczaili do kasy dla Śląska z budżetu miejskiego. Otóż trzeba jasno powiedzieć, że naszemu klubowi oderwanie od „opieki” urzędasów zrobi tylko lepiej.

  3. Panie redaktorze to co pan napisał („Polskojęzyczne media na usługach Niemców chwalą ludzi Rafała D”) to jakby nic nie napisać.
    Z racji konieczności zaglądam na stronę Breslauer Zeitung (Gaz. Wrocławska) regularnie co dzień i nigdy nie poczytałem tam o takich aferach jak:
    -Wielka afera z firmą Hydrobiel, która upadła przez astronomiczną karę jaka miasto nałożyło na spółkę zatrudniającą w szczycie prawie 300 osób (a dzięki gigantycznej karze 150 mln uwzględnionej w budżecie Rafał Dutkiewicz i jego ludzie nie odeszli w niesławie. Bez tych pieniędzy zarządu komisaryczny byłby całkiem realny) . Nie ma też nic o wyroku sądu, który kazał zapłacić miasto spółce 2 mln (a nie spółka miastu 150mln!).
    https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/52581/Wroclaw-przegral-przed-Sadem-Arbitrazowym-w-Paryzu

    – Nie ma nic o niebezpiecznych związkach Wrocławia z biznesem, o czym b.potrafiła (wyjątkowo) napisać: Głos Tel Awiwu, ani o epilogu, gdy udziały warte 700 tys zostały sprzedane za 1 zł po tym artykule (tak: słownie jeden złoty!)

    – Zawyżanej frekwencji na stadionie miejskich Wrocław w czasie meczów Śląska (przecież to oszukiwanie mieszkańców i przede wszystkim sponsorów/reklamodawców)

    – Nie ma nic o tym jak R. Dutkiewicz wyprodukował skandaliczne słowa:” Nienawidzę pieprzonych nacjonalistów”) ani tego , że zostały one wypowiedziane w roku, gdy Wrocław był europejską stolica kultury ( dokładnie parę dni przed zakończeniem imprezy!)
    – Nie ma nic dlaczego Wrocław nie starał się o organizację finału Ligi Europy, a imprezę dostał sporo mniejszy Gdańsk, miasto w ogóle bez tradycji piłkarskich w Europie (słownie DWA mecze w europejskich pucharach w historii).
    I tam mógłbym wymienić jeszcze z 20 afer, które bardzo poważnie dyskredytują Rafała D. i jego ludzi, a o których nie ma nic, kompletnie nic na niemieckim Breslauer Zeitung.

    1. Twój komentarz automatycznie wyleciał do kosza na spam. Trzeba go było stamtąd wygrzebywać.
      Nie wrzucaj linków do Głosu Tel Awiwu, to się sytuacja nie powtórzy.

  4. Również uważam, że Jarząbek jest najlepszym kandydatem. Warte rozważenia jest ew, oddanie głosu na Bogusławskiego.Mam nadzieję, że obaj przynajmniej wyprzedzą dwie lewaczki:Tracz i Lempart A w drugiej turze bez wahania na Stachowiak-Różecką, której największym atutem jest to, że nie jest Sutrykiem. I ten fakt wystarczy z nawiązką aby oddać na nią głos.

  5. To człowiek Rafała D. faktycznie jest homosekstą czy to tylko taka „metafora”? Co Naczelny sądzi o Pani Mirosławie i czy odda na Nią swój głos w drugiej turze? Czy redakcja bierze też pod uwagę to że po wyborach może skończyć się finansowanie Naszego Klubu? I co wtedy? Przyjdzie „ktoś nowy”, ktoś kto może spowodować że spadniemy (oby tak nie było). Co wtedy? Rozczarował mnie trochę ten artykuł, zbyt mało szczegółów co do dalszej perspektywy Miasta i Klubu.

  6. „Zbigniew Jarząbek poglądy na gospodarkę ma wolnorynkowe. Społecznie jest konserwatystą. Tłumacząc na język codzienny: gdyby przypadkiem został wybrany prezydentem, to nie byłoby pomników arlekina za milion złotych ani fotek amerykańskiej panny lekkich obyczajów za pięć milionów złotych. Ani żadnych imprez typy Word Games, na które nasze miasto wyrzuciło w błoto kolejne walizy złotówek. Nie byłoby również dofinansowań do marszów pedałów.”
    Wszystko ok, a finansowanie WKS-u w świetle wolnorynkowych poglądów kandydata?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *