Fajfus między półdupki

 Coś o sobocie i o takich, którzy marzą o tym, by wepchnąć swojego fajfusa między półdupki kolegi:
Wrocławscy organizatorzy legalnej kontrmanifestacji mającej na celu wkur… zdenerwować pedałów i dewiantów napisali coś takiego:
W najbliższą sobotę 6-go października ulicami Wrocławia przejdą skrajne środowiska lewicowe, homoseksualiści oraz wszelkiej maści zboczeńcy, żeby pod przykrywką marszu równości, jak zwykle siać zgorszenie oraz znieważać wiarę chrześcijańską i Polską tradycję. Trzeba pamiętać, że takie wydarzenia mają na celu przyzwyczajanie społeczeństwa do akceptacji seksualnych dewiacji oraz przede wszystkim wywalczenie przywilejów dla swojej grupy!
Jest to problem, który wymaga wyraźnej reakcji! Wspólnie przeciwstawmy się ich roszczeniom! Zapraszamy wszystkich normalnych ludzi, aby pokazać, że nie zgadzamy się na legalizację związków homoseksualnych, demoralizację dzieci, a siłą narodu jest rodzina, którą tworzą kobieta i mężczyzna.

Manifestacja odbędzie się na trasie „marszu równości”, na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Kołłątaja, obok baru „Mały oraz grafu „Wrocławianie – żyjemy dla Śląska”.
Manifestacja została zgłoszona na godziny od 15:00 do 17:00, gdyż w tych widełkach czasowych pedalski marsz ma przechodzić w tym miejscu właśnie.
Roman Zieliński, fot. youtube.pl

Tutaj na faceboku: https://www.facebook.com/events/317773425468413/

 

komentarzy: 19

  1. Babeczka od Rafała D., z którym po 6 latach się pokłóciła ma być dobrym kandydatem?
   Dziś obieca ci złote kalesony i piwo z kranu.

  1. Jednego tylko nie rozumiem,po co ogłaszać tam jakiekolwiek demonstracje itd,jak wiadomo jakim medium jest Facebook,zaraz to zablokują.Szczęście że nie założyłem tam konta,maszyna do szpiegowania.

 1. Już o tym wspominałem, że człowiek w swoim dorosłym życiu staje przed, w jego mniemaniu, mniejszego zła. Tak było, gdy wybieraliśmy około 3 lata temu Prezydenta RP. Można było zagłosować na Dudę lub Komorowskiego, oddać głos nieważny, albo nie wziąć udziału w wyborze.
  Szanując krytyczna ocenę tych, którzy obecnie punktują Dudę przez pryzmat jego dotychczasowej prezydentury, to proszę sobie wyobrazić alternatywny scenariusz i ostatnie 3 lata przy ówczesnym wyborze Komorowskiego. Oddałem głos na Dudę i choć mam kilka zarzutów wobec piastowania przez niego urzędu, nie ma kaca moralnego, bo na tego drugiego głosu bym nie oddał, a oddając głos nieważny lub nie biorąc udziału w tamtych wyborach wielce prawdopodobnym jest, że przysłużyłbym się Komorowskiemu (przewaga jednego nad drugim finalnie była nieduża).
  Wracając do własnego podwórka i wyboru Prezydenta Wrocławia uważam, że w drugiej turze pozostanie wybór między Stachowiak-Rózecką, a Sutrykiem. Na Sutryka nie zagłosuje nie tylko z powodu podejrzeń o homosiostwo, ale przede wszystkim dlatego, że to „dziecko polityczne” Dutkiewicza i grupy trzymającej władze we Wrocławiu. Zdaję sobie sprawę również z tego, że bojkotując te wybory istnieje duże prawdopodobieństwo, że mogę się przysłużyć Sutrykowi. Decyzja zatem dla mnie jest raczej oczywista.
  Odwołuję się zatem do sumień osób uprawnionych do głosowania, które zamierzają „olać” wybory; czy nie odbierzecie sobie moralnego prawa do krytyki Sutryka po jego ew. zwycięstwie? Wielce prawdopodobne, że to będzie kontynuator polityki swojego mentora, a miasto pod jego rządami będzie rozświetlane tęcza nawet wtedy, gdy nie pada deszcz w słoneczny dzień. Różnica między kandydatami w drugiej turze może być niewielka, każdy głos będzie się liczył, a absencja na tym głosowaniu może być połowa głosu oddanego na Sutryka.
  Taka jest moja opinia w tej kwestii.

  1. Nic dodać nic ująć. Chcesz Sutryka? Nie idź na wybory. Oddaj nieważny głos. Nie chcesz Sutryka? Zagłosuj wybierając mniejsze zło, ja właśnie wybiorę taką alternatywę.

 2. Bardzo dobry pomysł,zawsze trzeba stawać po stronie normalności,i tępić oraz piętnować chorych zboczeńców i bezbożnych pedalskich zwyrodnialców.Pewno dewianci będą chronieni przez milicję,a normalni ludzie pewno będą spisywani oraz represjonowani,ale w IIIRP mnie to nie dziwi.Chłopak i dziewczyna,to jest normalna rodzina.

  1. Choć daleko mi i to bardzo do persony, o której piszemy i nie mam zamiaru na nią głosować to są jakieś niezbite dowody na to, że owy pacjent to homoś? Czy opieramy się tylko na tym, że ktoś coś słyszał czy widział tu i tam? Jak coś sugerujemy to chciałbym mieć pewniak, że tak jest a nie, że robimy z siebie pedałen czy inną wybiórczą. Jeżeli to prawda to chętnie pokaże to moim znajomym POpaprańcom jaki jest ich kandydat bo każdy spośród nas chcąc niechcąc ma takich koleżków…

  2. 100% to będziesz miał, jak złapiesz go na zabawach.
   Byłem zdziwiony, gdy robiłem rozeznanie, jak do tego podchodzili ci, do których się zgłaszałem po informację.
   „To ty nie wiesz?” – taka była między innymi.
   Natomiast wszyscy podkreślali, że jest to typ inny, niż pedalstwo ostentacyjnie wywijające fajfusami. Wręcz się z tym ukrywa, a i nawet za krótką kiecką potrafi się obejrzeć.
   Piszę to na odpowiedzialność własną ufając swoim informatorom, którzy w tej materii są nad wyraz zgodni.
   RZ

  3. Czyli to taki homoś przyczajony, jak Szechter, który nigdy publicznie nie przyznał się, że jest chrzczony scyzorykiem. Tacy są najgorsi.

 3. Niedługo na fotelu prezydenta będziemy mieć osobę o orientacji seksualnej takiej samej, jak ten osobnik, który piastuje w/w urząd w Słupsku. Śmialiśmy się z mieszkańców Słupska, kogo wybrali, ale jak to mówi stare przysłowie, ten się śmieje, kto się śmieje ostatni…W sondażach kandydat ideologii dutkiewiczowej bije konkurentów na głowę… Nie będzie formalnie Dutkiewicza, ale to nowy prezydent Wrocławia będzie kontynuował to co robił poprzednik. Jak widać wrocławski elektorat znudzony wyborem Dutkiewicza, nie wyciąga wniosków i wybierze kontynuatora jego polityki.

  1. @Zygmunt Naprawdę szczerze wątpię,by Sutryk wygrał.Moim zdaniem trzeba cały czas ludziom przypominać jak przestępcza banda chamów go wystawiła, oraz jakie są ich dokonania, a na końcu trzeba mówić,że po jego zarządem parady zboczonych psycholi,maszerowałyby przez Wrocław co tydzień.

  2. Problem polega na tym, że wiele osób we Wrocławiu z nadzieją by przewietrzyło pokoje magistratu i dziesiątek miejskich spółek w których od 2002 roku potworzyły się kliki i towarzystwo wzajemnej adoracji. Wrocław jest jednak taki a nie inny, czyli większość będzie głosować na nutę antypisową pomimo niechęci do tego co przez lata działo się z finansami i z dużym prawdopodobieństwem wygra pupil „Rafali”.
   Zastanawiam się też czy Obara to nie taka celowa zagrywka by rozmyć głosy lokalnej opozycji.

  3. @Pietras. To nie są moje przypuszczenia, ale bezlitosne wyniki sondaży i to publikowane przez media, wcale nie sprzyjające obecnemu stanowi rzeczy we Wrocławiu. Na jakich przesłankach opierasz swoje szczere wątpliwości? Obym się mylił, ale prawda nie jawi się w różowych barwach i naprawdę bym chciał, żeby to Twoje przypuszczenia się sprawdziły. Wszystko jednak wskazuje, że we Wrocławiu dojdzie do drugiej rundy, do której staną Sutryk i Różańska, a głosy elektoratu anty-PiS sprawią, że najprawdopodobniej ostatecznie wygra ten pierwszy. Akcje uświadamiające do tej pory, niestety, niewiele dały, czego najlepszym przykładem jest ten który teraz zasiada na fotelu prezydenta Wrocławia. Pomimo ujawniania przeróżnych afer z jego udziałem, nie przeszkadzało mu to wygrywać w kolejnych wyborach. A jak innym mówię, że Wrocław zmieni się w miasto opanowane przez tęczowych psycholi, że niedługo językiem urzędowym będzie ten zza wschodniej granicy, że ciągle tu rządzi czerwona mafia, to zaraz jestem nietolerancyjny, faszysta, ksenofob, itd. Nie zmienia to faktu, że nie wolno się poddawać i trzeba walczyć, aby takich którym nie podoba się tęczowo-czerwono-niemiecki Wrocław było jak najwięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *