Uśmiech funkcjonariusza

 Niedawno Redaktor Naczelny pisał o tym, że stosunek policji do kiboli wcale nie zmienił się na lepsze. Hmm… Śmiem twierdzić, że Redaktor Naczelny lekko mówiąc mija się z prawdą. Wczoraj znalazłem w Internecie pewien filmik. Jakieś dwa dni temu grupa kiboli poszła pod komisariat stołecznej policji. W ruch poszła pirotechnika. Ktoś krzyczał coś o kut..ch w mundurach, ktoś inny o jeb…u policji, cały tłum głośno skandował „wypi……ać!”. A policjanci… stali spokojnie, lekko tylko się uśmiechając. Nagle zrozumiałem, że to nie byli żadni kibole, była to jakaś kolejna szopka organizowana przez KODestytów. O brutalności policji mówił między innymi pułkownik Mazguła – tak, ten sam, który twierdził, że stan wojenny to było takie „kulturalne wydarzenie”…
SWWKS, fot. wygrzebane w internecie

komentarzy: 8

 1. Według WSI 24 dziś we wrocławskim sądzie zapadł interesujący wyrok w sprawie ubywateli prl którzy ponoć protestowali w grudniu 2017 przed komisariatem policji stojąc z banerem w nieodpowiednim miejscu i zostali oskarżeni z art 63a KW. Wyrok był uniewinniający ale jeszcze ciekawsze jest to że sędzia który uniewinnił ubywateli za transparent to nasz „ulubieniec” Paweł Chodkowski który zdaję się jeszcze niedawno srodze karał za takie akcje z transparentami…

 2. W ubiegły piątek swoją pielgrzymkę na tym świecie zakończył śp. Aleksander Choroszko. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 12:00 na Cmentarzu Św. Ducha we Wrocławiu przy ul. Bardzkiej.
  Niech Mu ziemia lekką będzie [*]

  1. A co Ty się przejmujesz tym, jacy osobnicy paradują po stadionie Wisły. Jak sobie na to pozwalają, to ich problem i z nich będą mieć inni uciechę.

  2. Tutaj nie chodzi o Wisłę, ile o to, że kogoby to stadion nie był kibice nie tolerują odmienności. Trybuny mają pozostać normalne!

 3. Tacy ludzie z ratusza warszawskiego w służbie HGW decydują jakie demonstracje mają być przeprowadzane w mieście:
  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ewa-gawor-pracowalam-w-msw-nigdy-tego-nie-ukrywalam/gzgg8j1
  i…jeszcze Braun
  https://www.youtube.com/watch?v=x7EVPhOjXHQ
  …dobry wywiad choć tradycyjnie nie ze wszystkim się zgadzam…. ale układ USA-Izrael-Moskwa rozwalony bezbłędnie. Choć nie uważam, że sprawa mediów może być przeprowadzona zanim skończy się problem z sądami…. to to, że Izrael jest tylko dla Żydów….. może uwolnić retorykę, że polska może być tylko dla Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *