Fiuty się uczą

 Chcecie się pośmiać? To zapraszam do lektury.
Część z Was pamięta jeszcze wcale nie tak dawne czasy, w których wszystko co biało-czerwone, wszystko co kojarzyło się z Polską i polskością było okrzykiwane „faszyzmem, nacjonalizmem, ksenofobią, oszołomstwem, nazizmem” i tym podobnymi określeniami. Szydzono z polskich rocznic. Frasyniuk domagał się likwidacji święta 11 listopada „gdyż jest ponure”, a z Powstania Warszawskiego kpiono lub je deprecjonowano.
To było tak niedawno, jeszcze zaledwie 7 lat temu przed 11 listopada lub 1 marca obowiązywała narracja „faszyści idą czcić faszystów”. „Oni” woleli parady pedalskie i wywijanie fiutami na samochodach wśród tęczowych serpentyn, stawianie czekoladowych orłów, eksponowanie niebieskich flagi z żółtymi gwiazdkami i opowieści o tym, że płeć to każdy sobie wybiera według uznania.
Jakież więc jest zdziwienie normalnego Polaka, pamiętającego rozhuśtane fiuty, gwizdki podczas polskiego Hymnu, wyzywanie od faszystów, oszołomów i tym podobnych, sławienie europejskości, gdy teraz ci sami, którzy huśtali przyrodzeniami i wyklinali wszystko co biało – czerwone, nawołują do… upamiętniania Powstania Warszawskiego.
To nie żart.
We Wrocławiu od paru lat 1 sierpnia o godzinie 17:00 ludzie wychodzą na środek skrzyżowania przy placu Dominikańskim, by przy dźwiękach wyjących syren uczcić tych, którzy w najmłodszej armii świata stanęli w 1944 roku w Warszawie, by walczyć o wolną Polskę.
I wiecie, co zrobiły pedały?
Pedały zalegalizowały wydarzenie wrocławskich obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego. Naprawdę!
Mało tego. Nawołują swoich wyznawców i wielbicieli, by przyszli. Nie z kutasami na wierzchu, lecz by przybyli z flagami. Wiecie jakimi flagami? Biało – czerwonymi!
Gdyby nie to, że informację podesłał do redakcji nasz kolega, który ma hopla na punkcie śledzenia KOD-omitów, UB-ywateli i innych niedorobionych intelektualnie, to byśmy w to po prostu nie uwierzyli, sądząc, że jest to ich ściema.
To nie jest ściema. Oni naprawdę coś zauważyli. Coś do tych pustych mózgownic dotarło.
Gdy naukowcy twierdzili, że nawet małpę, co tam małpę – krokodyla można czegoś nauczyć, to ludziska się z tego śmiali. Teraz mamy dowód. Jak się debilowi coś wbija do głowy, to wreszcie do jego wyprostowanych zwojów mózgowych musi coś dotrzeć. Długo to trwało, ale pierwsze efekty już są.
Tak więc:
1 sierpnia godzina 17:00, Wrocław, plac Dominikański.
Roman Zieliński, fot. Paweł Stobinski – to akurat fotka z innych uroczystości, ale… z przekazem dla pedałowatych.

komentarzy: 24

 1. @kibic…. powiadasz, że święcona woda pali w ryje lewaków…. to może być prawda… jak chcesz ich wytruć to dolej im tej wody do zimnej kawy… za dwa-trzy dni będziesz sam w pracy…
  I nie ma w tym żartów. W każdej chrzcielnicy jest tylko bakterii kałowych, że w kiblach na będzie jest czyściej… nabierz takiej wody, nie mów skąd jest i daj do zbadania w stacji SanEpid-u…to się przekonasz.
  @Zygmunt… Tym dowcipem o kobietach to błysnąłeś…chcesz zasłużyć dowcipem na kolumnę we Wrocławiu…

 2. Teraz jescze lewactwo zorganizuje Marsz Niepodległości w Warszawie i we Wrocławiu, później będzie czcić inne polskie święta, wywieszać polskie flagi, a na końcu samo zacznie siebie tępić. I robota zostanie zrobiona lewackimi łapkami.

 3. Źle się stało, że pedały oraz kondomici i inna swołocz zarejestrowali jako pierwsi manifestacje. Trudno, mleko się rozlało nauczka na przyszłość.Teraz pytanie co dalej? Uśmiecham się filuternie zadając to pytanie..bo najfajniej byłoby ich dojechać i tyle. Jednak uroczystość zacna zapewne tez będzie spora grupa ludzi którzy chcą faktycznie oddać hołd Powstańcom a na wojnie jak to wojnie różnie bywa i chyba sprawa najważniejsza już słyszę te larum w mediach jak to naziści bili prawdziwych polaków (jakoś nie mogę wstawić dużej litery) ten przekaz pójdzie na cały świat z odpowiednim komentarzem. Zatem trzeba niestety nie dać się sprowokować pro publiko bono.

  1. Właśnie tak. Nie dać się sprowokować. Zastanawiam się, co się rodzi w głowach tych tęczowych dziwolągów. Jeśli dążą do konfrontacji, to mogli sobie poszukać innej okazji, a nie kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zobaczymy. My róbmy swoje. Coś nie bardzo wierzę w uczciwe intencje lewaków. Może jednak zachowają powagę sytuacji.

 4. Skopałam w swoim życiu kilku lewaków tak na ostro i mózgu im od tego nie przybyło… ten ruch ma drugie dno… oni wiedzą, że według ustawy… miesięcznicowej, kto zaklepie sobie termin i cykliczną imprezę w przestrzeni publicznej nikt nie będzie im mógł przeszkodzić… będą szydzić i plugawić… ja widziałem sceny z „Kamieni na szaniec” w nowej ekranizacji jak to „ Rudy podkochiwał się w Alku”… to jest 100% prowokacja…. oni będą lżyć i poniewierać świętości zrobią marsz lewacki z cyckami na wierzchu i kutasami… i transparentami, że Powstańcy walczyli o wolność… nie Polski ale obyczajów…”czarne zawsze będzie czarne… Jackson tego już nie zmienisz…” mądre słowa… Pasują jak ulał do sytuacji..Z lewaka zdrajcy nigdy nie zrobisz patrioty.”bo jak ktoś się ch…em urodził to kanarkiem nie umrze”… możesz to tylko unicestwić….

 5. Niedźwiedzia tez można nauczyć tańczyć na gorącej blasze, a i konia na palcach gwizdać tez się da nauczyć. Może tęczowi dochodzą do wniosku, że są izolowani od zdrowej części społeczeństwa? No, może z wyjątkiem trockistów od Szechtera.

 6. No cóż mam nadzieję,że teraz ludziom ostatecznie otworzą się oczy,kim naprawdę są ci którzy mają napchane mordy hasłami,o prawach człowieka, demokracji,wolności i równości ludzi,i tym podobne pedalskie pieprzenie.Wszystko sprowadza się u nich,do ataków na Religię Katolicką, zakłócanie pogrzebów naszych Bohaterów Narodowych, Mszy Świętych,ataków na wszystko co dla nas Polaków,i normalnych ludzi jest święte,i nienaruszalne. Czy oni kiedy kiedykolwiek zrobili jakieś zbiórki dla naszych rodaków poza granicami Polski, organizowali zbiórki dla dzieci z domów dziecka,wspomagali ludzi potrzebujących tak jak kibice,czy nacjonaliści ?.Tak jak było w przypadku awantury o ustawę o IPN,ludzie zobaczyli kim naprawdę są Żydzi,i tak samo jest w przypadku terrorystów ukrytych pod nazwą: Obywatele RP,Wrocław dla demokracji itp,itd.Mam nadzieję że dożyję czasów,gdy w przypadku szturmu sił specjalnych,na tą swołocz gdy padnie hasło by się poddali, to tego nie zrobią,a wtedy zastrzelą ich na ulicy.

  1. Z tego co czytam, to jest to zaplanowana akcja, by udaremnić kibicom i środowiskom patriotycznym obchodzenie tej rocznicy jak to zawsze robiliśmy. Czyli wcale się nie nawrócili,ale próbują uderzyć w nas w ten sposób. Ha, może być bardzo ciekawie….

  1. Lewactwo właśnie chce wywołać takie reakcje. Póki nie będą znieważać bohaterów tamtych dni i tych co przyszli uczcić ich pamięć, to można na nich nie zwracać uwagi, ale jak nie uszanują powagi tej chwili, to nie można być obojętnym.

 7. Wydaje mi się, że bardzo ważnym było oddzielenie pamięci o ludziach którzy zginęli podczas np. Powstania Warszawskiego od retoryki historycznej, militarnej czy politycznej. Po latach nagonki politycznej, rozważań co do skuteczności militarnej itd. w końcu skupiono się na samej potrzebie czczenia pamięci tych co zginęli i tych którzy dożyli czasów obecnych. Dzięki komu tak się stało? Pytanie retoryczne…

 8. Dorzucę coś od siebie, w mojej pracy jest sporo lewactwa, sporo też tzw pożytecznych idiotów, którzy naoglądali się tvnów i innego badziewia i myślą że to wszystko prawda.
  Kiedy tylko mam okazję zakładam do pracy koszulkę patriotyczną, tak też rzecz jasna zrobię 1-go sierpnia aby uczcić pamięć Powstańców. Za każdym razem widzę jak skręca co niektórych, mam wtedy satysfakcję, czuję, że robię coś bardzo małego ale ważnego, zachęcam wszystkich. Noszenie patriotycznych symboli, małego krzyżyka, również barw Śląska działa na wielu jak woda święcona na diabła, prawie pali ich w twarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *