Wojna naszym interesem

 Jak się nazywa żona Kowalskiego? Oczywiście Kowalska. Jak się nazywa żona Kramka? Oczywiście Kozłowska.
W sumie co kogo obchodzi, jakie ludzie mają nazwiska w związku? Dobrze, że nie Schmidt i Lubajewa, bo to śmierdziałoby zagranicznymi koneksjami już na poziomie nazwisk.
Niestety, w przypadku związku Kramek&Kozłowska, czyli małżeństwa odpowiedzialnego za fundację operującą niesamowitymi pieniędzmi, zagraniczne interesy wyłażą nie na poziomie nazwisk, lecz na poziomie działań. A są to działania jawnie antypolskie. W interesie tak Rosji czy Niemiec jest to, by Polska była krajem niestabilnym, słabym gospodarczo, nieznaczącym politycznie, z wieloma wewnętrznymi problemami (konfliktami narodowościowymi, buntami społecznymi związanymi z pieniędzmi czy z pedałami), generalnie ma być rozróba.
W kierunku destabilizacji państwa działa fundacja wspomnianego małżeństwa.
Moment wydalenia z Polski miss Kozłowskiej był doskonałym momentem w którym można było wychwycić kto jest również za destabilizacją sytuacji w Polsce. Ci wszyscy, którzy podpisywali się pod petycją o powrocie Ukrainki do naszego kraju nie polski interes mają na uwadze.
Obecnie Polska dostała polityczny bonus od losu. Niemcy, jak zauważył to redaktor naczelny w artykule poniżej, z jednej strony wciskają się do inicjatywy trójmorskiej, która jest wymierzona przeciwko Niemcom. Lecz tak naprawdę właśnie w kraju za Odrą, zaledwie 150 kilometrów od naszej granicy, odpala się bomba imigrancka, którą parę lat temu zafundowała swojemu narodowi Angela Merkel. W jednym z miast wschodniej części kraju, Chemnitz, po zamordowaniu Niemca 25 ciosami nożem przez dwóch Arabów, wybuchły społeczne niepokoje. I niewielka jest szansa na to, by niepokoje te zostały uśmierzone, gdyż identyczne bomby porozkładane są w całych Niemczech. A iskry z zapalnika błądzą po loncie do tychże bomb już od dawna.
Co ma sprawa Kozłowskiej deportowanej poza strefę Schengen do wielotysięcznych demonstracji w byłym Karl-Marx Stadt? Ma. Bowiem fundacja Kozłowskiej otwarcie nawoływała do tego, by podobne demonstracje odbywały się w Polsce.
degrelle, fot. polskatimes.pl

komentarzy: 16

 1. Gdybyśmy mieli rząd prawdziwie polski to wszystkie fundacje sponsorowane przez zagranicę zostałyby zlikwidowane, a każdy kto występuje przeciwko naszemu Narodowi zostałby pozbawiony obywatelstwa i wyrzucony precz poza granice Ojczyzny.

 2. Wiele będzie zależało od wyniku najbliższych wyborów do europarlamentu. Oczywiście przyznaje rację, że im słabsze politycznie Niemcy (nie gospodarczo, bo w dużej mierze nasza gospodarka jest od ich gosp. zależna), tym lepiej dla nas. Do samo dotyczy upa-iny, a najlepiej dwóch (wschodniej i zachodniej) jako dwóch tworów państwowych.

  @degralle (mam problem z Twoim nickiem, ale niech Ci będzie).
  Wcale nie jest „oczywiste”, ze żona Kowalskiego nosi nazwisko Kowalska. Często spotyka się nazwisko w dowodzie osobistym kobiety/żony jako Kowalski, Biały (a nie Biała), Cichy (a nie Cicha), czy np. Rozwiązły (a nie Puszczalska).

 3. Romek… nie przypominam sobie żeby Das Adi czy jak kto woli Adidas miał islamskiego konika…. to był konik Himmlera… i to taki raczej wstydliwy… jak dwa z 21 postulatów Solidarności o zamrożeniu cen na artykuły monopolowe i wkładka mięsna w posiłku regeneracyjnym… nie zgodzę się również, że Narodowe Niemcy są od razu zagrożeniem dla Polski. Większym zagrożeniem jest zalew Islamu we Francji… która jest mocarstwem nuklearnym i posiada 300 głowic jądrowych a w 2030 roku Muslimy będą miały pierwszych swoich ministrów w rządzie… już teraz bez poparcia Islamu nie da się wygrać wyborów… widziałeś reprezentacje Francji na mundialu ? Tak będzie wyglądał rząd francuski w 2040-50 roku…. co zrobimy jak przegrajà Niemcy ?!? Powiedz mi @Mich-uchu czy podczas II WŚ Niemcy zdradziły chociaż jednego swojego sojusznika ?
  To sojusznicy zdradzili Niemców… wszyscy… od Włochów zaczynając przez Słowaków Węgrów na Rumunach kończąc… nie zdradzili tylko Turcy i Chorwaci… To, że Niemcy zabili 6 mln Polaków… to wina Niemców czy naszej polityki stawiania na Francję i Anglię… jak się łapy między drzwi wsadza to ciężko mieć pretensję o połamane palce. Przed rozbiorami postawiliśmy w Konstytucji 3 Maja na dynastię Wittelsbachów więc Romanowowie, Hohenzolernowie i Habsburgowie przetrącili kark Wielkiej Polsce Katolickiej… jak wspólnie dusili IRP to KRK trzymał nogi jej trupowi, żeby przy duszeniu nie wierzgał… Do kogo masz pretensje.?!?

  1. Rozważania typu co by było gdyby było pozostaną tylko paplaniem. Ty, ja ale i wielu innych zastanawiało się nad tym czym dogadanie się z Niemcami wyszło by na naszą korzyść. O ile fascynująca jest perspektywa poznania alternatywnej historii to skłaniam się raczej ku efektowi wasalizacji i zmarginalizowania nas jako narodu w wyniku np. wygranej z ówczesnym Związkiem Radzieckim. Jest to jednak gdybanie.
   Zwróć też uwagę na to co stało się ze słabą i niestabilną Rosją którą była w latach 90-tych. Dekada upadku spowodowała w społeczeństwie powrót do idei państwa dumnego, narodowego i znowu ekspansywnego. „Wojenka” w Niemczech może na dziś będzie korzystna, ciekawa i zabawna, ale z dużym prawdopodobieństwem po kilku latach wzbudzi taką jedność, że np. idea odzyskania zachodniej części dzisiejszej Polski przestanie być tylko ukrytą mrzonką.

 4. Jedna jak nie jedyna prawdziwa wojna z której wynieśliśmy korzyść jako naród do ta rozpoczęta w 1914 roku. Tylko jest jeden szkopuł… nie byliśmy tam stroną. Wtedy staliśmy po każdej ze stron czy nam się chciało czy nie. Rzucanie haseł o wojnie w naszym interesie to jak dla mnie hasło pokroju teoretyka.
  Bez urazy panowie ale co wy ale też i my wszyscy wiemy o wojnie?

  1. Na pewno wiemy, że jak w Niemczech będzie wojna narodowościowa, to będzie to w naszym interesie.
   Tu pełna zgoda z autorem tekstu.
   RZ

  2. Jak dla mnie pedalska kolorowa tęcza unosząca się nad brązowo-śniadą Bramą Brandenburską to powiność i marzenie. Radość z tego że u nich budzi samoświadomość w zestawieniu z wrzechobecnym kolorowym pedalstwem to ślepota nabyta. Każdy czarny przyjęty pod dach Helmuta to dlas pozytywny procent na przyszłość. Potencjalne Islamskie Niemcy to utopia. Niemcy zlewaczałe, kolorowe, tęczowe, rozbite to bajka realna.

  3. @michuchu
   Niemcy islamskie to utopia? Owszem, 100 lat temu. A nawet (zwłaszcza) 80 lat temu. Choć Hitler bardzo ubolewał, że islam nie jest religią dominującą w Niemczech jego czasów.
   Teraz islamizacja Niemiec przy laicyzacji tubylczej społeczności jest czymś nieuniknionym. I tylko ktoś bardzo naiwnie patrzący na procesy społeczne tego nie dostrzega.

  4. Ja tam wolę opcję Hansa zakochanego w Ahmedzie czy na odwrót….pies ich jeb.ł! Historia pokazuje że czym bardziej zdemoralizowane i rozbite kulturowo państwo to koniec tej kultury nieunikniony(Rzym). Budzenie w narodzie niemieckim nacjonalizmu, świadomości to w naszej sytuacji strzelanie sobie w stopę i jeszcze na samą myśl radość szaleńca. Niemcy już nie raz pokazali np. m.in. dzięki Austriakowi że wystarczy ich podpuścić na świat w ramach ich niesprawiedliwości i rozgoryczenia. Są na tyle silni że na razie każdą wewnętrzną wojnę wygrają a odegrają się np na nas. Nie wiem czy to zauważyłeś ale na rozbicie wewnętrzne grają Ruscy. Tylko że oni mącą między nami wewnętrznie. Mącili Katyniem. Mącą Smoleńskiem. Będą grali tym i czym innym. Ale wojna wewnętrzna u nas jest zupełnie czym innym niż wojna w Niemczech. Tam wróg się znajdzie a my wybijemy się między sobą.

  5. Michał. Było jeszcze sporo innych wojen z których Polska odniosła korzyści. I parę powstan. A z wojny niemiecko- niemieckiej, nawet jeśli jedną strona są Niemcy muzułmanie, to cieszyć się będzie cała Europa.

 5. Ja początkowo myślałem że chodzi o żonę Mariana Kowalskiego, który przytulił pół tłustej bańki od sekty Chojeckiego,po czym uciekł prawie bez słowa hehehehe. Co do tej całej szajki Kramka,to gdyby było silne i sprawne państwo,to ten typ dawno już by dostał solidny oklep,i wraz z tą ukraińską panną dostał deport do tego upadłego,i ledwo zipiącego państewka jaką jest UPAdlina,a przecież jeszcze niedawno jego pysk oglądali widzowie choćby TV Republika.Co do wstrętnej NRD-ówki Angeli Merkel, to radziłbym uważać,my mamy też swoją Frau Lubnauer,zbrataną obecnie z PO.

  1. Dosyć rzetelny materiał o powiązaniach Kozlovskiey był w wiadomościach TVP z czego wynikało że na Ukrainie to ona tylko rezyduje. Powiązania finansowe i kontakty ma głównie z Rosją…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *