Żyd chce wszystko

 W sumie nic nowego. Dziś (27 czerwca 2018) rząd udowodnił, że tak naprawdę nie polski interes jest dla niego najważniejszy, lecz interes żydowski. Wycofując się rakiem z ustawy o IPN udowodniono wszystkim, którzy twierdzili, iż polskie władze liżą buty władzom Izraela, że mieli rację.
Prożydowska polityka obecnych władz już jest nie do ukrycia.
O ile można, a nawet trzeba docenić działania związane z uwalaniem antypolskiego układu mającego na uwadze głównie interes niemiecki, to obecnie można mieć podejrzenia, że nie chodzi o to by w Polsce byli zadowoleni byli Polacy, lecz żydzi.
Oczywiście ustawa o IPN to tylko przygrywka, chodzi głównie o ustawy reprywatyzacyjne, które byłyby przeszkodą w egzekwowaniu żydowskich roszczeń bezspadkowych, ale to wyraźny sygnał, że Polsce i Polakom żydzi nie odpuszczą na żadnym polu. Żyd chce Polskę zawłaszczyć. A polskie rządy klęczą przez chytrymi żydami.
Roman Zieliński, fot. Agora

komentarzy: 47

 1. Oprócz Konrada Kąkolewskiego, który został zatrzymany na lotnisku Chopina po powrocie z Tel Awiwu, aresztowano również Piotra Bramsona, menedżera spółki współpracującej z GetBack. Nazwisko Bramson może być znane miłośnikom filmów dokumentalnych, ponieważ brat Piotra, Paweł, jest bohaterem nakręconego kilka lat temu głośnego dokumentu pt. „Księżyc to Żyd”. Jako młody człowiek był zagorzałym kibicem Legii o skrajnie nacjonalistycznych poglądach, gdy dowiedział się, że oboje jego rodzice są z pochodzenia Żydami, którzy przyjęli katolicyzm i uważali się za Polaków. Wtedy popadł ze skrajności w skrajność i stał się bardziej żydowski od rabina, co zresztą docenił naczelny rabin Polski Schudrich, angażując go jak swojego asystenta. Piotr Bramson ma niemniej ciekawy życiorys. W notce na stronie Organizacji Byłych Oficerów Wywiadu, na której jeszcze niedawno figurował jako ekspert, można było przeczytać, że służył w Legii Cudzoziemskiej i polskich jednostkach specjalnych. Później założył, i prowadzić do dziś, agencję ochrony zabezpieczającą m.in. wycieczki izraelskiej młodzieży w Polsce. W międzyczasie był wiceprezesem Fundacji Dziedzictwa Kulturowego i Przemysłowego, która w 2016 roku, zorganizowała dwudniowy wyjazd lubelskim samorządowców i przedsiębiorców do Izraela, a jako pracownik hotelu Marriot promował żydowską kuchnię. Współpracował z Gąsiorowskim, tym od Art.-B i operacji „Most”. Słowem, Piotr Bramson to człowiek renesansu, a poza tym wszystkie drogi znów prowadzą tam, gdzie zwykle prowadzą wszystkie drogi.

 2. Polski rząd zawsze powinien odpowiadać w ten sam sposób.Ludzie którzy tu stracili majątki byli obywatelami państwa Polskiego!Nie ma mowy o żadnych odszkodowaniach,a jeśli już to prosimy dzwonić do pani Merkel niech ona się martwi.

 3. Morawiecki zniszczył polski przemysł futrzarski, od 1 lipca wchodzi split payment, co spowoduje zniszczenie polskiej budowlanki i rodzinnych firm.
  PiS oraz Gazeta Polska vel Polin, napluli na ofiary żydowskiego NKWD, czyli na moich wujków. Proszę więc, by już się nie kryli, jak to określił Terlikowski, ze swoim duchowym obrzezaniem. Wenezuela i Grecja zbliża się szybkimi krokami, pewnie to wina ruskich trolli!! Ma nadzieję, że PiS i gazetka banderowska zapłacą Pejsom 65 mld $ z własnej kieszeni.

  1. @sidewinder82 Czytaj to:
   http://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Izrael/180709997-Izraelski-historyk-Wspolne-oswiadczenie-to-zdrada.html
   Myślisz czemu GóWno było przeciw podpisaniu porozumienia… bo wbrew semickiej tłuszczy Netaniachu podpisał, że za zbrodnie odpowiadali wszyscy bez względu na narodowość i rasę… wybiela AK… i obciąża wyłączną winą za Holokaust Niemcy…
   Więc żydki z NY mogą sobie akt 447 w swoją pazerną żydowską d… wsadzić…. Netaniachu dostał nakaz z Waszyngtonu… i go wykonał… to czyja dyplomacja lepiej działa… nasza czy izraelska….?!? Trzymanie z Amerykanami (czytaj kupowanie od nich broni, ropy i gazu) ma te dobre strony…. że można zagrać na nosie brzydkiej Angeli i trzymać śmierdzącego saudata na odległość…
   PAD ostatnio oficjalnie powiedział, że dialog z UE nie ma sensu bo jest polityczny a nie merytoryczny więc Timermans może robić co chce my z reform nie zrezygnujemy… zaraz nadzwyczajna kasta z SN ogłosiła zebranie…. ch…je ! Żeby ich nie wymieniono na bardziej pokornych. A UE jednak zrezygnowała z kwot relokacyjnych… to co uważasz, że to nie sukces…?!? Przyjeżdżają kibice z Energii Cottbus i są zachwyceni Polską… moja koleżanka Zorana Perić tłumaczy w Belgradzie wszystkie „wiedźminy”… w zasadzie całego Sapkowskiego…. schodzą jak świeże bułki… bo Polskie… jesteśmy liderem regionu i się liczymy… popytaj tych co z Rosji wrócili…. Ruskie szacunwk mają dla nas…. i Madziarów…a że z nami lepiej im się dogadać to Polaków na wódkę ciągają.

 4. @efc wydaje mi się, że się mylisz NSDAP… National….Sozialistische…. NS… Nati czytane jako naci…Często błędnie tłumaczone…niby po Niemiecku czytane NZ -Na Zi -to jest zbieżność terminów… Gdyby było tak jak myślisz to Natoonalsozialistische tłumaczyłoby się NaZo jak GeStaPo. U nich partie Nati nie mają przełożenia na Polskie Partie Narodowe. U nas ten podział został błędnie określony w latach 80/90 bo lewica to było PZPR-SdRP później SLD a prawica to PC, AWS (Związek Zawodowy), PSL , KLD i o zgrozo UD przemianowana na UW…. potem LPR i PiS to jest wszystko katolewica i katoprawica w Polsce.W Niemczech partie katolickie/chrześcijańskie to chadecja CDU/CSU takie zlepki religijne gdzie na pierwszym miejscu jest Jahwe a potem dopiero jakiś szeroko pojęty honor(nikt w Niemczech nie potrafi zdefiniować o co chodzi z tym honorem) i na końcu ojczyzna… czyli taki NOP/PiS, MW, LPR…. i inne wrzucane do jednego worka z przedwojenną z PPS Piłsudskiego…NS Falanga i ABC Bolesława Piaseckiego albo Zadruga Stachniuka…. A to organizacje biegunowo odległe katoprawicy lub katolewicy. Narodowcy to ludzie dla których naród jest najważniejszy a potem dopiero wszystko inne z Bogiem włącznie więc nie wszyscy Nati (Naci) byli socjalistami bo byli też świeccy Narodowi demokraci albo Nati monarchiści… albo Partie konserwatywne… Narodowo demokratyczne partie ludowe…. to też Nati gdzie najważniejszy jest Volk a nie Gott…
  Reasumując Nazi to Narodowcy… całe ich spektrum… nie tylko Socjalistyczni…..

  1. Według wszelkich slowników i encyklopedi etymologia tego słowa to skrót od narodowego socjalizmu – Nationalsozialist

 5. Niech marzenia o jakiejkolwiek przyjażni z żydami,PiS wsadzi sobie gdzieś. A Piotr Lisiewicz niech przeczyta,co o ostatnich ustępstwach PiS, wobec nielegalnego,zbrodniczego żydowskiego reżimu ,który morduje bezkarnie ludzi,oraz handluje ich organami,sądzi bloger Aleksander Ścios. Ostatnio też obiegło Polskę zdjęcie,jakiejś murzyńskiej studentki,między Polakami oglądającymi mecz,gdzie zachwyceni idioci piali z zachwytu że jej się nic nie stało.A co się miało stać?.Jako rasowy separatysta,i nacjonalista powiem: Wykształcisz się w Polsce,poznasz naszą historię,kulturę,pakuj graty i nic tu po Tobie.Owszem możesz przyjechać,na urlop z murzynami,a po urlopie wypad do siebie.Afryka dla murzynów, Polska dla Polaków, Japonia dla Japończyków itd,itp.

 6. Przy tym wyszła znowu babolowatość konstytucji. Pytania Gumisia do referendum konstytucyjnego były debilne, ale sama zmiana powinna nastąpić.
  Zważcie, że projekt ustawy o której wspomniano w artykule, był projektem rządowym. Czyli władza wykonawczo wchodzi w buty władzy ustawodawczej. W tym systemie, parlament jest całkowicie zbędny. Sejm jest tylko maszynką do przyklepywania pomysłów rządów. Tak było za ferajny Ryżego, tak jest i obecnie.
  Konstytucja takie coś dopuszcza.I żaden funkcjonariusz robiących w tv za dziennikarza, nawet się nie zająknął. Że cała ta konstytucja, której bronią różni dewianci, jest jednym wielkim naruszeniem zasady trójpodziału władzu.

  1. @Niklot
   Tkwisz w błędzie. Od zawsze dominująca większość uchwalanych Ustaw była inicjowana przez Rządy. Jest to prerogatywa Rządu wynikająca od zawsze z Konstytucji i nikt nie zamierza tego zmieniać.
   Oczywiście można się zastanowić, dlaczego stosunkowo mało jest poselskich, senackich, prezydenckich, czy obywatelskich inicjatyw ustawodawczych, ale to już jest inna bajka.
   Funkcjonariusze partyjni w TVP? Widocznie tęskno Ci za Lisem, czy Lewicką.

 7. Kiedyś był taki żart za komuny modny:
  Pyta Ruski amerykańskiego kulturysty jak ty jesteś w stanie wyćwiczyć mięśnie, żeby mieć 56 centymetry w bicepsie…. Amerykanin mu odpowiada, że 3000 kalorii i trening 10 godzin… dziennie…. Patrzy na Ruskiego…. Ruski myśli, myśli i na koniec rzuca ni do siebie nie do Amerykanina… „to jest niemożliwe, żeby zjeść dwa worki ziemniaków dziennie”….
  Piotr Lisiewicz boi się, że ilość ziemniaków od Moskwy do Bugu jest niewielka, od Bugu do Warty większa ale też na długo nie starczy więc jak Ruskie hipotetycznie dojdą do Wielkopolski to workami będą pożerać miejscowe Pyry…. głód zapanuje wielki „w grodzie Przemysława gdzie koziołki bodą się”…. Bo jak żyć bez Pyry w codziennym Menu…hahahahahaha….! Za to Piotr Lisiewicz głównie nie lubi Ruskich (moim skromnym zdaniem)…. Piotr Lisiewicz w swojej euforii zapomniał, jaki jest „wróg numer 1″…. Wczoraj po przemówieniu Morawieckiego mam mieszane uczucia…ale jestem w stanie uwierzyć w jego przekaz…. po jego wystąpieniu fajnie mówili Semka, Wildstein…. i jakiś tam trzeci pismak…Miało to sens… dokończenie badań w Jedwabnem, dofinansowanie organizacji pozywających do sądów „opluwaczy”, polityka… (i tu trzeba uważać) likwidowania w zarodku antysemityzmu i antypolonizmu… no i tu jest problem… bo żydki na pewno pilnować tego nie będą natomiast nasi nadgorliwi sędziowie i lewaki z organizacji takich jak „Nigdy Więcej” na tyle utrudnią nam, życie, ze prędzej czy później będzie musiało dojść do giga konfliktu i wybuchu nowej afery. „Wielki Przyjaciel Polski” prof. (taki jak Bartoszewski) Szewah Weiss ani się nie zająknął o przekazie Netanjachu odnośnie atypolonizmu…. mówił tyyyyyylkoooo o zwalczaniu antysemityzmu i że żydki z Izraela bezkarnie będą mogli mówić o polskich sprawcach holokaustu czyt: opluwać.
  Ale wyczytałem wczoraj taki komentarz w necie pod całą awanturą:
  Mariusz Swider
  Majstersztyk ze strony rządu, brawo! Ustawa już osiągnęła swój cel – czyli pokazała prawdziwą twarz naszych amerykańskich i izraelskich przyjaciół – a także przyblokowała bezzasadne roszczenia wobec mienia bezspadkowego – bo sądy amerykanskie nie będą mogły zasądzać wyłudzeń. Wycofanie punktów penalizujących łajdaków obrażajacych Polskę nie ma dla nas znaczenia – bo i tak karanie byłoby niewykonalne. Jednocześnie jednak dzięki temu ustawa pozostaje (chciano nas zmusić do jej wycofania) – a przeciwnikom ustawy wytrąca się broń z ręki – bo protestowali przeciw niej pod pretekstem ewentualnej karalności właśnie – choć wiadomo, że nie o to im chodziło – lecz o chęć pogłębienia dojenia Polski. Dlatego choć emocje moje są po stronie pana Winnickiego oczywiście – o tyle rozum jest po stronie Morawieckiego, którego podziwiam za mądre, cwane posunięcie – zrobione w stylu naszych „starszych braci” – i w obronie przeciwko nim. Zastanawiać mogą jedynie tak jawnie antypolskie wypowiedzi niektórych posłów – jak Szczerba czy Pihowicz. Muszą być albo przekupieni – albo bardzo głupi. Na razie najważniejsze jednak, że ta dobra ustawa pozostaje – nie czekając na nie wiadomo jakie decyzje SN czy TK.
  Czy tak jest, ze pazerne żydki z organizacji żydowskich prawników za szybko odkryły kraty i twierdząc, ze każdy kto chce złożyć pozew przeciwko naszemu skarbowi państwa z uwagi na zapis o karaniu z paragrafów ustawy o IPN będzie zmuszony do składania pozwów przed sadem w USA….? I to przechyliło szalę….? Bo spory majątkowe powinny być rozpatrywane w Polsce….. Może nasza panika jest nieuzasadniona a Morawiecki robi dobra robotę…. Niedługo się przekonamy…. Pis głosował całym stanem i wydaje mi się, że jakby było coś na rzeczy to Kaczyński by ich nie upilnował… wyłamałoby się pół klubu…. z drugiej strony Netanjachu podpisał coś co się amerykańskim żydom na pewno nie podoba i zamyka im drogę do spekulacji….będą musieli znaleźć sobie innego jelenia do… golenia.

  1. Ty naprawdę wierzysz,że ktokolwiek wpływowy w USA opowie się po stronie polskiej w sporze na linii Warszawa-Tel Aviv?Nagonka i wyłudzenia będą trwały w najlepsze,jeśli nie wierzysz,przypomnij sobie jak zamrożono aktywa szwajcarskich firm w USA po czym….złoto/szekle popłynęły we właściwym kierunku…Ja widziałem wczoraj lawiranta Morawieckiego który przekonywał,że odnieśliśmy kolejny sukces tylko ten pośpiech i jednomyślność godna wyborów prezydenckich na Kubie mnie niepokoi…Natomiast rzekomego „ogrania ruskich” „majstersztykiem” bym nie nazywał….Dziękuję Redakcji za poruszenie tego tematu.

  2. @W18
   Kolejny głos rozsądku popłynął z Twojej klawiatury. Mnie się już nie chce zbytnio przekonywać do wstrzemięźliwości i racjonalnej oceny w odniesieniu do całokształtu sytuacji politycznej. Odnoszę wrażenie, że niestety część komentatorów na FAN-ie ma przyjęty paradygmat tożsamy z paradygmatem totalsów, czyli PIS z definicji jest zły, wszystko, co robi, lub jeżeli czegoś nie robi, to należy bezwzględnie skrytykować i najlepiej odsunąć od władzy. Pamięć ludzka jest jednak krótka.
   Niektórzy stawiają mocną tezę, że PIS przedkłada interes Izraela nad interes RP. Na poparcie tej tezy przywołują ostatnio przeprowadzoną nowelizację Ustawy o IPN i zniesienie penalizacji karnej za wypowiedzi np. o „polskich obozach śmierci”. Jest to argument merytoryczny, tyle, że w tej sytuacji nie trafiony. Gdyby Ustawę w formie ostrzejszej (z penalizacją karną) wprowadziła poprzednia władza, a obecna teraz to złagodziła, to byłby jak najbardziej trafiony. Przypomnę jednak, że inicjatorem „ostrej” Ustawy był PIS. Jeżeli ktoś potrafi syntetycznie oceniać takie fakty, to dojdzie do racjonalnych wniosków. Jeżeli natomiast komuś przyrodzona nienawiść do PIS-u uniemożliwia racjonalną ocenę faktów, to trudno od takiego kogoś wymagać obiektywnej oceny sytuacji. A już wiązanie pomrukiwań żydostwa o mieniu bezspadkowym z tą nowelą Ustawy jest zasadne tak samo, jak byłoby obwinianie Szpakowskiego i Laskowskiego za blamaż reprezentacji na mundialu.
   Zawsze jednak są tacy, którzy chcą zaistnieć na forum i nie przeszkadza im, żeby wcześniej szanowanych, np. Lisiewicza, Sakiewicza, dr Ewę Kurek, posła Andruszkiewicza, Cenckiewicza itp. zaszufladkować do targowiczan i zdrajców, bo pochwalili ten ruch PIS-u.
   W mojej ocenie intencja „ostrej” Ustawy była dobra, choć zapis o odpowiedzialności karnej wobec obcokrajowców raczej był martwy. Szum medialny na świecie odniósł pewien skutek. Nie wierzę, że decyzyjny wpływ na złagodzenie jej zapisów (zniesienie odpowiedzialności karnej, pozostawienie roszczenia cywilno-prawnego) miały władze Izraela. Wg mnie jeżeli ktokolwiek do tego doprowadził, to presja administracji Trumpa. Może coś za coś, tego też jeszcze nie wiemy.
   Jestem zwolennikiem absolutnie twardej polityki wobec Izraela, żydów, ukraińców itp. Nie przysłania mi to jednak możliwości racjonalnej oceny faktów. Za politykę wobec Ukrainy i Izraela krytykowałem i krytykuję PIS, bo wg mnie jest zbyt miękka, ale kwestia dyskutowanej nowelizacji Ustawy o IPN nie ma tu niczego wspólnego z moją krytyką i uważam, że akurat tę kwestię PIS rozegrał ok.

  3. @CICHB
   Komu?
   Jeżeli mnie zacytujesz, że tak napisałem, to sprobuję wytłumaczyć. Niestety, nadinterpretujesz moje słowa lub nie czytasz ze zrozumieniem.

  4. „Zawsze jednak są tacy, którzy chcą zaistnieć na forum i nie przeszkadza im, żeby wcześniej szanowanych, np. Lisiewicza, Sakiewicza, dr Ewę Kurek, posła Andruszkiewicza, Cenckiewicza itp. zaszufladkować do targowiczan i zdrajców, bo pochwalili ten ruch PIS-u.” O co tu chodzi?

  5. @CICHB
   No właśnie o tym wcześniej napisałem; albo nadinterpretujesz, albo nie rozumiesz.
   To w żadnym wypadku nie jest moja ocena tego, co zrobił Andruszkiewicz i inni przywołani przeze mnie, a szanowani i niejednokrotnie chwaleni na FAN-ie ludzie. On postanowił pochwalić decyzję PIS-u i dla niektórych komentujących „…zszedł na psy…”. Takie podejście skrytykowałem, bo nawet jeżeli ktoś subiektywnie uważa, że w tej kwestii ten poseł, czy inne przywołane przeze mnie przyzwoite jednostki, postąpili źle, to nie powinien na tej podstawie przekreślać ich całościowo i przypinać łatkę zdrady itp.
   Czy Ty lub inni krytycy tej nowelizacji uważacie się za lepszych znawców kwestii relacji polsko-izraelskich, niż dr Ewa Kurek? Jeżeli tak, to koniec tematu.

  6. Antykomuch czasami mam wrażenie, że jesteś częstym gościem w TVP bo gadasz jak typowy polityk. Andruszkiewicz jako „narodowiec” powinien przedkładać polski interes ponad wszystko i dobrze wiedział, że nie można ulegać żadnemu lobby w żadnej kwestii. Do niedawna jechał po platformersach, że ulegali Niemcom i UE a on co zrobił? Uległ Izraelowi. Teraz poddali się przy ustawie o IPN. Za chwilę ulegną w innej sprawie i nim się obejrzymy będziemy wypłacać Żydom 65 miliardów w imię przyjaźni polsko- izraelskiej. I rząd, którego tak bronisz robi to świadomie.

  7. @CICHB
   Tkwij zatem w swoim przekonaniu i krytykuj PIS, jeżeli to sprawia Ci przyjemność i daje satysfakcję. Ja uważam, że dzisiaj nie ma lepszej alternatywy, zatem będę krytykował, ale nie totalnie, a merytorycznie za konkretne posunięcia lub ich brak.
   Jeżeli pojawi się ugrupowanie, które przebije PIS w tym, czego ja oczekuję i będzie wiarygodne, a do tego będzie miało realną szansę na wygranie wyborów, to zmienię preferencję wyborczą. W przeciwnym razie nie zrobię niczego, co mogłoby wzmocnić zarazę, o której tak szybko nie zapomnę.

  8. nigdy nie będzie lepszej alternatywy, dopóki nie wjedzie ktoś z kasą, żeby kupić 20-30 w sondażach bo bez tego szaraczki będą bały się, że ich ważny głos będzie zmarnowany.

 8. Hmm wczoraj cieszyłem się jak dziecko bo faszyści odpadli z mistrzostw. Było piwko, na koniec wódeczka i po meczu TVP Info byłem już mocno trafiony gdy ogłaszali ustawę. Mimo swojego stanu od razu czułem. że cos jest nie tak, a dzisiaj potwierdziłem to czytając ustawę. Zostaliśmy znowu oszukani i wkrótce parchy zaczną rościć .Kurcze to nie był jednak dobry dzień.

  1. @legion Nie faszyści tylko ewentualnie Naziści (z niem. Narodowcy) ale to też nie byli naziści Tylko turki, murzyny i lewaki…” Wellcome refugisy”
   @antykomuch-u…. Jaki dobrze rozkminia z Ziobrą…. zagrożenie karą miało sens wtedy gdy;
   1.Szef FBI opowiada o „polskich obozach zagłady”….bez zgłoszenia z urzędu… albo na wniosek….(nie ma znaczenia)… prokurator okręgowy lub apelacyjny… wzywa onego dupka na przesłuchanie…. do Polski…. ten się nie stawia ale w związku z chęcią przesłuchania go jako świadka z możliwością postawienia zarzutów… prokurator jest zobowiazany wystawić list gończy na dprowadzenie dupka przez wszystkie instytucje prawne świata z którymi UE ma podpisane umowy…Efekt jest taki, że dupek nie może wyjechać ze stanów bo jak tylko ruszy dupek dupę poza biuro można domagać się jego doprowadzenia…. i nie chodzi tu o karę bezwzględną pozbawiania wolności aaale kupę problemów…. nikt nawet nie liczy na „spektakularny zawias”… ale ryje bysmy swiniom pozamykali….
   2. jaki jest poziom wiedzy o Polsce skoro pierwszy murzyn w historii Stanów zjednoczonych opowiada o „polskich obozach zagłady”…. trzeba Murzynowi zwrócić uwagę… że Murzyn jest antypolonistą a w europie nie postawi swojej czarnej z góry, białej z dołu stopy bo czekają na niego kajdanki i szybka decyzja jakim środkiem transportu życzy sobie podróżować nad Wisłę….
   3.”Wielki Polak Choć może nie taki wielki jak Geremek czy Kapusciński…. aaaalbo Kuron” Jan Tomasz Gross kawaler orderu Orła Białego…” ma sprawę prowadzoną…. zawieszoną z 5 letnim okresem próby….. jak tylko otworzy ryj… krzywy i kogoś opluje….dostanie sms-a. „Przyjedziemy po Ciebie dziś po południu spakuj szczoteczkę do zębów i trochę ciuchów na chłodne dni… pozdrawiamy CBS”
   Miało to sens i jak mówi Morawiecki (Morawiecki to nie Mazowiecki)… i dało efekt…Netanjachu morderca palestyńskich kobiet i dzieci… łeb skulił i wbrew tłuszczy ortodoksyjnej Izraela i diasporze z NY… podpisał bardzo ważny dokument….Ewa Kurek ma rację… coś czego nie było… rozciął wrzoda ale tylko dlatego, że Polska podpisała kontrakt na „Tarczę” i 20 letni kontrakt na kupno gazu od potentatów amerykańskich… gaz jest 2,5 raza droższy niż Ruski…. i 30% droższy niż Norweski… czy PGNiG-e będzie potrafiła go sprzedać na południe…. czy my będziemy płacić petrorachunki za spokój od „starszych braci w wierze” czas pokaże…. Czy żydostwo z NY ma w tym jakiś udział… czas pokaże…To, że Ruscy nie chcą sprzedawać gazu Ukrainie…. dla nas bomba ! My sprzedamy ! Trzy razy drożej… Zobaczymy… dajmy czas Morawieckiemu…. Jak to mitologia semicka mówi… „Po czynach ich poznacie”… Aaale po tym całym zamieszaniu… widać, że Ewa Kurek wie co mówi…. Amerykanie to grupy interesów… Lobby naftowo-gazowe, lobby zbrojeniowo-wojskowe a na końcu dopiero przedsiębiorstwa prawniczo-bankowe…. tu trochę żydostwo za mocno rozwinęło skrzydła… ale po deklaracji widać… że ch….j mogą w języku kiboli wydźwięk jest taki:
   ‚Diaspora tu, diaspora tam… diaspora ch…ja zrobi nam… la,la,la,la…”

  1. Dobre. I tak oto zostałem ruskim trollem. Naczelny chyba również…
   Niestety, w kwestii żydowskiej drogi polskiego społeczeństwa i PiS wyraźnie się rozchodzą. Niestety to rozejście jest kwitowane przez rządowych propagandystów inwektywami wobec tych wszystkich, którzy najaktywniej popierali obecną władzę.
   O ile na odcinku ukraińskim wciskanie wszystkim mającym inne zdanie niż uwielbianie Ukraińców łatki ruskiego trolla jest w jakiś sposób zrozumiałe, bowiem ruska agentura zrobiłaby wszystko, by wzniecić antyukraińskie nastroje w Polsce, o tyle ten numer na linii Polska – Izrael po prostu nie przejdzie. Nie tylko dlatego, że kontakty polsko – izraelskie są na marginesie ich zainteresowań i Rosjanie nie wyłożą ani kopiejki na jakieś akcje mające wzniecić animozje na między Polską a malutkim państewkiem leżącym gdzieś na uboczu terenu ich zainteresowań politycznych.
   Przede wszystkim dlatego, że każdy, kto choć z grubsza interesujący się sprawą widzi, że cała akcja związana z ustawą o IPN była robiona nie przez moskiewskie ośrodki, lecz przez polskich parlamentarzystów. Na dodatek, jak się okazało, w żenującej i dyskredytującej polską stronę konfidencji z Izraelem.
   Opowiadanie bajek o ruskiej agenturze działającej w tej sprawie to szukanie głupich i naiwnych. Co gorsza to wciskanie głupot konfliktuje obecną władzę z ludźmi stojącymi do tej pory za PiS nie dlatego, że tak kochają Kaczyńskiego, lecz nie widzących innej realnej alternatywy politycznej.
   Swoją drogą Ruch Narodowy właśnie dostaje politycznego asa do ręki. Ciekawe, czy potrafi go wykorzystać?

  1. Staramy się nie obrażać. Przynajmniej tych z – mniej więcej – naszej strony.
   I Ty, i ja w tym przypadku z Sakiewiczem się nie zgadzamy. Co nie zmienia faktu, ze na 90% innych spraw spojrzenie mamy podobne lub nawet takie same. Robienie sobie wrogów z podobnie myślących – zostawmy to lewej stronie sceny politycznej.

  2. W sumie racja. Tak poza tym uważam, że PiS zdradził. Natomiast jeśli Andruszkiewicz zagłosował za zmianami tak jak podają Media Narodowe to gość zszedł całkiem na psy.

  3. Hahahaha…Rosjanie chcieli nas skłócić z przyjaciółmi z Izraela i Nowego Jorku… doooobrzeeee, że im się nie udało i teraz będziemy mogli następne 1000 lat spijać sobie z dzióbków, biegać po zielonej, kwiecistej łące trzymając się za ręce, a potem leżeć na kocyku pod jabłonką i jeść z koszyka koszerną baraninę zagryzając macą…na końcu zrobić loda Amerykanom i Izraelczykom… tak po przyjacielsku w ramach pikniku… na kocu pod Appelbaunem… przy śpiewie ptaszków i brzęczenie pszczółek… Boże jak dobrze, że tym demonom Moskiweskim to nie wyszło…dobrze, że nad naszą przyjaźnią czuwa czujny Mossad i CIA a pod Bełchatowem spadochroniarze Izraelscy ćwiczyli odbijanie lotniska zajętego przez zielonych ludzików ZBiR (Związek Białorusi i Rosji)… dobrze, że stać nas (lub nie) na utrzymanie żołnierzy amerykańskich na naszych ziemiach a szpice naszych rakiet wycelowane będą w Moskwę, Petersburg i Kaliningrad… i ta ustawa przyjęta w 1 dzień… express… sejm, senat i PAD.. 8 godzin… co za tempo…!

 9. Za 10 lat, we Wrocławiu w sezonie 3 mecze derbowe.
  1)Śląsk Wrocław – Dynamo Wrocław
  2)Śląsk Wrocław – Maccabi Wrocław
  3)Dynamo Wrocław – Maccabi Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *