Tak się starał!

 Zacytujemy to, co zostało napisane po meczu Śląska z Cracovią: „W pierwszej chwili mieliśmy dać dużego plusa Koseckiemu. Bo całkiem dużo biegał. Ale nasze zapędy ostudziła wiadomość, iż rozmowy z Turkami o jego przejściu do Adany są co prawda  zawieszone, ale nie zakończone. Kubuś jeszcze na coś liczy. Prawdziwe oblicze pokaże, jak Turcy znikną z horyzontu.”
Nie zniknęli. Kuba uwolnił księgową od wypłacania mu całkiem fajnej sumki co miesiąc i jest już w drodze do Turcji.
Gol Koseckiego w końcówce meczu pomógł przeprowadzce. Teraz teatr „powalanie na zawołanie” będzie odgrywany w meczach przeciwko Galatasaray czy innego Bursasporu.
AP, fot. Przegląd Sportowy

komentarzy: 14

 1. A ja uważam, że Kosa jest niezły…
  Konus zawsze powtarzał, że nie ten jest artystą, kto potrafi fajną dziarę zrobić ale ten co potrafi nieźle g,,, przerobić…. a Kosa z kroki za uchem krzyżyk se zrobił czy płotek… jest uważam, że jest…niezły… Hahahaha…. A odnośnie dobrego skrzydłowego to Engels pewnie nie wróci… ale Du Du … gra w Opolu…. bo go tam Rumak ściągnął….

 2. Brakuje jeszcze tylko teorii o kolejnym zbawiennym działaniu trenera Pawłowskiego i odbudowaniu Jakuba Koseckiego.
  Ufam, że Darek Sztylka znajdzie kogoś solidnego na skrzydło.

  1. Raczej brakuje próby dowalenia się do Tadka ze to, że Kosecki choć w paru meczach zagrał na 100% swoich możliwości.

 3. Wyrzucić Tarasowa z hukiem!!! Przecież prawie przy każdej straconej bramce ma udział!!!
  Lebioda jeden. Jak Cionek w kadrze!! Śląsku opamiętaj się.
  Hej Śląsk

 4. Kasy ciągnął sporo. Przez większość sezonu nie błyszczał, Sporo czasu spędził, miast na treningu, u lekarza, ale… mimo wszystko sportowo się u nas obronił. Obudził się w decydujących chwilach i pomógł Klubowi spokojnie się utrzymać. Kosecki w dobrej formie, a taką osiągnął u schyłku ostatniego sezonu oraz wydaje się, że na początku tego ją podtrzymał, był jednak dużym plusem w szarzyźnie naszej najwyższej lidze piłki kopanej. Zobaczymy czy uda się go zastąpić tym portugalskim skrzydłowym, którego obserwował Sztylka (gdzieś dziś o tym czytałem).

 5. ….Kubuś poszedł do drugiej ligi tureckiej, także Galatasaray ewentualnie w tv…, natomiast tak realnie jakoś z poza kwota pensji mi nie podpadł, całkiem grzeczny byl

 6. Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy po przeczytaniu wiadomości o sprzedaży Koseckiego była następująca – „baba z wozu – koniom lżej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *