Serdecznie dziękujemy

 Co prawda portal Fan Śląsk nie był organizatorem obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego na placu Dominikańskim we Wrocławiu, lecz byliśmy w bliskim kontakcie z faktycznymi organizatorami z ONR-u.
Natomiast w naszym imieniu chcemy podziękować serdecznie lewactwu, które w ten, jakże upalny dzień, napędziło sporo ludzi. Z kilkaset osób przybyło na miejsce corocznego odpalania rac mając nadzieję, że będą świadkami małego mordobicia. A przy okazji może samemu coś utłuką?
Mordobicia nie było, być może dlatego, że sami tak zwani „organizatorzy” z lewej strony sceny politycznej przybyli w liczbie niezbyt imponującej. Coś ze dwie osoby z każdego podmiotu, który był lewackim patronatem lewackiej imprezy, jaka miała „zawłaszczyć przestrzeń publiczną”.
Do tego ze dwie setki mundurowych musiało się pofatygować na plac Dominikański i w ten sposób zrobiło się dość tłoczno.
Lewakom dziękujemy. Hasła tegorocznych obchodów obok „cześć i chwała Bohaterom” to jak zwykle „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”, „śmierć wrogom Ojczyzny” i tym podobne, czyli – standardowo.
Teraz zapraszamy Was, drodzy lewacy, do uczczenia 79 rocznicy najazdu na Polskę, jaka odbędzie się – tu przypomnienie dla Was, bo nie wszyscy pamiętacie -17 września.
Roman Zieliński, fot. AP, JM

PS. W najbliższą sobotę 4 sierpnia o godzinie 18:30 na wrocławskim Rynku obok fontanny odbędzie się wieczór autorski połączony z publiczną promocją książki „Moja walka o prawdę” Jacka Międlara. Autor oczywiście będzie obecny i coś o książce opowie.
Miał być we Wrocławiu jutro, lecz lewactwo doprowadziło do wymówienia mu lokalu. Może i dobrze, bo lokal niewielki, a przez Rynek przewinie się setki o ile nie tysiące ludzi. Lewactwo już coś pierdzi o chęci zakłócenia imprezy.

PS II – Już jest sygnał, że artykuł jest niezrozumiały dla wszystkich. Otóż – zwyczajowo każdego 1 sierpnia na Placu Dominikańskim ludzie wychodzą o godzinie 17:00 na środek, odpalane są race i odśpiewany zostaje Hymn Narodowy. Robione jest to „na wariata”. Tym razem lewactwo postanowiło przechytrzyć upamiętniających wybuch Powstania Warszawskiego i w tym miejscu o tej godzinie zarejestrowali „własną” demonstrację. Uznali, ze „zawłaszczą przestrzeń publiczną” na złość kibolom, narodowcom, moherom itp. Powyżej – relacja co z tego wyszło.

komentarzy: 18

 1. Na braci z Wrocławia zawsze można liczyć. Super pokazaliście lewackim psom ich „przestrzeń publiczną”. Pozdrowienia z Trójmiasta. Śląsk & Lechia!

 2. Pod pręgierzem widziany „farmazon” zapytany czy jest taki mocny jak w gębie do kobiet (dziennikarka info.tv.) na „męską” rozmowę się nie zdecydował.Momentalnie lewactwo wszystko kręci telefonami….bez komentarza. Śmierć wrogom Ojczyzny!

  1. Przecież ten śpasiony dziadek to jest jednostrzałowiec,tylko nikt nie chce go ruszać. Ale kiedyś ktoś nie wytrzyma i tłusty spaślak wyłapie porządny oklep.

 3. Teraz KOD będzie organizował marsz na 11 listopada. Farmazon na czele pochodu. W drugim szeregu Frasyniuk z Piniorem będą robić interesy. Przy mikrofonie Środa ze Szczuką będą robiły wykład o życiu seksualnym Żołnierzy Wyklętych. Z transparentem „pedałujemy niepodlegle” pomaszeruje Palikot i wszyscy razem będą się drzeć „precz z komunią”.

 4. „Wrocław dla demokracji”, OK Wrocław, Wrocławski Ruch Obywatelski, Unia Pracy, Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet, Strajk Obywatelski, Młodzi Demokraci, Inicjatywa Polska, Platforma Obywatelska, Partia Zieloni, Inicjatywa Demokratyczna – to lista ( za breslauer zeitung) organizatorów dzisiejszych obchodów. W efekcie ok 20 przestraszonych typków. Mam nadzieję, że redakcja ma rację o powolnym zdychaniu kodziarstwa.

 5. Eeee no nie kilka tysięcy osób przysło lać lewacką patologię, a lewacka patologia nie przyszła na zorganizowaną przez siebie imprezę. Patologia.

 6. Jak ja nie cierpię tych lewackich dewiantów.
  Cieszę się, że patrioci wrocławscy nie pozwolili lewakom na zawłaszczenie przestrzeni publicznej, szkoda tylko, że nie obito mord lewackiej hołocie.

  1. No szkoda, też liczyłem że wreszcie się tchórze pojawią ale niestety lewackie cykory nie zawitały w realnym świecie.

 7. Szacunek dla ONR, szacunek dla Redakcji Fana, szacunek dla uczestników, ponieważ z frekwencją ostatnimi czasy za bardzo nie wychodziło podczas organizowanych imprez patriotycznych! Jeszcze POgnać motłoch trockistowski z samorządów podczas najbliższych wyborów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *