Różnica

 Już parę dni w mediach grzany jest temat interwencji milicji na demonstracjach antyrządowych w Warszawie. Głos Tel Awiwu, TVN i inne media, które interes Polski mają gdzieś, próbują pokazać, że jest zamordyzm, państwo policyjne itp. itd.
Tymczasem prorządowe środki masowego przekazu pokazują funkcjonariuszy jako aniołów wcielonych. Mundurowi są opluwani, bici, kopani, wyzywani, a oni nic. Normalnie skała.
Z kibicowskiego punktu widzenia – widać różnicę w podejściu obecnej władzy do kiboli, którzy sobie coś tam chuliganią, i do opozycji, która tejże władzy faktycznie zagraża. Kibola można pacyfikować, bo jest kibolem, a z pedałami trzeba obchodzić się jak z jajkiem.
RZ, fot. materiały prasowe

komentarzy: 11

  1. Filozoficznie rzecz traktując Kibolom byłoby zapewne głupio, gdyby cokolwiek ich łączyło z pedalstwem, dewiantami i totalsami, np. taki sam sposób traktowania przez milicję.

  2. Ta różnica wynika raczej z dostępności do mediów głównego ścieku. Za poszturchanym KODziarstwem wstawią się GWna, TVNy, Onety rozdmuchają i rozkręcą aferę o „złej władzy” i „dobrej oPOzycji” na pół EUropy. Kibicom do pożalenia się zostają niszowe strony jak Fan czy Kibice.net.

  3. Prowokowanie zadym na meczach,różnych demonstracjach narodowych pałom i służbom wychodzi znakomicie. Co innego gdy idzie o zrobienie porządku z KODerastami, pedałami, PO, czy innym tęczowo-prawo człowieczym badziewiem i szmelcem, to już jest gorzej. Co racja,to racja. W normalnym, silnym państwie,to po takich wyskokach tych mieniących się totalną opozycją zdziczałych lumpów,służby oczyszczania miasta,powinny zmywać krew z chodników,i sprzątać łuski po nabojach.Wciąż mam przed oczami,turecką opozycje skutą kajdankami i z obitymi mordami na zdjęciu, i tak właśnie powinno to wyglądać w przypadku PO,i jej różnych popleczników.
    Pozdrawiam pana Erdogana!.

  4. W podobnych oparach tolerancji dano Biedroniowi ,,stołek,, w Słupsku. Władza nawet pedałom musi czasem wejść w d… Co do równych i równiejszych ,to dość cicho o Waldemarze P. ,którego trzyma się w szafie w ramach przedwyborczego dealu władzy ze sprzedawczykami politycznymi o nazwie PSL.

  5. Pedał jest mniejszością i ma więcej praw z tego tytułu, a i ma kasę od Sorosa. Wy, kibice o takich mentorach możecie sobie tylko pomarzyć, to i pała się na Was znajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *