Legia i pedały

 W zasadzie tytuł powinien brzmieć „pedały i Legia”, wówczas byłoby poukładane chronologicznie.
Dziś sobota 6 października 2018, podczas której Wrocław zostanie licznie nawiedzony przez niezbyt mile widzianych gości.
Najpierw przez stolicę Dolnego Śląska przemaszeruje stado pedałów, ciot i różnych zboków. Organizatorzy twierdzą, że ma być ich 10 tysięcy. Nie posiadamy informacji czy planowana frekwencja jest realna, bo w tych środowiskach informatorów nie mamy żadnych.
W godzinach 15:00 – 17:00 planowana jest kontrmanifestacja. Legalna. Odbędzie się na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kołłątaja. Jak ktoś chce, to może sobie pospacerować za pedałami, bowiem ich szlakiem, ale kilkanaście minut później, będzie iść krucjata różańcowa. Może z księdzem, który będzie polewał woda święconą drogę przebytą wcześniej przez hivolubów, choć dla miasta lepiej by było, gdyby polewano nawiedzone przez nich miejsca żrącą chemią. Nikt z wrocławian nie chce dostać HIV-a, a w tym środowisku ta niebezpieczna choroba pleni się niebezpiecznie często.
Natomiast o 20:30 na Pilczycach rozpocznie się mecz Śląska z Legią. Fani z Warszawy i okolic mają na ten pojedynek szczególne ciśnienie. Przynajmniej od tygodnia. Zamówili 2 tysiące wejściówek i na chwilę obecną zostało im jeszcze około 10% tej liczby do wykorzystania. Mają jeszcze 9 godzin, aby wyprzedać resztę.
Roman Zieliński – zdjęcie przedstawia mur znajdujący się niemal naprzeciw miejsca antypedalskiej kontrmanifestacji,

Prośba do wszystkich, którzy chcą się zaangażować w kontrmanifestację. W momencie publikacji tego artykułu zostało zaledwie parę godzin do zdarzenia. Chwyćcie za telefony, ślijcie sms-y do znajomych, kontaktujcie się z informacją o tym wydarzeniu z wszystkimi, którzy mogą chcieć w czymś takim uczestniczyć. Nawet jeśli ich nie będzie, niech wiedzą, że coś takiego się odbywa. Może poinformują innych znajomych…

komentarzy: 6

  1. Ciśnienie jest po obu stronach,o frekwencję zatem można być spokojnym.Jeśli chodzi,o to co pokażą orły na „trawce”,to jest dopiero wróżenie z fusów.Co do pochodu dewiantów,to zgadzam się że trasę pedalskiego pochodu powinno zdezynfekować się jakąś chemią,najlepiej od razu samych uczestników pochodu,przydało by się odkazić,a w ogóle uczestniczyć w kontrmanifestacji przydało by się być ubranym,w strój do usuwania skażeń chemicznych.Bo to jakiś pedryl kichnie,zakaszle i nieszczęście gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *