Śląsk pariasem ligi

 Najgorsze terminy meczów ligowych to piątki godzina 18:00 i poniedziałki, też o 18:00. Te terminy są „zarezerwowane” dla leszczy. Kogo za leszcza uważają w C+, która narzuca terminy meczów, można wywnioskować po tym kogo w tych terminach obsadza. A kogo uważają za możnego ligi, tego w tych terminach nie obsadzają.
Leszcz może dostać bonusa w postaci meczu o normalnej porze i normalnym dniu, jednak tylko pod warunkiem, że zagra z zespołem chronionym przez C+.
Teraz coś dla szaradzistów. Podajemy zestaw par z piątków o 18 i z poniedziałków w obecnym sezonie:
1. kolejka Miedź – Pogoń, Zagłębie Sosnowiec – Piast
2. kolejka Lechia – Śląsk, Pogoń – Piast
3. kolejka Wisła Płock – Korona, Cracovia – Arka
4. kolejka Lechia – Miedź, Korona – Śląsk
5. kolejka Cracovia – Zagłębie Lubin, Śląsk – Pogoń
6. kolejka Piast – Cracovia, Zagłębie Sosnowiec – Śląsk
Wnioski wyciągnijcie sami.
Aktualizowany na bieżąco terminarz meczów Śląska:
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11198
Krzysztof P, RZ, fot. seven

komentarzy: 12

  1. Marudzicie tutaj. A może pomarudzcie u tych co decydują? Jakaś akcja protestacyjna w formie maili/ Niech ktoś poda adresy do kogo trzeba wysłać. Może komuś będzie się chciało napisać wzór maila i go tu wkleić.
    Co na to klub? Czy w Śląsku jest ktoś odpowiedzialny za terminarz i może protestować? A może w klubie komuś odpowiadają te terminy tak jak kiedyś w niedzielę o 11?

  2. To oczywiste, że drużyny męczące się jeszcze w pucharach nie będą grały w tych terminach. Reszta to jak ktoś wspomniał może wynikać z gry i miejsca w zeszłych rozgrywkach oraz z medialności, która dziś jest taka sobie…

  3. Niestety, ale terminy są ustalane pod atrakcyjność widowiska. Jak sobie przypomnimy mecze Śląska z ubiegłego sezonu, to trudno się dziwić, że nie jesteśmy brani pod uwagę do pokazywania w „prime time”. Podobnie jak beniaminkowie, czy Lechia Gdańsk. Oczywiście, to się może za kilka kolejek zmienić, ale trzeba na to zapracować. I naprawdę, nie doszukiwałbym się akurat w tym przypadku jakiegoś spisku.

    1. Spisku nie ma, są układy. Przypomnij może o jakimś meczu Śląska w poniedziałek z czasów „za Solorza”. Żadnego.

  4. I niestety tak będzie wyglądać prawie każdy wyjazd w poniedziałek. Nie da się zebrać solidnej grupy bo ludzie mają prace, szkołę i inne obowiązki. Naszą super ligę w c+ ogląda na tyle mało ludzi, że nie powinno być problemem granie dwóch – trzech meczów o tej samej porze najlepiej wieczornej, piątek 20:30(2 mecze) sobota 20:30 (2 mecze) i niedziela 20:30 (2 mecze). Zostają dwa w weekendowe popołudnia i nikt nie będzie w ostatnich upałach narzekał jak Ćwielong że „jest niedziela, siedemnasta, pogoda też nie dopisuje do grania w piłkę”

  5. Terminarz tragiczny dla nas, a Lechia z Miedzią też dostają te terminy i to już trochę dziwne, ale nie mi to oceniać. Generalnie gdyby nie to, że Amica grywa w eliminacjach pucharów to też pewnie by się to skończyło piątkiem tyle, że o 20:30… a później czepiają się nas o frekwencję u siebie czy malejące liczby wyjazdowe, ale w tamtym sezonie na 37 kolejek aż 21 mieliśmy w terminach poniedziałek-piątek i to po prostu dramat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *