Tydzień

 Tak naprawdę do rozpoczęcia sezonu został nam tydzień. Co prawda pojedynek nr 1 o punkty będzie miał miejsce 21 lipca, lecz już w przyszłą sobotę, 7 lipca odbędzie się pierwszy mecz Śląska z Opavą we Wrocławiu.
Nie o sam mecz chodzi, choć dla drużyny będzie to sparing kończący okres przygotowań na zgrupowaniu w Trzebnicy, lecz o ugoszczenie naszych czeskich ziomków z trybun.
Dla nich to będzie ostatni mecz na przyjaznych im trybunach na najbliższe pół roku – stadion w Opavie będzie remontowany i mecze domowe czeskiej ekstraklasy będą rozgrywać w innych miastach.
Program ich pobytu będzie bogaty, a my, choć pojedynek zostanie rozegrany w sobotę, skupiamy się na gościnie… niedzielnej.
Jak można pomóc oraz aktualizowaną na bieżąco listę ofiarodawców znajdziecie tutaj:
http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/11281
Pełne rozliczenie całej imprezy – po jej zakończeniu.
RZ, fot. sklep „Kibol”.

komentarzy: 11

  1. Za tydzień przyjeżdżają ziomkowie z Opavy, a już dziś do Wrocławia zawita inny „ziomek”. To Jerzy Nasierowski znany powszechnie złodziej, włamywacz ( okradł min. malarza Franciszka Starowieyskiego ), morderca ( współsprawstwo na Annie Wujec) oraz zwyrodniały pederasta napastujący homoseksualnie również osoby poniżej 18 roku życia. Z więzienia Nasierowski wyszedł przedwcześnie ( dostał 25 lat ) dzięki pomocy Romana Bratnego i jego kumpli z PZPR – u. Dzisiaj o godzinie 15:00 tenże osobnik będzie się lansował na Wrocławskich Dniach Fantastyki w Centrum Kultury Zamek przy pl. Świętojańskim 1 w Leśnicy. Na stronie imprezy Nasierowski jest podany oficjalnie jako gość ze skróconym biogramem, w którym nie ma ani słowa o jego przestępczym i „odtylcowym” dorobku. Jest to kolejny po Zygmuncie Baumanie „znamienity gość” promowany przez instytucje podległe prezydentowi Rafałowi Dutkiewiczowi. Jedyna różnica jest taka, że Bauman duraczył osoby dorosłe na uniwerku a Nasierowski będzie występował na imprezie dla dzieci i młodzieży. Mam nadzieję że ktoś zareaguje. Wiem że komentarz jest nie na temat, ale myślą że sprawa jest ważna. Żegnam i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *