Ktoś jest zmęczony?

 Z wielką uwagą wielu fanów Śląska będzie dziś obserwować bój z Białorusinami o awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy. Bój grającej w Poznaniu Amiki będzie dla gospodarzy walką o życie na arenie europejskiej i będzie walką na poważnie, bo wynik pierwszego meczu (1-1) stawia sprawę awansu jako otwartą.
Tymczasem już w niedzielę ta sama Amika wystąpi we Wrocławiu w meczu o punkty ligowe. Co ciekawe, dla Śląska będzie to trzeci pojedynek w tym sezonie. Dla Amiki już siódmy.

Dotychczasowe spotkania Amiki i Śląska. Numerki przed meczami to dzień lipca, w którym ten pojedynek został rozegrany:
Amica
12 Amica – Gandzasar Kapan (Armenia) 2-0
19 Gandzasar Kapan – Amica 2-1
22 Wisła Płock – Amica 1-2
26 Szachtior Soligorsk (Białoruś) – Amica 1-1
29 Amica – Cracovia 2-0
dziś Amica – Szachtior Soligorsk
Śląsk
21 Śląsk – Cracovia 3-1
27 Lechia – Śląsk 1-1

Mecz Amiki z Białorusinami dziś, 2 sierpnia o godzinie 20:45
Mecz Śląsk – Amica w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30
AP, fot. NI-FO kibice Amiki na stadionie na Pilczycach przed rokiem. Obecnie mają zakaz wyjazdowy.

15+

komentarzy: 11

  1. Macie niezwykły dar przewidywania. Wczoraj rano tytuł tego artykułu miał inny oddźwięk. Ale po tym jak wieczorem Amika zagrała z Szachtarem dogrywkę każdy już wie, że dostali niezłą dawkę zakwasów w nogi.

    13+

  2. Dobra zespół z Poznania wymeczył awans. 3:1 niech będzie dla statystyków, dla nas najważniejsza rzecz, że wymęczyli to w dogrywce. Dodatkowe 30 min poznańskich słowików dla jakiś dla nas plus.

    17+

  3. Mają zakaz wyjazdowy ale do Płocka wybrali się do miejscowego zoo i byli na sektorze gości na meczu. Do Wrocławia wybierają się na zwiedzanie Panoramy Racławickiej i planują także się pojawić w sektorze gości. Co ciekawe to planują jechać własnymi autami, autokarami oraz pociągami rejsowymi. Ten ostatni środek lokomocji szczególnie powinni mieć na uwadze kibice z naszych FC takich jak Skokowa, Żmigród, Oborniki Śląskie, Pęgów, Szewce czy Osola podczas wsiadania do pociągu rejsowego na swojej stacji.

    41+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *