Bomba wybuchnie jutro

 Sam zainteresowany coś tam już słyszał, ale jeszcze wszystkiego nie wie. Dowie się w sobotę i po tym wydarzeniu w kilku miejscach Wrocławia nastąpi niekontrolowany wybuch wściekłego szaleństwa.
Lewactwo już dostało szału. Po tym, jak postanowiło „zawłaszczyć przestrzeń publiczną” 1 sierpnia, a w świecie realnym zostało totalnie ośmieszone, trwa wewnętrzny jazgot i wzajemne obwinianie o wywołanie autokompromitacji. Na manifestację organizowaną przez 12 podmiotów przyszło 19 osób. Średnio półtorej lewaka na jedno stowarzyszenie/ partię/ komitet/ ugrupowanie. Katastrofa wizerunkowa i organizacyjna.
Materiały na ten temat zbiera nasz redakcyjny kolega i co lepsze frustracje lewaków opublikujemy za jakiś czas na Fanie.
Teraz lewactwo chce nie dopuścić do legalnej manifestacji, która tak w rzeczywistości będzie wieczorem autorskim Jacka Międlara. Odbędzie się ona na wrocławskim Rynku, obok fontanny w sobotę 4 sierpnia o godzinie 18:30. Spotkanie miało się odbyć w ubiegły czwartek w klubie „Pieśniarze”, lecz lewactwo wywierało naciski, także poprzez Urząd Miasta i ostatecznie organizatorzy postanowili nie robić kłopotu gospodarzom, dlatego impreza odbędzie się „pod chmurką”. Za to w na pewno liczniejszym gronie.
Międlar będzie opowiadał o treści swojej książki „Moja walka o prawdę”. Już sam tytuł powoduje wśród lewactwa konwulsje, bowiem dla tegoż środowiska naturalnym jest język niemiecki, a „moja walka” to po niemiecku „mein Kampf”…
Międlar organizuje spotkanie i zaproponował mi, żebym też w nim aktywnie uczestniczył. No to wymyśliłem sobie coś, czym sam autor będzie (mam nadzieję, że mile) zaskoczony, natomiast lewactwo po prostu dostanie szału.
Roman Zieliński, fot polimaty.pl, wprawo.pl

Poniżej film w którym Jacek Międlar opowiada o perypetiach związanych z wieczorem autorskim, jaki miał się odbyć w czwartek. Podaje imię i nazwisko osoby, która za atakami na niego stoi:
https://www.youtube.com/watch?v=6dt6Sjw5_Zg

PS Konsultując powyższy artykuł z jednym z redaktorów Fana, który nie wie jaką bombkę chcę wsadzić lewakom w d…, ten z ciekawości zaczął wyliczać kogo tym razem zechcę spalić, przypominając że puściłem już z dymem na demonstracjach podobizny Merkelowej, Dutkiewicza w żydowskiej mycce, żyda Lenina, żyda Engelsa, żyda Marksa, żyda Boniego. Kiedy się zorientował, że nie o palenie portretu chodzi, doszedł do wniosku, że chyba chcę podpalić Ratusz.
Otóż mam wrażenie, że dla niektórych spalenie Ratusza byłoby mniej wybuchowe.

komentarzy: 22

  1. W skrócie bo chyba już blokują, cytat z jego twitera: Jacek Sutryk kandydat na prezydenta Wrocławia;
   „Rozwiązano zgromadzenie, podczas którego swoje poglądy prezentował Jacek Międlar. Dziękuję wszystkim, którzy sprzeciwiają się wykluczaniu kogokolwiek z naszej społeczności, propagowaniu postaw ksenofobicznych i mowie nienawiści. Szanujmy wielokulturowość Wrocławia!”

 1. Źle się dzieje w państwie Duńskim cytując Hamleta i Polskiego klasyka … nie daliśmy odpowiedniego wsparcia Jackowi Międlarowi , Lewaki skończyły swoją nielegalną manifestacje i skutecznie zakłócali naszą, zaryzykuje nawet teze że było ich więcej.
  Tym razem oddaliśmy im pole skutecznie zebraliśmy się na Godzinę W a tutaj … klops na wiankach .

 2. Sparafrazuję jednego z Czytelników Fana,który dopinguje fanów Śląska na zakup karnetów-Wszyscy na wieczór autorski Jacka Międlara!!

  Za współlokatora mam bylego komucha,,który o zgrozo,pozostal fanem PiS.Dzięki tekstom miedzy innymi na Fanie, którymi sie podpierałem w dyskusjach.
  A złośliwy komentarz Redaktora Naczelnego pod jednym z artykułów odnośnie Schetyny doprowadził go do palpitacji serca, o elitach komuszo-liberalnych.
  Tak,że Wasze, na większa skale akcje przynoszą wymierne korzyści jak ostatnia, w dniu 1 sierpnia. Za to Wam, kibicom z całego serca dziękuje.

 3. Nagłośnijcie tę akcję i niech każdy zbierze ekipę z osiedla i w sobotę widzimy się wszyscy w rynku pokazać lewackiej patologii, gdzie jest ich miejsce.

 4. Lewactwo zapowiada akcję, więc przyjdźmy wszyscy bo może wreszcie będzie można zmierzyć się z lewacką patologią i ją we Wrocławiu zutylizować.

  1. Tylko Panowie nie dajmy się sprowokować – oni tylko na to czekają, żeby oberwać i żeby krwe się polała – a później pokarzą to jako dowód, że tutaj faszyzm króluje. Już nawet o tym głośno mówią i prowokują. 1066 cały czas obowiązuje, gębą faszystów przyprawiona narodowcom. Tylko pretekstu brakuje. Tylko nasz spokój wytrąca im argumenty.

 5. Wszyscy są ciekawi co Romek zdemoluje swoją bombą.
  Trochę nie na temat, ale to zainteresuje czytelniów zapewne…. „Ze smutkiem i wstydem oddajemy dziś hołd pamięci niewyobrażalnego, niemieckiego okrucieństwa przeciwko Polakom w Powstaniu Warszawskim…” to nota ambasady Niemiec…wszystko fajnie, ale gdzie się podziali naziści?

 6. Tłuszcz lewacka.
  Głupi ojciec, tępa matka,
  skąd to wszystko…? to zagadka..!
  Jak to nazwać…? nie wiem…tego!
  Bo nie sieje się głupiego…!

  Nie ogarnia w swej prostocie
  Pojęć zwykłych…. bo idiocie
  Nie wyjaśnisz jak to będzie
  …kiedy jego świat nadejdzie
  Multi-kulti raj dla piewców
  I Islamskich kozojebców
  Tłuszcz lewacka na paradach
  Czarnych marszach i naradach
  Będzie radzić o wyższości
  Politycznej poprawności
  i podatkach na uchodźcę
  Sumą 10% trzeba
  co miesięcznie kozojeba
  obdarować
  ….bo on biedny
  Żeby trochę miał podniety
  Kupił w OBI dwie maczety
  Ubogacił kulturowo
  tych co żyją tu w luksusie
  robiąc rzeźnię w autobusie.
  Niech opluwa starców, dzieci
  Gwałci matki, córki, babcie,
  Niech w galeriach się wysadza…
  Bo on Islam tu wprowadza.
  Tłuszcz lewacka wszystkim wmawia
  …I ma posłuch u Idiotów
  Pożytecznych troglodytów
  Zdrajców, pedziów i bandytów
  Lepiej jest rozwalać system
  Mieszać rasy i kultury
  W bagnie rządzić przecież łatwiej
  Opowiadać ludziom bzdury
  I niech płacą wszyscy biali
  Tłuszcz lewacka z hasłem nowym:
  „10% kolorowym”
  Lepiej, żebyś płacił cwelu
  Niż +500 miał w portfelu

  To napiasłem kiedyś w odpowiedzi jednemu głupkowi na wiersz o PAD…
  Tutaj pasuje choć ma już 2lata…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *