Smutek

 Ulicami Wrocławia przeszedł dziwny marsz. Teoretycznie marsz pedalski. W słowie „teoretycznie” zawarty jest naprawdę wielki smutek. Miało być 10 tysięcy wywijających fajfusami pedałów, miały być ohydne lesby, po których twarzach za nic w świecie nie sposób poznać, że w dokumentach w rybrykę „płeć” mają wpisane „K”. Mieli być kochający się po squotach antifiarze, oraz sprawiający wrażenie wojowników lewaccy bojówkarze. Tymczasem manifestantów było o wiele mniej (to akurat pozytywne) na dodatek ekipa składała się w znakomitej większości z młodych dziewczątek i 16-letnich chucherek w rurkach.
To powód do smutku. Poważnego smutku.
Transiory co to z baby przerabiają się na facetów poprzez przyszycie penisa na czole nie żal. Debil to debil. Debila trzeba leczyć, a jak się nie da – izolować. Że jest debilem to widać na pierwszy rzut oka. Dzięki temu szyciu, dzięki temu że wywija fajfusem… zresztą co tu gadać, spójrzcie na zdjęcia z tych berlińskich parad. Od razu wiadomo, że osobnik taki ma nierówno pod sufitem.
Tymczasem te w sporej części grzeczne dziewczynki i lalusiowate chłopczyki, którym ktoś nagadał głupot, że są tacy „trendy”, tacy „fajni”, tacy „zajebiści”, bo popierają „wolność” tłustych bab nie mogących sobie dogodzić inaczej jak fragmentem armatniej lufy i rozpasanych seksualnie facetów… to, że oni/one wierzą w takie kacapoły, to jest tragedia. Tragedia dla Polski, tragedia dla społeczeństwa, tragedia dla nich samych.
Oczywiście na tej tragedii żerują owi rozpasani seksualnie, bo to oni dowodzą imprezą, oni są imprezy twarzą, oni na koniec przelecą jedną z takich „wyzwolonych” panienek, a później kolegę z którym przyszła. I zrobią to w imię wolności, równości, tolerancji, czy pod hasłem „precz z faszyzmem”.
Tu na zdjęciu jeden z takich żyjących z doszukiwania się faszyzmu, rasizmu, ksenofobii we wszystkim, tylko nie w sadomasochistycznych związkach pedalskich – Konrad Dulkowski. Pan (czy tam pani – kij go wie) ów wtoczył się w na kontrmanifestację antypedalską i naprawdę bardzo grzecznie został z niej wyproszony. Konrad Dulkowski jest następcą aferzysty skazanego za wałki na swojakach, Rafała Gawła, szefa Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
Roman Zieliński.

komentarzy: 4

  1. Cyt.: „(…) szefa Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.”

    Ów ośrodek nazywany jest potocznie: ośrodkiem grzebania placem w d*pie…
    I nie wnikam kto komu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *