Bomba wybuchnie jutro

 Sam zainteresowany coś tam już słyszał, ale jeszcze wszystkiego nie wie. Dowie się w sobotę i po tym wydarzeniu w kilku miejscach Wrocławia nastąpi niekontrolowany wybuch wściekłego szaleństwa.
Lewactwo już dostało szału. Po tym, jak postanowiło „zawłaszczyć przestrzeń publiczną” 1 sierpnia, a w świecie realnym zostało totalnie ośmieszone, trwa wewnętrzny jazgot i wzajemne obwinianie o wywołanie autokompromitacji. Na manifestację organizowaną przez 12 podmiotów przyszło 19 osób. Średnio półtorej lewaka na jedno stowarzyszenie/ partię/ komitet/ ugrupowanie. Katastrofa wizerunkowa i organizacyjna.
Materiały na ten temat zbiera nasz redakcyjny kolega i co lepsze frustracje lewaków opublikujemy za jakiś czas na Fanie.
Teraz lewactwo chce nie dopuścić do legalnej manifestacji, która tak w rzeczywistości będzie wieczorem autorskim Jacka Międlara. Odbędzie się ona na wrocławskim Rynku, obok fontanny w sobotę 4 sierpnia o godzinie 18:30. Spotkanie miało się odbyć w ubiegły czwartek w klubie „Pieśniarze”, lecz lewactwo wywierało naciski, także poprzez Urząd Miasta i ostatecznie organizatorzy postanowili nie robić kłopotu gospodarzom, dlatego impreza odbędzie się „pod chmurką”. Za to w na pewno liczniejszym gronie.
Międlar będzie opowiadał o treści swojej książki „Moja walka o prawdę”. Już sam tytuł powoduje wśród lewactwa konwulsje, bowiem dla tegoż środowiska naturalnym jest język niemiecki, a „moja walka” to po niemiecku „mein Kampf”…
Międlar organizuje spotkanie i zaproponował mi, żebym też w nim aktywnie uczestniczył. No to wymyśliłem sobie coś, czym sam autor będzie (mam nadzieję, że mile) zaskoczony, natomiast lewactwo po prostu dostanie szału.
Roman Zieliński, fot polimaty.pl, wprawo.pl

Poniżej film w którym Jacek Międlar opowiada o perypetiach związanych z wieczorem autorskim, jaki miał się odbyć w czwartek. Podaje imię i nazwisko osoby, która za atakami na niego stoi:
https://www.youtube.com/watch?v=6dt6Sjw5_Zg

PS Konsultując powyższy artykuł z jednym z redaktorów Fana, który nie wie jaką bombkę chcę wsadzić lewakom w d…, ten z ciekawości zaczął wyliczać kogo tym razem zechcę spalić, przypominając że puściłem już z dymem na demonstracjach podobizny Merkelowej, Dutkiewicza w żydowskiej mycce, żyda Lenina, żyda Engelsa, żyda Marksa, żyda Boniego. Kiedy się zorientował, że nie o palenie portretu chodzi, doszedł do wniosku, że chyba chcę podpalić Ratusz.
Otóż mam wrażenie, że dla niektórych spalenie Ratusza byłoby mniej wybuchowe.

23+

komentarzy: 22

  1. W skrócie bo chyba już blokują, cytat z jego twitera: Jacek Sutryk kandydat na prezydenta Wrocławia;
   „Rozwiązano zgromadzenie, podczas którego swoje poglądy prezentował Jacek Międlar. Dziękuję wszystkim, którzy sprzeciwiają się wykluczaniu kogokolwiek z naszej społeczności, propagowaniu postaw ksenofobicznych i mowie nienawiści. Szanujmy wielokulturowość Wrocławia!”

   1+

 1. Źle się dzieje w państwie Duńskim cytując Hamleta i Polskiego klasyka … nie daliśmy odpowiedniego wsparcia Jackowi Międlarowi , Lewaki skończyły swoją nielegalną manifestacje i skutecznie zakłócali naszą, zaryzykuje nawet teze że było ich więcej.
  Tym razem oddaliśmy im pole skutecznie zebraliśmy się na Godzinę W a tutaj … klops na wiankach .

  11+

 2. Sparafrazuję jednego z Czytelników Fana,który dopinguje fanów Śląska na zakup karnetów-Wszyscy na wieczór autorski Jacka Międlara!!

  Za współlokatora mam bylego komucha,,który o zgrozo,pozostal fanem PiS.Dzięki tekstom miedzy innymi na Fanie, którymi sie podpierałem w dyskusjach.
  A złośliwy komentarz Redaktora Naczelnego pod jednym z artykułów odnośnie Schetyny doprowadził go do palpitacji serca, o elitach komuszo-liberalnych.
  Tak,że Wasze, na większa skale akcje przynoszą wymierne korzyści jak ostatnia, w dniu 1 sierpnia. Za to Wam, kibicom z całego serca dziękuje.

  32+

 3. Nagłośnijcie tę akcję i niech każdy zbierze ekipę z osiedla i w sobotę widzimy się wszyscy w rynku pokazać lewackiej patologii, gdzie jest ich miejsce.

  39+

 4. Lewactwo zapowiada akcję, więc przyjdźmy wszyscy bo może wreszcie będzie można zmierzyć się z lewacką patologią i ją we Wrocławiu zutylizować.

  160+

  1. Tylko Panowie nie dajmy się sprowokować – oni tylko na to czekają, żeby oberwać i żeby krwe się polała – a później pokarzą to jako dowód, że tutaj faszyzm króluje. Już nawet o tym głośno mówią i prowokują. 1066 cały czas obowiązuje, gębą faszystów przyprawiona narodowcom. Tylko pretekstu brakuje. Tylko nasz spokój wytrąca im argumenty.

   3+

 5. Wszyscy są ciekawi co Romek zdemoluje swoją bombą.
  Trochę nie na temat, ale to zainteresuje czytelniów zapewne…. „Ze smutkiem i wstydem oddajemy dziś hołd pamięci niewyobrażalnego, niemieckiego okrucieństwa przeciwko Polakom w Powstaniu Warszawskim…” to nota ambasady Niemiec…wszystko fajnie, ale gdzie się podziali naziści?

  27+

 6. Tłuszcz lewacka.
  Głupi ojciec, tępa matka,
  skąd to wszystko…? to zagadka..!
  Jak to nazwać…? nie wiem…tego!
  Bo nie sieje się głupiego…!

  Nie ogarnia w swej prostocie
  Pojęć zwykłych…. bo idiocie
  Nie wyjaśnisz jak to będzie
  …kiedy jego świat nadejdzie
  Multi-kulti raj dla piewców
  I Islamskich kozojebców
  Tłuszcz lewacka na paradach
  Czarnych marszach i naradach
  Będzie radzić o wyższości
  Politycznej poprawności
  i podatkach na uchodźcę
  Sumą 10% trzeba
  co miesięcznie kozojeba
  obdarować
  ….bo on biedny
  Żeby trochę miał podniety
  Kupił w OBI dwie maczety
  Ubogacił kulturowo
  tych co żyją tu w luksusie
  robiąc rzeźnię w autobusie.
  Niech opluwa starców, dzieci
  Gwałci matki, córki, babcie,
  Niech w galeriach się wysadza…
  Bo on Islam tu wprowadza.
  Tłuszcz lewacka wszystkim wmawia
  …I ma posłuch u Idiotów
  Pożytecznych troglodytów
  Zdrajców, pedziów i bandytów
  Lepiej jest rozwalać system
  Mieszać rasy i kultury
  W bagnie rządzić przecież łatwiej
  Opowiadać ludziom bzdury
  I niech płacą wszyscy biali
  Tłuszcz lewacka z hasłem nowym:
  „10% kolorowym”
  Lepiej, żebyś płacił cwelu
  Niż +500 miał w portfelu

  To napiasłem kiedyś w odpowiedzi jednemu głupkowi na wiersz o PAD…
  Tutaj pasuje choć ma już 2lata…

  333+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *