Prezydent Międlar

 Najlepsze było na końcu. Jacek Międlar został poproszony o to, by kandydować na prezydenta Wrocławia. Zapewniam Was, że nie wiedział, iż taka propozycja padnie. Został zaproponowany z zaskoczenia. Ma teraz trochę czasu na przemyślenie, czy podejmie się wyzwania. A we wrocławskim Ratuszu już grzeją się telefony, a Głos Tel Awiwu dostanie szału.
Wcześniej było również fantastycznie. Pewien gruby babsztyl w różowych trampkach wył do szczekaczki jak nawiedzony. Ponoć będzie to rywal Międlara w wyścigu do prezydenckiego fotela. Tłuścioszek zapodawał hasła lewackie i prostackie. Pseudopolacy twierdzą, że było ich 500. Już teraz wiadomo, dlaczego lewactwo nie robi kariery w biznesie. Straszne kłopoty z matematyką. Mnoży im się w oczach.
Lewacy także strasznie słabi są z marketingu. Zdaje się, że chodziło im o to, by Międlar nie sprzedał ani jednego egzemplarza swojej książki „Moja walka o prawdę”, tymczasem zrobili książce mega promocję, za którą organizatorzy serdecznie lewakom i współpracującymi z nimi mediom dziękują.
Generalnie impreza była interesująca, bowiem fajnie pooglądać z bliska nawiedzone antypolskie oblicza. Nabuzowane nienawiścią, acz bezradne osobniki nie potrafiły się przebić za swoimi okrzykami przez profesjonalne nagłośnienie.
Tak oplotkowując dziwaków – najlepiej ich podejście do świata oddaje ich hasło z transparentu „nie i ch*j” (tu fotka i ich wcześniejszej o pół godziny demonstracji). Część ich miernej jakości transparentów „nie wytrzymała próby niezniszczalności”. Fotka poniżej.
Podobno legalna promocja książki została rozwiązana. Podobno, gdyż informacji o tym organizatorom nie przekazano.
Słów parę o policji. Gdyby nie było policji, to nie byłoby i lewaków.
Pod ochorną policji lewactwo w zorganizowanej grupce mogło podejść pod legalne zgromadzenie i zza pleców funkcjonariuszy próbowało robić werbalny chlew. Dowodzącemu akcją (cztery gwiazdki na pagonie) Krzysztofowi Mossonowi podpowiadam, że wystraczyło zrobić kordon 20 metrów dalej i byłoby po sprawie.
W związku z tym, że ponoć zgromadzenie zostało rozwiązane, zadałem w/w funkcjonariuszowi pytanie, jak się nazywała osoba, która z ramienia Urzędu Miejskiego wydała taką dezycję. Niestety nie potrafił podać nazwiska. Gall Anonim normalnie.
Później odbyło się legitymowanie jak największej liczby osób. Mundurowi mają taki bałagan u siebie, że nie potrafili się zorientować, czy wylegitymowani byli już spisywani, czy trzeba to robić ponownie.
Generalnie – jak ktoś lubi, gdy coś się dzieje, to wystepów Jacka Międlara nie może opuszczać.
Roman Zieliński

Od poniedziałku książka Jacka Międlara „Moja walka o prawdę” będzie dostępna w sklepie „Kibol” przy ul. Kościuszki 32 we Wrocławiu w cenie 39.90.

komentarzy: 30

 1. Rzeczpospolita w postaci niejakiej Agnieszki Kazimierczuk się o was rozpisuje.

  „Jacek Międlar, były ksiądz usunięty ze stanu duchownego, zastanawia się, czy wystartować w walce o prezydenturę we Wrocławiu. Taką propozycję złożyły mu środowiska pseudokibiców.”

  https://www.rp.pl/Polityka/180809607-Miedlar-powalczy-o-prezydenture-we-Wroclawiu.html

  Jeśli piszą o was największe media to możecie być pewni, że odnieśliście sukces.

 2. @waldek
  Nie ma alternatywy dla PiS a jak zauważyłeś ostatnio wiecznie żrący się Ruch Narodowy nie wygra wyborów bo jest za słaby Co myślę o wystąpieniu Międlara… ?!? jacyś fanatycy …rzucili, żeby został prezydentem Wrocławia… ale ktoś z 2000 użytkowników forum już przede mną zwrócił uwagę, że być prezydentem to trzeba mieć wiedzę interdyscyplinarną a nie tylko walczyć z islamem i żydami… Biedroń myślał, że będzie hasał w Słupsku.. i kadencji niedotrzymał bo miasto, to administracja, szkolnictwo, drogi, mosty, wieczne kłótnie i… budżet… wieczny problem kasy i windykacji… na szarym końcu są turbany… i dżihaby…
  PiS z 2015 roku to najlepsza władza jaką mogliśmy dostać i plucie teraz pod wiatr może dla skłóconych permanętnie głupków z ND-cji skończyć się kolejnymi rozbiorami…tak gardłowała szlachta katolicka i wiecznie nienażarty kler w XVI,XVII i XVIII wieku..(taka przedrozbiorowa ND-cja. z bezczelnym Piotrem Skargą na czele)….tak ND-cy opluwali Piłsudskiego mimo, że powstrzymał nawałę Bilszewicką w 1920 roku i tak rządzili po śmierci Piłsudskiego na 4 lata przed wojną …rozdrapali gniazdo szerszeni na Ukrainie dając krk w prezencie cały kościół unicki.. 150 tysięcy hektarów ziemi i 20 tysięcy obiektów świeckich i sakralnych wprowadzając ustawy antyukraińskie… na koniec zmienili front z niemieckiego na Francuzko-angielski i doprowadzili przez to do największej rzezi Polaków od kilku tysięcy lat… więc nie gardłuj na PiS bo stajesz w jednym szeregu z Michnikiem i Schetyną…

 3. Warto wiedzieć kim jest Twój wróg!
  Ta grubaska z trzema brodami to marta lempart (grubsza kazdego dnia ale to dobrze, tacy dlugo nie zyja) – https://jacekmiedlar.pl/2017/12/30/za-bezcen-kupila-wroclawska-kamienice-i-pozuje-na-obronczynie-demokracji-kim-jest-awanturnica-marta-lempart/
  Najlepszą bronią jest utrudnianie interesów w naszym mieście, jak zapewne dobrze wiecie, można to robić na różne sposoby.
  http://www.krs-online.com.pl/diamond-properties-sp-z-o-o-krs-718511.html
  wg google: Diamond Properties Sp. z o.o., Adres: Szwedzka 5, 55-040 Bielany Wrocławskie, Polska

 4. Prawa strona z z marketingu również leży – pisałem to już na Fanie przy okazji demonstracji przeciwko Golgocie Piknik. Protestujący tylko napędzili widzów na sztukę, na którą nikt by nie poszedł i nikt by o niej nie słyszał.

  1. Co za bzdura… Hahahaha … oni chcą właśnie, żebyś tak myślał…. w Stanach rządzi lobby zbrojeniowe… i petromafia… sprzedają głównie broń…”bezpieczeństwo” i „zielonego śmiecia”… Teraz się pocą bo mają bilion dolców deficytu w handlu zagranicznym… jak Rosja… Niemcy 150 mld.. Chiny 100 mld, Japonia, Korea 80, Francja, Anglia po 60….mld.
   Więc co mogą Żydki z NY… i Californii… to plankton… bo skoro największy zbir na świecie „chwieje się jak świnia po pierwszym szlagu” to co mogą producenci bajek i pismaki znaczyć na świecie… jedynie powyzywać Netanjachu za kompromitujący akt zamykający im drogę do osiedlenia się w bezpiecznym miejscu Europy…i giga kasę którą starali się wyłudzić od 30 lat…

  1. Rozmawialiśmy na ten temat już na spokojnie w niedzielę. Jeszcze się zastanawia, ale raczej skłania się do spróbowania podjęcia rękawicy.
   RZ

  1. Śmiałbym stwierdzić, że Kościół to wierni, jeśli chodzi o hierarchów, którzy powoli kieruje się w lewą stronę, za nich nie warto walczyć. Większość księży, za przeproszeniem, pieprzy głupoty, otumaniają ludzi. Brakuje księży takich, jak Jacek Międlar.

  2. Nie jestem przeciwnikiem wiary w Boga i katolicyzm, od razu mówię – po prostu kościół przyjmuje dziwną politykę. Za prawdę dobrzy księża są prześladowani. Jezus mówił „prawda nas wyzwoli”, dlatego podważam hierarchie kościoła katolickiego pod tym względem, jeszcze chwila i polscy księża będą tolerować homoseksualizm, aborcię i inne śmieciowe poglądy. Oby tak nie było…

 5. Pooglądałem zdjęcia z tego wydarzenia na różnych portalach i dochodzą do wniosku, że lewactwo musi mieć jakiś problem z sobą. Fryzury wskazujące na niedowartościowanie, albo grube albo anorektyczki, buty skinowate pod suknią, papuzie kolorki ubrań… Mało tam „normalsów”. A jeśli już są, to jakoś mniej aktywni. Za kierowników zamieszania robią wśród nich ci, których normalnymi nazwać nie można po samym wyglądzie.

 6. Jak Międlar zdecyduje się kandydować to poproszę o jakiś program wyborczy. I nie chodzi mi tu o sprawy żydowskie, islamskie itp. tylko konkrety związane z miastem: komunikacja, dług miasta itp.

  Jeśli chodzi o babsztyla że stajku kobiet to mam pytanie. Dlaczego ona ma cztery brody?

 7. Propozycja o kandydowaniu J. Miedlara, na urząd prezydenta Wrocławia to wist dający szlema, kończącego partie. Frekwencje podczas prezentacji programu wyborczego Jacka, mogą być wspaniałą okazją wreszcie do policzenia się oraz zdemaskowania parszywego lewactwa. Zgodnie ze standardami demokratycznymi. Wist, z najwyższej półki rozgrywek brydżowych.
  Panie Romanie,namawiaj Pan Jacka na kandydowanie.
  Szechteropiteki zawału serca dostaną.

 8. Jak widziałem Romana w konfrontacji wzrokowej z tym wielkim cielskiem w okularach i z trzema podbródkami to pierwszy raz w życiu zacząłem się obawiać o integralność Jego powłok cielesnych. A poważnie – to była ustawka lewych z policją. Normalnie zostali podprowadzeni pod naszą manifestację. Gdzie było ustawowe 100 m. dzielące manifestacje? Głosowałem na PiS, ale już dawno mój głos stracili. Takie akcje jak dziś ewidentnie pokazują, że zmienili front albo kompletnie nie panują nad podległą sobie służbą. Jeden z policjantów powiedział mi, że otoczenie naszej grupy i legitymowanie uczestników to polecenie komendanta wojewódzkiego. Na sugestię, że będę musiał zadzwonić do znajomego posła PiS (to nie był blef) szybko kordon został otwarty. To może sugerować samowolkę komendy wojewódzkiej.

  1. Po ostatnich wydarzeniach w Warszawie i Wrocławiu widać, że PiS przez 3 lata nic nie osiągnęło i nic nie zmieniło. Sądy nadal opanowane przez postkomuszą kastę, uczelnie opanowane przez lewactwo, policja jak widać nadal antypolska i podporządkowana lewackim urzędnikom. To jest niestety tragedia i bez bardzo radykalnych działań nie da się tego zmienić. PiS stracił mój głos po tych wydarzeniach. W najbliższych wyborach głosuję na Kukiz’15 lub Wolność.

 9. Udało Wam się kiedyś z pamięcią o Żołnierzach Wyklętych, to dlaczego ma się nie udać kampania dla Jacka Międlara, powodzenia wrocławianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *