Wrocław Słupskiem?

 Ponieważ ostatnio nasiliły się u nas wpisy, najczęściej od osób nie udzielających się wcześniej na Fanie lub zaglądających tu od niedawna, dyskredytujące przeciwników politycznych Rafała D. zatem uczciwie informujemy, że tu takowe wpisy karierę skończą w koszu. Nikt ich nie zobaczy. Nawet, jeśli krytykującym będzie stary forumowicz.
No, chyba że będzie to jazda z lesbą Martą Lempart. Bo jakoś sobie nie wyobrażamy takiej sytuacji, że lesba będzie decydować o naszych pieniądzach jako Prezydent Wrocławia.
Dlatego też nie widzimy na fotelu Prezydenta imć Sutryka Jacka. Forowany przez Rafała D. Sutryk jest uznany za cieplaka przez znakomitą większość współpracowników. Fakt, że nie jest ostentacyjny i w porównaniu z tłuściutką lesbą wychodzi bardzo elegancko, ale mimo wszystko podobieństwo Wrocławia do Słupska, nawet delikatne, z uwagi na orientacje seksualną Prezydenta, jakoś zbytnio nie jest marzeniem większości mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.
Nawet jeśli Sutryk jest zakamuflowany, to chyba nie ma wątpliwości, czy jeśli jakieś Rafalale z piórkami w zadkach zechcą we Wrocławiu zrobić nam występy uliczne w pedalskich pochodach, to taką zgodę oczywiście dostaną. A pewnie i na jakieś wsparcie finansowe będą takie inicjatywy mogły liczyć – tak zresztą jest obecnie.
Do wyborów samorządowych, w których zadecyduje się kto zamieni kapusia Rafała D. na fotelu Prezydenta Wrocławia pozostał dokładnie miesiąc.
Roman Zieliński fot. DGM

komentarzy: 13

 1. Każdy z nas ma swoje miasto taką małą ojczyznę i gdy o nią nie zadbamy to zostanie zrujnowana i nie chodzi mi o sferę materialną a o sferę godności i kultury w jakiej zostaliśmy wychowani. Zrujnowana poprzez narzucanie swoich dewianckich poglądów, zrujnowana poprzez ściąganie tu obcych kulturowo przybyszów. Musimy zadbać o nią sami, nikt za nas tego nie zrobi. Trzeba ludziom tłumaczyć że nie można się na to godzić. Oni mówią „tolerancja” a czy Oni znają znaczenie tego słowa? Nie, nie znają ponieważ sami narzucają nam to co jest inne, odmienne od zwykłych normalnych zachowań. Dlatego trzeba nie dopuścić do tego by rządzili gdziekolwiek. Ostatnio słyszałem wypowiedź premiera Wrocławianina, że cudzoziemcy pełnią u nas pozytywną rolę, a ja się pytam jaką? Mieszkam w Malborku pracuję w Tczewie w dużej firmie, gdzie już teraz czuje się obco ponieważ słyszę teraz wszędzie język upaiński (celowo tak napisałem), Morawiecki chce żeby przełamywać stereotypy i uprzedzenia. We wtorek przyłapali 4 upaińców gdzie w kantynie u nas w robocie pluli Polakom do kanapek. Oczywiście już nie pracują ale „niesmak pozostaje” mówiąc żartobliwie. Poza tym gdy ich zatrudniają za psie pieniądze o godziwych zarobkach dla Polaków można zapomnieć. PIS mnie wnerwił, a alternatywa? Brak.

 2. Tu krótki opis jak dopisać się do spisu wyborców poza miejscem zameldowania, a w stałym miejscu faktycznego zamieszkania (studenci, ludzie pracujący i mieszkający w innych miastach niż są zameldowani itp.)
  W urzędzie gminy należy złożyć wniosek zawierający imię, nazwisko, imię ojca, datę urodzenia i PESEL wnioskującego. Do wniosku trzeba załączyć: kserokopię ważnego dowodu tożsamości oraz pisemną deklarację z informacją o obywatelstwie i adresie stałego zamieszkania w Polsce. Burmistrz lub prezydent miasta ma 3 dni na podjęcie decyzji, czy wnioskujący zostanie wpisany do rejestru wyborców. Jeśli tak, będziesz mógł zagłosować w miejscu, w którym mieszkasz na co dzień.
  Wszyscy na wybory!

 3. Gdybym był w komitecie wyborczym pani Stachowiak, to podpowiedziałbym jej złożenie publicznej deklaracji-obietnicy w formie medialnego komunikatu mnij więcej w ten deseń:

  „Obecna sytuacja dotycząca Śląska Wrocław jest patologiczna. Struktura właścicielska, w której większościowy pakiet udziałów należy do Miasta Wrocław powoduje nieefektywne i dyletanckie zarządzanie klubem, a co za tym idzie, marnotrawienie ogromnych środków publicznych poprzez np. narażanie budżetu WKS-u na wypłatę ogromnych odszkodowań, czy nieodpowiedzialne, chybione i lekceważące interes klubu kontraktowanie niektórych zawodników na przestrzeni ostatnich lat. Taka sytuacja doprowadziła m.in. do tego, że WKS zamiast corocznie walczyć o najwyższe cele na solidnie wypełnionym stadionie, bił się w grupie drużyn walczących o utrzymanie i, niestety, w bieżącym sezonie nie wygląda to lepiej. Te klub to historia i duma miasta, dlatego wszyscy mają prawo oczekiwać jego sukcesów i pięknych widowisk piłkarskich na pięknym stadionie. Obecna sytuacja tego nie gwarantuje, a z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że wręcz wyklucza.
  Z drugiej strony sprzedaż przez miasto udziałów nie może być celem samym w sobie.
  Mając na uwadze powyższe i kierując się dobrem mieszkańców naszego miasta, interesem naszego klubu i oczekiwaniami kibiców Śląska deklaruję, że jeżeli zostanę wybrana na Prezydenta Miasta Wrocławia, a moje ugrupowanie zdobędzie większość decyzyjną w Radzie Miasta, dołożymy wszelkich starań w procesie jak najszybszego znalezienia odpowiedzialnego, właściwie przygotowanego finansowo i nastawionego na osiąganie sukcesów sportowych inwestora, z którym zawrzemy umowę sprzedaży udziałów gwarantującą właściwe zabezpieczenie klubowego herbu, barw, siedziby, finansowania na odpowiednio wysokim poziomie. Do tego, kierując się dbałością o permanentny rozwój, zobowiązujemy się wspierać finansowo klub po zmianie struktury własnościowej.
  Nie sprzedamy klubu kierując się jedynie przesłanką odciążenia budżetu miejskiego”.

  Takie ew. oświadczenie złożone w kampanii wyborczej oczywiście niczego nam, kibicom, nie gwarantuje, ale ucięłoby domysły w kwestii oficjalnego stanowiska komitetu wyborczego pani Stachowiak i PIS-u. Byłby to tez ukłon zarówno w stronę sympatyków Śląska, jak i przeciwników całościowego i nieustannego finansowania klubu z kasy miejskiej. Do pełni szczęścia pozostałoby jak najszybsze spełnienie takiej obietnicy.

 4. Rzeczywiście Sutryk pedalsko śmierdzi, zresztą jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej powiązanej z Rafałem D.oraz Nowoczesno-POwskim, co dodatkowo kwalifikuje go na odstrzał z miejsca.
  Ja na dzień dzisiejszy na te wybory nie idę, zresztą będę obserwował jak sytuacja się rozwinie. A o tej obleśnej Lempart,to nawet się nie wypowiadam.

 5. …ogólnie z kandydatami na na urząd Prezydenta we Wrocławiu jest dramat….,powyższy z niepewna orientacja, zenujaca Obara co udaje, że jest daleko od Rafalka, plastikowy Michalak.., z PiS też zero wsparcia, bo jedyny atut Stachowiak to taki, że nie jest od Rafała..a do tego Śląsk już Ona nam całkiem rozlozy.. Dramat

 6. Sam pozwalam sobie skopiować, i podzielić się z innymi na forach artykułem, pod którym Redaktor Naczelny podsumował Schetynę. Pierwszy link zrobił furore.Zresztą pod każdym artykułem o Schetynie go wklejam. Zauważyłem, że inni tez posiłkują się niektórymi artykułami, podając do nich link, po uprzednim skomentowaniu, strona Fana staje się jak widać popularna, odwiedzana przez pedalstwo, lewactwo, michnikoszczyny. Prawdę mówiąc, czekałem, kiedy ukaże się artykuł o tym, że lewactwo nie ma szans na dodanie wypowiedzi. Z regulaminu Fana najbardziej podoba mi się punkt o tym, że cenzura była i będzie. Lojalnie, uprzedzam lewactwo ze nie maja szans na komentarze na tej stronie. Widać ,świnie się pchają, licząc na aliantów. Musi ich boleć i jak widać boli.

  1. Lewactwo to bardzo aktywne zrobiło się na murach….(tylko tyle mogą ) widać to w niektórych częściach miasta, zwlaszcza niedaleko centrów akademickich vide Grunwald czy wyspa i okolice.
   Dodatkowo zaistalowali trochę punktów gastronomicznych widać chłopaki bawią się w business.

  2. Cholera coś nie pykło,miała być fotka uśmiechniętego Schetyny bez tych jego zębów,a zamiast tego wyświetlił się profil typa na Twitterze.Szkoda bo fota rozwala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *