Uśmiech funkcjonariusza

 Niedawno Redaktor Naczelny pisał o tym, że stosunek policji do kiboli wcale nie zmienił się na lepsze. Hmm… Śmiem twierdzić, że Redaktor Naczelny lekko mówiąc mija się z prawdą. Wczoraj znalazłem w Internecie pewien filmik. Jakieś dwa dni temu grupa kiboli poszła pod komisariat stołecznej policji. W ruch poszła pirotechnika. Ktoś krzyczał coś o kut..ch w mundurach, ktoś inny o jeb…u policji, cały tłum głośno skandował „wypi……ać!”. A policjanci… stali spokojnie, lekko tylko się uśmiechając. Nagle zrozumiałem, że to nie byli żadni kibole, była to jakaś kolejna szopka organizowana przez KODestytów. O brutalności policji mówił między innymi pułkownik Mazguła – tak, ten sam, który twierdził, że stan wojenny to było takie „kulturalne wydarzenie”…
SWWKS, fot. wygrzebane w internecie

18+

komentarzy: 7

 1. W ubiegły piątek swoją pielgrzymkę na tym świecie zakończył śp. Aleksander Choroszko. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 12:00 na Cmentarzu Św. Ducha we Wrocławiu przy ul. Bardzkiej.
  Niech Mu ziemia lekką będzie [*]

  7+

  1. A co Ty się przejmujesz tym, jacy osobnicy paradują po stadionie Wisły. Jak sobie na to pozwalają, to ich problem i z nich będą mieć inni uciechę.

   46+

  2. Tutaj nie chodzi o Wisłę, ile o to, że kogoby to stadion nie był kibice nie tolerują odmienności. Trybuny mają pozostać normalne!

   4+

 2. Tacy ludzie z ratusza warszawskiego w służbie HGW decydują jakie demonstracje mają być przeprowadzane w mieście:
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ewa-gawor-pracowalam-w-msw-nigdy-tego-nie-ukrywalam/gzgg8j1
  i…jeszcze Braun
  https://www.youtube.com/watch?v=x7EVPhOjXHQ
  …dobry wywiad choć tradycyjnie nie ze wszystkim się zgadzam…. ale układ USA-Izrael-Moskwa rozwalony bezbłędnie. Choć nie uważam, że sprawa mediów może być przeprowadzona zanim skończy się problem z sądami…. to to, że Izrael jest tylko dla Żydów….. może uwolnić retorykę, że polska może być tylko dla Polaków.

  24+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *