Wazelina i głupota

 Jeśli ktoś chce zdobyć tytuł największego wazeliniarza roku, to musi zrobić coś na skalę kosmiczną. Bo w praktyce tytuł już został przyznany.
Tomaszowi Sakiewiczowi, jak sam się zwie „partyzantowi wolnego słowa” zawdzięczamy sporo. Trudno przecenić jego rolę w odsunięciu od władzy złodziejskiej bandy z PO. Jedyną możliwa opcją w roku 2015 w walce z PO było PiS. I media stworzone przez Sakiewicza jechały z Platformą ostro, wyciągały na światło dzienne jej brudy. Jednocześnie Sakiewicz namawiał do głodowania na PiS. Jego Klubu Gazety Polskiej naprawdę miały duży wpływ na świadomość Polaków.
Teraz okazuje się, ze Sakiewicz tak powiązał w swojej głowie schemat Anty PO = dobro Polski, że nie widzi, iż PiS zaczął bardziej niż interesów Polski pilnować interesów Izraela. No i chłop odjechał.
Wiecie, co zaproponował Sakiewicz? Otóż po przepychankach z żydami w sprawie polskich ustaw o IPN doszedł do wniosku, że… Kaczyński i premier Izraela Netanjahu powinni dostać Pokojową Nagrodę Nobla. Za poprawę stosunków polsko – żydowskich.
To, że redaktor naczelny Gazety Polskiej włazi Kaczyńskiem w zad z wiadrem wazeliny specjalnie mi nie przeszkadza. To, że nie widzi, że społeczeństwo od stycznia stało się jawnie antyżydowskie, bo widzi z ich strony żydowskie zagrożenie, żydowską pazerność, docierają wreszcie informacje o żydowskiej podłości – no cóż, niejednego oślepiło i ogłuszyło. Tym razem trafiło na partyzanta. Ale pomysł z nominowaniem do jakiejkolwiek nagrody pokojowej gościa, który jest odpowiedzialny za śmiertelne strzelanie do biegających z kamieniami Palestyńczyków jest zaiste znakiem niezwykłego oderwania od rzeczywistości.
Wazelinkę można zrozumieć. Głupoty – nigdy.
Roman Zieliński, fot.new anna cosmetisc

komentarzy: 31

 1. Panie, daj Pan spokój. On tak odfrunął, że stwierdził, że gimnazjalne kuce Korwina są szkolone w Moskwie! Skończ waść, wstydu oszczędź!

 2. Po wycofaniu ustawy IPN wychodzi ze jesteśmy kolonią a politycy sami zdrajcy. Obecnie w przestrzeni opini świata, będą promowane dwa hasła, „naziści” i „Polskie obozy”. Co w nastepnym pokoleniu da ewolucję do „Polskich nazistów”. Czyli z Ofiar staniemy się Sprawcami !?

 3. Widzę że wśród redaktorów i na forum panuje pogląd że największymi wrogami Polski są Żydzi, Ukraińcy i Niemcy. Szkoda tylko że mało kto dostrzega, że nasz śmiertelny i największy wróg to Moskwa – i też Ruscy są mistrzami w napuszczaniu na siebie innych narodów i pięknie nas tu rozgrywają.

  1. Ruscy w chwili obecnej mają poważny problem z wyludnianiem kraju. Wschód Rosji zalewają Chińczycy. Gospodarka na poziomie Holandii. Kolos na glinianych nigach. To spore zagrożenie dla Polski, lecz na tu i teraz to mogą nam skoczyć.
   Żydzi chcą od nas 65 miliardów dolarów. A nawet 100 miliardów. Są wszczynane kolejne kroki do realizacji tych żądań. Gdyby to wyegzekwowali, to Polska praktycznie przestałaby istnieć.
   Niemcy podporządkowują sobie nasze ziemie zachodnie. Przede wszystkim gospodarczo, choć politycznie i administracyjnie też dokonywane są różne podchody do oderwania tych ziem od Polski.
   Ukraińcy stanowią realne zagrożenie nie tylko dlatego, że jest ich to już kilka milionów i nie można być pewnym jak się ta społeczność zachowa gdyby w Polsce zaczęło się coś dziać. Ukraińcy to również nacja zgłaszająca do Polski pretensje terytorialne i mówiąca o tym w sposób otwarty.
   RZ

  2. Największymi wrogami Polski są żydzi. Rosyjscy,niemieccy, amerykańscy ale żydzi. No,chyba że uważasz, że Jaki, Morawiecki czy Kaczyński chodzą na pasku Putina…

 4. Dajcie spokój ludzie,szkoda gadać.Wujek Sam,wraz z Izraelem pogonił PiSowi kota.Zakładam się,że gdy USA huknął na PiS w sprawie reformy sądów,to zwinął ogon pod siebie,i wielkie g..no będzie a nie reforma.Wcześniej podległość wobec Moskwy,dziś wobec USA,Izraela i UE.

 5. PiS nie dość że złożyli hołd zmieniając ustawę o IPN to jeszcze ściąga tabuny Ukraińców i po cichu kolorowych min Uzbekow. Za 10 lat będzie w Polsce kolorowo jak tak dalej pójdzie. A co do polityki podobała mi się postawa posła Winnickiego jako jeden z nielicznych głosował przeciw haniebnym zmianom i blokował mównicę, to o czymś świadczy że 95% osób zasiadających na Wiejskiej nie reprezentuje polskich interesów tylko obce. Patrząc na reakcję Winnickiego w następnych wyborach Ruch Narodowy ma mój głos, już czas na Wielką narodowa Polskę. Reszta się zbłaźniła.

 6. Pan Sakiewicz jako posiadacz tytułu Zasłużonego Dla Służby Bezpieczeństwa Ukrainy tudzież stosownego odznaczenia, nie powinien występować jako dziennikarz a raczej jako funkcjonariusz. Gdyby się na to zdecydował, nikt nie mógłby mieć do niego pretensji o niezbyt adekwatny obraz świata jaki serwuje swoim czytelnikom i fanom oraz za błyskotliwe inicjatywy jak ta opisana powyżej.

 7. Ponieważ lubię Fana trzymam kciuki, żeby państwo Izrael trwało przynajmniej do chwili aż będzie istniał ten portal. Bo gdyby Izrael dokonał samozagłady i wszyscy Izraelczycy rozsiani po całym świecie nagle zniknęli to nowe artykuły pojawiłyby się tu dwa razy rzadziej. I teraz dałbym emotkę z mrugającym oczkiem ale nie dam bo emotki na Fanie nie przechodzą.

 8. Chyba całe środowisko PiSu łącznie z mediami przestaje się już kryć z tym, czyj interes jest dla nich najważniejszy. Ale zaraz wpadnie Antykomuch i zacznie bronić Sakiewicza stwierdzając, że nie ma lepszej alternatywy niż Gazeta Polska, a ten Nobel dla Netanjahu to tylko taki żart albo kurtuazja. Wspomniana gazeta powinna zmienić nazwę na Gazeta Żydowska bo z Polską ma coraz mniej wspólnego.

  1. @CICHB
   Odpoczywam w Dalmacji, ale Ci odpowiem. Ten czyn Sakiewicza uważam za debilny, tak, jak pokojową nagrodę jobla dla Obamy. Twoje pragnienie, aby w polityce i przestrzeni publicznej działali tylko i wyłącznie ludzie w Twojej ocenie nieomylni, jest godne Nobla. Niestety, człowiek jest istotą omylną, jeden bardziej, inny mniej. Wskaż, proszę, osobę funkcjonującą obecnie w przestrzeni publicznej, z którą się we wszystkim zgadzasz (polityk, dziennikarz, działacz społeczny, hierarcha kościelny…). Pokaż taką nieomylną osobę, może i dla mnie stanie się autorytetem.

  2. To prawda, że nie ma ludzi nieomylnych więc nawet jakbym bardzo chciał to tych nieomylnych do rządzenia nie znajdę. Jeśli uważasz czyn Sakiewicza za debilny to dobrze ale pamiętaj, że on to zrobił świadomie. Zresztą nie tylko to, więc nie musisz tego tłumaczyć ową nieomylnością. Odpowiadając na Twoje pytanie to chciałbym, żeby Polską rządzili ludzie pokroju Michalkiewicza czy Brauna. Niekoniecznie oni sami ale z taką wiedzą, umiejętnością przewidywania, elokwencją itd. Oni też się mylą ale nie aż tak jak cała reszta pseudopolitykòw. Przypadek? Nie sądzę. Są też narodowcy. Przeważnie młodzi i szczerze kochający Polskę. Powiedziałem Ci kiedyś, że jak chcesz to głosuj na PiS. Tylko potem miej pretensje do siebie jak do Twych drzwi zapuka pejsaty i powie: Pan tu już nie mieszka. Antykomuch już dość rządòw wydmuszek żydowskich, niemieckich, rosyjskich czy amerykańskich. Spokojnego odpoczywania.

 9. Wśród nominowanych do pokojowej nagrody Nobla był przez pewien czas nawet Władimir Putin. Splendor tej nagrody już dawno stracił na znaczeniu, zwłaszcza po nadaniu jej Kofi Ananowi czy Barackowi Obamie. Co do pazerności media wszelakie zupełnie olały temat roszczeń żydowskich na terenie małopolski dotyczących ośrodków gminnych. Wójtowie takich gmin, pozostawieni zostali sami sobie i stają w konfrontacji z przedstawicielami najlepszych kancelarii prawniczych w Krakowie. Polecam tylko 3 minuty i sprawa gminy Żegocina – https://www.youtube.com/watch?v=9X9Ieksv5Gg

 10. PiS = Poska(Polin) Inwestycja Syjonistyczna. Prawdziwe oblicze Gowinów, Glińskich i Kaczyńskich.
  Z dobrej zmiany zostało tylko marzenie o programie CELA+.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *