Sosnowiec 27 VIII 2018

(AKTUALIZACJA)  Zagłębie – Śląsk 3-3
Wyjazd dla części – sentymentalny, a dla wielu – zupełnie nowy. Bowiem w Sosnowcu ostatni raz byliśmy 11 lat temu.
Jazda autokarem i autami. Długi postój pod Wrocławiem, a później wyjątkowo zdyscyplinowana jazda do Sosnowca. Jak to ostatnio często z autokarem – późny przyjazd pod kasy. Przy niskoligowej infrastrukturze wejście trwało dość długo. Ostatni wchodzili w przerwie meczu.
Na stadionie bez kibicowskich fajerwerków, ale bez wzajemnych złośliwości. Na boisku – fajnie do przerwy, tragicznie zaraz po zmianie stron. Tu drobna uwaga – po stracie drugiej bramki zaczęła się wymiana graczy z boiska. Zaszli Pałaszewski, Chrapek i Pers, weszli za nich Łabojko, Radecki i Gąska. Chyba dzięki świeżym graczom udało się ostatecznie wywieźć remis, bo jak z 2-0 zrobiło się 2-3, to w Śląsk nikt nie wierzył (jeden z naszych współpracowników twierdzi, że ma zdjęcie boiska z reklamą bukmachera, który w tym momencie dawał 29 złotych za każda złotówkę postawioną na Śląsk, jak je podeśle, to udostępnimy). – Już jest, zerknijcie poniżej.
Śląsk na trybunach zameldował się oficjalnie w 400 osób, czyli komplet wejściówek poszedł, nieoficjalnie jeszcze trochę się prześlizgnęło na sektor. Obok siedziała 31-osobowa ekipa KKN-u. Do tego parę osób było gościnnie na sektorach Zagłębia. Zdjęcie u góry przedstawia sektor w czasie I połowy, czyli podczas wchodzenia na trybuny.
Śląsk z flagami: Nabojka, Łąziory, Trójkąt, Oława, Jelcz-Laskowice, W delegacji i Skokowa.
B, F-M, C-ND, GB, G-K, RZ, fot. Ż

21+

komentarzy: 28

  1. Mieszkam koło stadionu i widzę go z okien mieszkania świecącego każdego wieczora. Świeci rożnymi kolorami: jednolitym zielonym, różnokolorową barwą, na niebiesko, a bardzo często (o ile nie najczęściej) na biało-czerwono…
   Zatem bez zbędnego stresu.

   7+

 1. Może to nie 29 ale 9.5 za 75 eur siadło:
  Slask Wroclaw to score 6th goal @ 9.50
  €75.00 Single
  27/08/2018 19:45:03 75.00 712.50
  Print Bet Confirmation – JR3469968710F – Internet Time of bet: 27/08/2018 19:45:03
  No. Selections Event Event Date E/W Terms Odds Result
  1 Slask Wroclaw to score 6th goal
  Zaglebie Sosnowiec v Slask Wroclaw
  (Next Goal)
  27/08/2018 None
  9.50
  Won
  Stake: 75.00 Return: 712.50

  17+

 2. Co to za teoria spiskowa przy takim kursie?
  Normalny i tyle, czerwona karta dla Augusto, pada bramka na 3-2 dla Sosnowca i kurs na koncówkę taki jak przy innych podobnych spotkaniach. Nie widzę tutaj nic dziwnego.

  9+

  1. Zdaje się, że ostatni raz wisiała na meczu Zagłębie – Lechia jakieś 8-9 lat temu. Po telefonicznej interwencji – zapytaniu przez fanów Śląska u G-W, zarządzono, że ma zostać ściągnięta i zdaje się, że od tamtego momentu już nie zawisła ani razu.

   21+

  2. @redakcja Jeśli była flaga czerwone Zagłębie czy to oznacza że były tam kiedyś lewicowe sympatię?. Swoją drogą był kiedyś mecz 2006 lub 2007 gdzie Lechia grała w Sosnowcu i była oprawa że Kapturek też był czerwony o ile mnie pamięć nie myli.

   0

 3. Informacja dla mniej zorientowanych:
  W trakcie meczu też można obstawiać u takich buckmacherów jak STS czy Fortuna. Gdy Śląsk przegrywał w Sosnowcu 3:2 to na wygraną Śląska w efekcie końcowym był kurs 29.

  11+

 4. „dawał 29 złotych za każda złotówkę postawioną na Śląsk” czyli chodzi o to, że jak ktoś przed meczem postawił np. 10 zł na Śląsk to po wygranej Śląska miałby 10*29 czyli 290zł ?

  1+

  1. Nie przed meczem, ale w trakcie, przy rezultacie 3-2 dla Zagłębia.
   Zdjęcie już dotarło, ale mamy je na takim nośniku, że dopiero wieczorem (29 VIII) będzie sprzęt na którym da się wrzucić na stronę.

   14+

  2. Aktualnie przy bukmaerach internetowych obstawić możesz wiele rzeczy przez cały czas trwania meczu. Kursy zmieniają się w zależności od sytuacji na boisku.

   10+

  1. Skoro na zwycięstwo, przy 3-2 dla Sosnowca, to nie wiem po co w ogóle o tym wspominać, czego to dowodzi? Zwłaszcza, że nasze gwiazdy grały w osłabieniu. Normalna stawka.

   5+

  2. Skoro na zwycięstwo było 29, to ze schematu wynika, że na remis musiało być około 8.
   Dowodzi to tego, że nikt w Śląsk w tym momencie nie wierzył, bo gdyby za stawką 29 poszły wpłaty, to by ją skorygowano, a z tego co mówią stali gracze to kurs 29 utrzymywał się jeszcze w momencie, gdy podczas zamieszania wciąż nie zapadła decyzja o sprawdzeniu VAR-u.
   Swoją drogą ci, którzy mieli refleks mogli się w tej sytuacji nieźle się obłowić.

   16+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *