Ugotowany remisik

 Duchota na murawie jest jedynym usprawiedliwieniem poziomu meczu, który można oddać stwierdzeniem „totalny chaos”. Pogoń dopingowana przez 130 fanów – tutaj podczas wchodzenia na stadion – wywiozła remis 0-0 z Wrocławia. Tak to trzeba określić, bo ponownie wizualnie Śląsk był lepszy. Miał więcej sytuacji. Ale punkty podzielone zostały po równo.
Remis z drużyną z samego dołu tabeli na swoim stadionie niestety jest porażką. I choć punkt jest, to ten mecz trzeba uznać za porażkę.
Jeszcze inną porażkę Śląska pokazujemy obok.
red, F-M fot NI-FO

komentarzy: 61

 1. Dla mnie git.Chcę taki swojski walczący Śląsk! Cholewiak obrońca-ciekawie ale przy innych nazwiskach. Ten pers dla mnie żaden skrzydłowy ,bardziej środek.

 2. A ja swoje! Wszyscy na każdy mecz bez wyjątku!!! Emocje opadły po ” ekscytującym” meczu i parę uwag…ostatnie lata narzekaliśmy , że sami emeryci z Portugalii, Hiszpanii..itp.., że młodzi i Polacy powinni grać, sam też tak uważałem i …uważam! I wolą żeby Pałaszewski grał, popełniał błędy, żeby grali nowi zakupieni z niższych , chociaż jak widać efektu na razie nie ma i pewnie znowu walka o utrzymanie nas czeka…Ale takie zmiany wymagają czasu….więc dopingujmy i nie marudzimy !!! Ale.czujność trzeba zachować!!!

 3. Od razu Murzyn. Od miesiąca słońce grzeje afrykańskie to się kolega pozbył kumatej czerni odzieżowej a w zamian postarał się przetransponować kumaty kolor na lica, tors i ręce.

 4. Poza piłkarzami i Tadzikiem najgorzej niestety wygląda trybuna Oporowska. Żal patrzeć, a nawet wstyd jest, doping mizerny, liczby dramatycznie niskie. Czy ktoś próbuje odwrócić tą tendencję?
  Jak się nie da, trzeba chociaż boki naganiać do środka to może to będzie wyglądać jakoś.

 5. tak wam przeszkadza ten ,,podludek”? a przepraszam co zrobiliście by atmosfera się mu nie spodobała???bo mecz to bankowo nie przypadnie. Ale do rzeczy….
  gdzie się podziały krzyże celtyckie na stadionach???to są znaki zarejestrowane np.przez ONR i są w 100% legalne!!!niedługo ktoś wam zabroni wieszania własnych barw i bluzgania na przeciwnika i tak oto ruchowi kibolskiemu obcina się jaja

  1. @RAC14 To nie ONR z całym szacunkiem dla tego ugrupowania,zarejestrował ten święty symbol jakim jest krzyż celtycki. A tak wogóle to bambusa powinno złapać się w siatkę,i wpakować na statek transportowy i odesłać do Banana city,czy skąd on tam pochodzi.Co do padaczki jaką przedstawił Śląsk,to wszystko zostało już powiedziane(napisane).No to żeby nie było za smutno to na koniec o murzynach https://www.youtube.com/watch?v=3K2StVcV1Yo

 6. to najnudniejszy mecz jaki w życiu widziałem. takie coś nie powinno się odbywać w pn o 18 tylko o 2 w nocy i to bez publiczności, żeby czasem ktoś tego nie obejrzał

 7. Grają na poziomie mistrza Polski, a biorą za to mniejsze pieniądze. Dlaczego narzekacie? Trzeba pozytywnie myśleć. A murzyna każdy powinien mieć swojego.

 8. Na koniec meczu gniazdowy wydarł się „dlaczego gwiżdżecie? przecież zapier…li”. Stał tyłem mógł nie widzieć co się działo na boisku. Oprócz osobnika ze zdjęcia, był jeszcze jeden młody adept ze szkółki, w tym samym kolorze, fryzura a’la Patrick Kluivert … Już nie długo będą ciekawi wychowankowie. Zapewne spece z akademii wzięli go na zasadzie, jak ma ciemniejszy pigment skóry to pewnie szybko biega – prawdziwy rasizm.

  1. Jak jesteś taki postępowy to idź na marsz pedałów. Tam takich idących „z duchem cywilizacji” przyjmą z otwartymi ramionami.

 9. Poziom gry tragiczny. Niecelnych podań wiecej niż celnych. Do tego brak wykończenia, brak ataku (u nas najskuteczniejszym strzelcem jest obrońca. Co do murzyna, niestety wciskają sie ciapate, murzyny, islamiści i inne dziadostwo. Nie tak dawno widziałem Polkę (w chuście) z dziećmi i jakimś ciapatym. To to jest tragedia, głupie baby za grosz honoru.

 10. Amica wybiła na chyba pierwszą ósemkę, po tej porażce coś nasze piłkarzyki są podłamane i nic im nie wychodzi od 2 meczów, zaczyna to przypominać sezon vicemistrzowski za Tarasiewicza. Ładna gra i porażki z Legią , Amicą i klęska z Widzewem 5-2. Tylko że był szczęśliwy koniec.A jak będzie teraz?. Mówiąc ogólnie wrócił stary dobry Ślązeczek który nie może awansować do górnej ósemki.

 11. Od kilku lat można zaobserwować powolny spadek frekwencji na naszych stadionach. Co gorsza klimat kibolski zaczyna upadać w tempie błyskawicznym. Moda na nowe stadiony przeminęła i zaczynamy wracać do czasów(jakże pięknych)gdzie wyjazdy 100-200 osób to była norma i od czasu do czasu mobilizacja i liczniejsza eskapada. Tyle że w tamtych latach wyjazd na mecz okraszony był szeregiem atrakcji(przymusowe przesiadki,ataki kiboli innych drużyn praktycznie na każdej większej stacji,nocleg na frytkownicy,bijatyka na trybunach itp.)natomiast obecne wycieczki krajoznawcze pod okiem czujnych mundurowych,emocji dostarczają tyle co łowienie ryb albo mniej. Dlatego obawiam się,że tendencja spadkowa będzie się utrzymywać i w nieodległej przyszłości Polskie stadiony będą wyglądać jeszcze żałośniej niż dziś. Patrząc na młynki większości klubów już dziś można jedynie z politowaniem pokiwać głową. Na wyjazdach jest trochę lepiej,choć pewnie już niedługo. Wymiana pokoleń wyszła tragicznie dla większości ekip w Polsce. Do tego monitoringi,sprawne służby,inwigilacja też zrobiły swoje i pomalutku możemy się żegnać z kibolskim klimatem na trybunach. A oglądanie kopiących się po czołach piłkarskich inwalidów nie pozwala na przypływ nowej publiki,dlatego wszystko wskazuje na to,że nasze stadiony już niedługo będą świecić pustkami a kiboli będzie można oglądać na you tube z lat minionych. Smutne to ale jakże prawdziwe.

  1. Nie chcę być źle zrozumiany, że reklamuję tutaj pewien niezbyt lubiany porta, ale Stano dzisiaj skrobnął tekst, z którym bardzo się zgadzam. I możesz go także potraktować jako komentarz, do Twojego wpisu.

 12. W klubie prowadzona jest dziwna polityka kadrowa. Zawodnicy, którzy mają wysokie kontrakty albo przesiadują na ławce (Robak), albo grają w rezerwach (Cotra, Vacek). Młodzi (Labojko, Szczepan) nie grają woogóle. Zaś niektórzy (Farshad, Cholewiak) grają nie na swoich nominalnych pozycjach. Sytuacja z Palaszewskim przypomina mi tą z Wrąblem z ubiegłego sezonu, gdzie zawodnik jest na siłę holowany w pierwszym składzie. A Piech, widzę, że powoli staje się ulubieńcem trenera. W zeszłym sezonie więcej dawał jako joker wchodzący z ławki. Panie Pawłowski, strasznie Pan pasywny, mało elastyczny i ograniczony taktycznie. Zbytnio przywiązuje się Pan do tych samych nazwisk i jednego ustawienia. Co Panu szkodzi posłuchać kibiców i wystawić młodych na ostatnie 15 minut w meczu?

 13. Z meczu na mecz jest gorzej a Tadziu bredzi, że nie było tak źle i że będzie lepiej. No przecież tego kalectwa się oglądać nie da. Dziś miałem ochotę wyrzucić telewizor przez okno. Tak, tak, telewizor bo na stadion przestałem już przychodzić bo żeby to kalectwo na żywo oglądać to albo fizyczne kaleki boiskowe albo upośledzone kaleki umysłowe zarządzające tym klubem musiałyby mi płacić.

 14. Chodzę na mecze Śląska już od ponad 12 lat i takiego futbolu nie widziałem chyba nigdy . Brak ambicji i zaangażowania. W tej drużynie zależy na grze 3 może 4 piłkarzom, reszta przechodzi obok meczu . 2 strzały na bramkę oddają obrońcy . Celeban i Cholewiak… gdzie są napastnicy i pomocnicy ja pytam , ręce opadają jak się na to patrzy , trener eksperymentuje z wyjściowym składem co mecz i jak to ma się trzymać kupy … Panowie z góry zakładam że po raz kolejny będziemy grać z ogórkami w dolnej grupie bo tam na obecną chwilę jest Nasze miejsce . Nie potrafimy wygrać ze slaba Pogonią to z kim ja pytam…

  1. To gebels szetyna już się z murzynami prowadza? Ciekawe czy angela mu kazała czy może sztajmes junkers

   Do redakcji: błędy w nazwiskach i małe litery celowo więć proszę nie poprawiać.

 15. To co oni robia na murawie to cyrk na kółkach.
  Oni piłką zarabiają na życie,a piłki nie potrafią przyjąć ani podać do nogi.
  Murzyn to dobicie tej calej patologii.
  Masakra…

  1. Tę koszulkę…Naiwne pytanie mógł to zrobić choćby przez internet (w co wątpię), a i gdzie indziej nie będzie miał z tym problemu.

 16. Jedna wielka kopanina, bez żadnego ładu, pomysłu, tego nie da się oglądać!!! Nie bez przyczyny mecze Śląska wyznaczane są w piątki i poniedziałki-szkodzi zdrowiu mniejszej liczbie widzów.

 17. Jakby mi ktoś puścił dzisiaj mecz sprzed 3 lat to nie nawet bym się nie zorientował… dalej ta sama mizeria. A przepis wydaje się być tak prosty: utrzymać trzon kadry przez 2 lata i dobrze przygotować się fizycznie (patrz: Lechia, Jagiellonia, Piast, a nawet Korona)

  1. Murzyn powinien chodzić na piłkę murzyńską… czyli koszykówkę.
   Widać, ze meczem jest zainteresowany jak wszystkie czarne pantery Heavy Metalem, Architekturą, historią malarstwa i techniki, rozrywką intelektualną, szachami, krzyżówkami czy grą w scrable i pięciem się po szczeblach kariery zawodowej.,,, żeby zapewnić jak najlepsze utrzymanie rodzinie.
   Sądzę, że to Pogoń porwała hebana z portu i przywiozła go w bagażniku jakiegoś starego golfa….jako akt dywersji w mundurze przeciwnika… (taki J-23 XXI wieku)żeby wypuścić go przed meczem na naszą zgubę….. Jestem przekonany, że ten czarny kocur przebiegł drogę naszym piłkarzom zaraz przed wyjściem na boisko i dlatego mieliśmy pecha i przegraliśmy wszystko co było do przegrania….Udało się i wywieźli z Wrocka punkt…akcja zakończyła się 100% powodzeniem….mogli tylko zabrać mopa ze sobą….a nie zostawiać…. Z drugiej strony… gdzie taka Pogoń ma punkty zdobyć jak nie we Wrocławiu…widowisko dno…. Pich i Cholewiak przestali biegać… to co było znakiem firmowym tych piłkarzy… czyli biała linia przy boku boiska i sprint 40-50 metrów… zastąpione zostało klepą na 3-5 metrów ze stratą lub spowalnianiem akcji bo nie było komu podać w strefie środkowej.
   Bębny i bębniarze ekstraklasa… doping miejscami też… ale więcej było zawodzenia niż dopingu konkretnego jaki leciał z trybuny „D” na koniec meczu.

  2. Ktoś powinien uświadomić murzynów, że w Polsce, piłka nożna jest sportem kontaktowym, nie tylko na boisku. Po którymś meczu mogą nabawić sie kontuzji.

  3. Dlaczego akurat w bagażniku golfa, a nie np. BMW? Wypraszam sobie. Mam drugi model tego samochodu, murzynów nimi nie woziłem i nie będę wozić.

  4. @W18. Chcę Ci tylko przypomnieć, że na tę murzyńską piłkę na mecze Śląska w latach 80 i na początku lat 90 ubiegłego wieku chodziła całkiem pokaźna grupa kibolska, rekrutująca się z O62. Bywali też na wyjazdach. Jak sobie dobrze przypominam, to Roman też się zaliczał do tej rzeszy. Tak więc określeniem murzyńska piłka mogą czuć się urażeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *