Cienka Wisła?

 Zdaje się, że mecz Śląsk – Wisła pozbawiony jest głównego elementu napędzającego publikę. Czyli kibiców gości. Od dwóch lat stanowią we Wrocławiu specyficzny magnes, tym razem mają grupowy zakaz stadionowy.
Nie oznacza, że nie będzie ich wcale. Paru będzie. Ale ci, którzy pojawią się na Pilczycach, na trybunach stadionu w Krakowie od dwóch lat raczej się nie pokazują.
No i na dodatek wyniki. Ostatnio Śląsk ma… niezadawalające, że tak to delikatnie ujmiemy. A to oznacza, że wynikowców na trybuny zaciągnąć się nie da.
Rekordu frekwencji zatem spodziewać się nie ma co.
Mecz Śląsk – Wisła Kraków zostanie rozegrany w sobotę 1 września o godzinie 18:00.
AP, fot. arch.

komentarzy: 8

  1. Ooo już zaczyna się tłumaczanko. A to brak gości, a to rok szkolny itd. Nie, poprostu tacy z Was fanatycy. Zerknijcie na Widzew, dziś w Toruniu 1500 osób, frekwencji domowej nie ma nikt takiej w ekstraklasie.

  2. Kilka uwag(prośba) przed meczem z Wisłą do ultrasów ! Jak robicie tzw Szkocję to prowadzący z kolegami niech daje komendę, krzyczy w stronę trybun C,D plus bębny , będzie to lepiej wychodziło, bo na ostatnim meczu na C nie słychać było , druga sprawa poruszana nie raz, to wyznaczenie miejsc dla kiboli na B do 2-3 sektorów bez górnych 10-15 rzędów ,będzie to lepiej wyglądało , tak robią w Zabrzu,Poznaniu ,Krakowie itd ,no i doping po golu lub sytuacjach podbramkowych, wykorzystujcie potencjał dzieci ,pikników do wspólnych śpiewów a nie smuty , bo mamy naprawdę fajne kawałki które ruszają publikę, trzeci temat to flagi na kiju, jest poprawa bo są na meczach 5-8 szt ok ala można je lepiej rozdawać np 4 na dole trybun 1 duża w środku np z herbem WKSu , 2 na górze sektora itp Musi być dyżurny ultras który z dołu ,z boku trybun nad tym panuje, a będziemy lepiej oceniani przez innych. Do zobaczenia na stadionie !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *