Chodź, Mateusz

 To nam się premier wygłupił. Mateusz Morawiecki namawiał w mediach do wspólnego maszerowania podczas świętowania odrodzenia Polski, czyli 11 listopada.
Mateusz, mamy nadzieję, że zauważyłeś, że 11 listopada odbywają się w Polsce wielkie, patriotyczne demonstracje. W Warszawie, o którą chodziło Ci najbardziej, te demonstracje osiągają stutysięczną frekwencję. Zatem nic trudnego, panie premierze, wystarczy się przyłączyć.
Krzysztof P. fot. MG

komentarzy: 8

 1. Mateusz Morawiecki który pozwolił pisać ustawę u Żydów, odstawia szabasowe kolacyjki z „przyjacielem” Polski Danielsem, któremu przeszkadzają święte symbole Falangi, Krzyża Celtyckiego, hasła o białej Europie, czystej krwi itd,itp.
  Idź Mateusz ze swoimi kumplami z PO i innymi,demokratycznymi pokrakami.

  1. PO to niech maszeruje,jak najdalej od Polski i Polaków,jakieś płaczliwe apele do opozycji,PO, KOD, UBywateli a to w ogóle jest opozycja? Przecież to szumowiny które trzeba lać i patrzeć czy równo puchnie. Oni już dawno nie mają nic wspólnego z Polską i Polakami. Ludzie to jakiś kabaret !! Iść w Marszu z plujacymi na Polskę i Polaków gdzie tylko się da, czyste science fiction i nic więcej. Jak można w ogóle o tym choćby pomyśleć.

 2. Z kim Mateusz chce maszerować? Z UBekami z Solidarności?
  …. Leszek Żebrowski przytoczył wspomnienie W. Chrzanowskiego, który opowiadał, że Herera na zebranie kierownictwa „Solidarności” przyprowadził Jacek Kuroń: „W 1981 roku na posiedzeniu Komisji Krajowej ”Solidarności„ w Gdańsku Jacek Kuroń przyprowadził nową grupę doradców. Opowiadał to prof. Wiesław Chrzanowski, współtwórca statutu związku. Usiadł koło niego starszy pan, który wydał się Chrzanowskiemu znajomy, jednak skojarzenia wydawały się niemożliwe. Gdy Jacek Kuroń przedstawił ekspertów, okazało się, że to Wiktor Herer… nowy specjalista od rolnictwa. Tu profesor Chrzanowski nie wytrzymał. Wstał i powiedział, że ’przecież ten człowiek to jest ubek, który nas przesłuchiwał’.
  Kuroń na to odpowiedział: ’jak wam się nie podoba, to możecie wyjść’. Podczas przesłuchania Herer powiedział Chrzanowskiemu, że jego i jego kolegów chce nie tylko unicestwić fizycznie, ale i pohańbić w oczach społeczeństwa, zohydzić moralnie”
  .
  https://lustronauki.wordpress.com/2014/08/22/wiktor-herer/

  1. 100 tysięcy to powinno być na Marszu we Wrocławiu. W Warszawie to powinien być milion.
   BTW coś już wiadomo o marszu we Wrocławiu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *