Reportaż z piaskownicy

 Dziś tłusta Marta Lempart stawiła się przed sądem. I zaniemówiła. Wolno jej, jako oskarżonej, tym razem o zniesławienie (niedługo będzie oskarżona o zakłócanie legalnych manifestacji oraz w innej sprawie o nadużycia finansowe, ale to dwie zupełnie inne historie). Jednak broniła się ustami swego mecenasa.
Powiem tak. O podobnych procesach jeszcze nie słyszałem. Jedynie w piaskownicy, za dzieciaka, funkcjonowało coś takiego, że jak Jasiu dostawał opiernicz od matki, że zwyzywał Wojtka, to Jaś płacząc twierdził, że jest niewinny, bo on tylko powtarzał to, co inni mówili.
Innymi słowy, ktoś ponoć powiedział o Międlarze (bo to on był celem wściekłych ataków słownych grubej Marty), że jest bandytą, to jej otłuszczony mózg uznał, że jest to dopuszczalne i właścicielka otłuszczonego mózgu może sobie dowolnie i bezkarnie nazywać Międlara bandytą.
Sędzina nie wyśmiała tej linii obrony, ale świat realny właśnie ma niezły ubaw.
Przerażające natomiast jest to, że taką linię obrony prezentuje osoba, która ma ambicję zostać prezydentką Wrocławia.

* Dziś zarejestrowano demonstrację ku czci tych wszystkich Polaków i Polek, które straciły życie w związku z najazdem na Polskę Związku Sowieckiego, jaki się dokonał 17 września 1939 roku. Marsz będzie miał miejsce w poniedziałek 17 września o godzinie 18:30 we Wrocławiu i rozpocznie się pod pomnikiem Rotmistrza Pileckiego – niedaleko Opery i Placu Wolności. Międlar będzie, być może tłusta również się przytoczy. Szerzej o tej demonstracji niebawem na Fanie.
Do naszych Czytelników – prośba o jak najszersze rozreklamowanie tego marszu.
Roman Zieliński, fot. nie-jestem-gruba

komentarzy: 17

 1. Roman, do chuja, nie ma czegoś takiego jak „prezydentka”! Coś Ci premier Mucha w głowie przestawiła. Jest Pani prezydent lub Pan prezydent. Ponieważ wyraz jest rodzaju męskiego, to skracamy go do prezydent. Jeśli mówimy o kobiecie, to jest to Pani prezydent, pani premier, czy pani minister. Pani doktor, Pani sędzia (sędzina to żona sędziego) i tak dalej.

  1. Przecież wiem.
   Totalna szydera. Sorki, że nie wszyscy wyłapali. Nauczka dla mnie, żeby takie niuanse bardziej jasno opisywać.
   RZ

 2. Taka ciekawostka nie w temacie, jak traktuje się ludzi którzy antykomunizm mają we krwi, którzy walczą z dewianctwem, którzy są za życiem i rodziną i mocno zakorzenione wartości chrześcijańskie.
  Wpis z fejsbuka Pani Anny Kołakowskiej
  Dlaczego nie kandyduję w nadchodzących wyborach?
  Dzwoni do mnie wiele osób z takim właśnie pytaniem informując jednocześnie, że koledzy z PiS twierdzą, że nie zgłosiłam swojej kandydatury, że nie mogę już kandydować, bo mieszkam na wsi, że nie jestem członkiem PiS, itd. To oczywiście nie jest prawdą. Rzeczywiście wyprowadziłam się z Gdańska na wieś, ale z tego powodu zgłosiłam chęć kandydowania do sejmiku wojewódzkiego. Powiedziałam o tym koledze Korolewskiemu i Strzelczykowi. Nikt z PiS nie zadzwonił do mnie z propozycją, ale wiem że od dłuższego czasu, dzwonią po różnych ludziach – także spoza partii i pytają czy nie zechcieliby kandydować. Nawet jeden z gdańskich kapłanów mówił mi, że miał telefon z PiS z pytaniem czy nie zna kogoś, kogo można wystawić w wyborach. Kiedy dziś dowiedziałam się, że na pytanie wielu osób co do mojej nieobecności na listach pada tłumaczenie, że nie zgłosiłam swojej kandydatury, a jeszcze można to zrobić , zadzwoniłam do p. Janusza Śniadka. Powiedziałam, że się zgłaszam. Pan Śniadek bardzo niegrzecznie, w sposób, który nazwałabym absolutnie lekceważącym, podniesionym głosem wyraził oburzenie, że do niego dzwonię, bo od tego są odpowiednie struktury partyjne i dodał, że listy zamknięto w „czerwcu i lipcu” więc sprawa jest już zamknięta. Oczywiście wiem i ja i wiele innych osób, że PiS ciągle jeszcze ustala kandydatów. Ja oczywiście nie będę już w żaden sposób o to zabiegać, bo zachowanie p. Śniadka wobec osób, które dla przemian w Polsce zrobiły znacznie więcej niż on, obniża wiarygodność partii.

 3. Ona na niektórych zdjęciach ma rysy twarzy trochę podobne do komunisty Czarzastego. Nie piętnowałbym aż tak mocno wyglądu-fizjonomii, bo wśród nas-kibiców, też są różni ludzie pod tym względem.
  Ogniskowanie uwagi na jej wyglądzie przyćmiewa prawdziwy problem, jakim jest jej światopogląd. Z drugiej strony, jak dowiadujemy się z komentowanego artykułu, ona może nie mieć poglądów w kwestiach społeczno-politycznych lub ma je zbudowane wyłącznie na fundamencie anonimowych opinii (np. o Międlarze, że jest bandytą).

  1. Czemu nie 18 nazywał churchila opasłym wieprzem… bełkoczącym buldogiem alkoholikiem, pijanym, bełkoczący ślepym starcem na bolszewickich usługach… córka Sherr (chyba tak się pisze… chodzi o mało utalentowaną żydówkę naszpikowaną plastikiem jak pas szahida) ma córkę lewaczkę… która się zapasłby jak Wieprz bo chciała być mniej kobieca a bardziej męska… córka Agnieszki Holland… oczywiście wychowywana bezstresowo lewaczka nienadająca się do życia w społeczeństwie też się zatuczyła chcąc być bardziej męska…. więc Lempartowa żre świadomie…a kibole niedbający o samodyscyplinę… stają się potencjalnymi ofiarami podczas wyjazdów….. bo każdego grubasa uznaje się za łatwy cel…. łatwo namierzyć, dogonić, oskubać… ośmieszyć… zabrał byś Lempartową na wyjazd…?!?…..smutne ale prawdziwe…

  2. @W18
   Nie nawołuję o zaniechanie prawa do oceny jej wyglądu. Stwierdzam jedynie, że posiada ona o wiele bardziej istotne ułomności, niż fizjonomia, zatem priorytetowanie krytyki jej tuszy i „urody” zakłamuje trochę obraz prawdziwego problemu. Zwróć, proszę, uwagę na to, że gdyby nie jej retoryka, zachowania i prezentowany światopogląd oraz parcie na fotel prezydencki (miasta), to nie zaistniałaby w mediach, w tym na FAN-ie.
   Reasumując, chodziło mi o to, że krytyczna ocena jej fizjonomii jest oczywiście dopuszczalna, ale za istotniejsze uważam krytyczne zwrócenie uwagi na to, co ta „ślicznotka” wyprawia.

  1. Paszę trzeba jej wysłać na adres organizacji… albo kartofle…worek…. albo prezent taki jaki Ara przesyłała na adres redakcji…

  1. Tylko dlatego, że czytuję fana dowiedziałem się o takim portalu jak żydzi.pl. Nie znam osób, nawet tych którym bliżej do opozycji niż prawicy, które czytują ten portal.
   Po co reklamować jakąś mało znaczącą recenzję, na jeszcze mniej znaczącym portalu?
   Ignorować margines i robić swoje. Lepsze to niż podniecanie się pierdołami.
   Normą jest ogół nie margines.

  2. No właśnie @Miron… masz na tym portalu odpowiedź dlaczego Ruch Narodowy to margines marginesów bo merytorycznie to jakaś hucpa jest….
   Nie wspomnę o poziomie artykułu…
   Bo i tak opinia nie przejdzie….ale artykuł…”Arcybiskup Ryś pluje na księży zamordowanych przez pogańską III Rzeszę… powala już w samym tytule…. nawet Kajzerowskie Niemcy nie były tak katolickie jak III Rzesza… co za poziom… Cały Watykan Hajlował z Pijusem XII na czele. Pijus osobiście błogosławił pod koniec sierpnia 18 i życzył mu powodzenia w kampanii przeciw Polsce…Całą wojnę Wehrmacht nosił pasy gott mit uns… a przed każdą bitwą kapelani spowiadali zachodnich chrześcijan… zabijających środkowo-wschodnich chrześcijan a po wojnie przerzucali zbrodniarzy wojennych do Ameryki trudniąc się paserką zrabowanych w wojnie dzieł… tylko z Polski wywieziono ich pół miliona… i jakiś baran napisze artykuł o pogańskiej III Rzeszy… Polecam książkę Magdy Ogórek Lista Wachtera…. syn Wachtera pokazuje listy… dokumenty… „ zapomniane artefakty”… których ojciec…ze swoimi paserami ze”Stolicy Piotrowej”(w której Piotra nigdy nie było) nie zdążył spieniężyć. Ktoś się potem dziwi… że nikt nie głosuje na Ruch Narodowy….tego się słuchać ani czytać nie da…. takich artykułów przeczytałem w swoim życiu z milion… nie licząc wypocin mędrców Solidarności w bistorowych garniturach końca lat 80-tych….
   Ciężkie, puste i nie do strawienia. Takie artykuły rozbijają wszystko i opozycja już wtedy nie jest potrzebna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *