Dramat intelektualny

 Jak to było? Miała okazję milczeć, ale jej nie wykorzystała i została idiotką – tak to brzmiało w oryginale?
Zresztą nieważne. Wyszło jak wyszło, czyli po otwarciu japy pani Krysia pokazała brak rozumu.
Totalna opozycja robi wszystko, żeby ludzie znienawidzili totalnych opozycjonistów. Jedna z twarzy jełopów od Grzesia S. czyli Krystyna Janda stwierdziła, że nienawidzi kibiców. Żeby było głupiej, nie chodziło jej o zorganizowane grupy kibolskie, ale jako tych złych wskazała zwykłych januszy. Krysi nie podoba się, że janusz czeka na mecz, nie podoba się, że jak kadra stanie na wysokości zadania i pokona przeciwnika, to janusze manifestują swoją radość i się cieszą.
Janda jest identyfikowana z platformianymi. Jak janusz ma lubić platformianych, skoro pysk platformianych informuje go, że w oczach platformianych jest idiotą.
Janda pozowała na intelektualistkę. Swoimi uwagami na temat januszy udowadniła, że jej intelekt jest nader wątpliwy, natomiast pewne jest, że Janda to rozhisteryzowana baba.
A po „Człowieku z marmuru” wydawał się fajna. Po „Przesłuchaniu” zdawała się być osobą pomnikową. Ale to tylko role. Życie zweryfikowało, że co innego Janda, a co innego jej aktorski dorobek w filmach o przesłaniu dramatycznym.
Roman Zieliński, fot. polska.plus

komentarzy: 15

  1. Nie daj spokój z tymi pseudo aktorami,nie wiem PiS można nie lubić,a nawet trzeba nienawidzić,tak jak na przykład ja dostaję białej gorączki,gdy myślę o PO.Po stronie PiS, też można spotkać niezłe,sprzedajne łajzy.

 1. Jeżeli czyjaś czaszka jest matecznikiem głupoty, to trudno dziwić się takim wnurzeniom. Takich niezłych aktorów ze zrytymi beretami mamy więcej (2xStuhr, Cielecka, Ostaszewska…) i nie chodzi mi o odmienne poglądy polityczne, bo do tych każdy ma prawo. Chodzi mi o biegunkę słowną typu „…czułam się w tramwaju jak mała żydowska dziewczynka w czasie okupacji…”, czy teraz pie…nie Jandy. Ona była beneficjentką POprzedniego układu i sporo straciła. Teraz nienawidzi wszystkiego i wszystkich, którzy myślą inaczej, niż ona (przyjmując ryzykowne założenie, że funkcjonuje u niej proces myślowy).

  1. Ale o czym my mówimy…. ? Janda nawet słabo wypadła w „człowiekach” z marmuru i żelaza… takie „za intensywne drewniane granie….ostaszewskiej szkoda trochę bo to dobra aktorka i z „Katynia” i z „Czasu honoru”…. młody sztur słaby… stary sztur to nie mniej ni więcej garbaty brzydal nadający się na podkładanie głosu osła w „Schrek-u”… takie żydowskie miernoty przepychane przez układy…. jak maciej kuroń protoplasta gesslerowej… geslerowa miała knajpy przynajmniej a Kuroń gotował ziemniaki na lotniskowcu amerykańskim….totalen dno…. nie mam jak Wam wylinkować ale ostatnio dostałem zdjęcie Agnieszki Holland siedzącej na kolanach u… Bieruta….! a powalił mnie wywiad z kayah… która z grymasem na twarzy opowiadała , że ma dość, że „fani”(mam nadzieję, że nie Śląska) kojarzą ja tyyyyylkoooo z Bregowiczem…wpadłem pod stół… a cóż to takiego artystka wielkiego formatu stworzyła sama…. „Testosteron” czy „Córeczko wolałabym, żebyś była chłopcem”…. wyyyybitnaaa nędza artystyczna… przepychana jak Mucha, Wojewódzki, czy misiek Kotelski czy koteluk… nie wiem jak on się tam wabi…..straaaaszna miernota…. Millerowe „0”
   Na miernych artystów jest jeden sposób…. nie chodzić na ich filmy i pożal się Boże kabarety…. Stuhr młody już jęczy… a po ostatnim dowcipie o polskim obozie w Himalajach zmęczył nawet PO-wców….oni ciagna ostatkiem sił i jak PO nie wróci do władzy i nie sypnie dotacją to wyzdychają jak szczury na „Podwalu”

 2. Mogła milczeć i wszyscy myśleli by, że jest idiotką ale otworzyła japę i rozwiała wszelkie wątpliwości. Tutaj jeszcze lepszy ananasek, oczywiście na tvn. Michał Zadara; Siedzą biedni ludzie i oglądają 11 czy 22 milionerów, jak sobie grają, to jest bardzo dziwne. #Mundial #WorldCup2018 https://t.co/oQCmLzLdE6

 3. Pani Janda myśli, że jest super gwiazdą, z tego co wiem to nie tylko przeszkadzają jej januszki, ostatnio wylewała żale, że gdy wprowadzono 500+ nad morze przyjeżdżają wieśniaki z bachorami i są dzikie tłumy moło rozwiniętych ludzi. Pani Krystynie na starość się w głowie przewraca, może czas na lekarza specjalistę.

  1. ….tu chyba chodzilo Ci o kolejną „znaną Panią” Agatke Młynarska, specjalistkę od wszelkiego rodzaju jarmarcznych show szorujących poziomem po dnie.., i takie osoby z „takim” dorobkiem wypowiadają się w tym pięknym kraju z pozycji autorytetów …we własnym mniemaniu oni zbudowali Polskę , a reszta to ciemny lud,który nic nie rozumie…., aż się prosi by jakiś reżyser zrobił parodię/komedię o tego typu „autorytetach życia publicznego”, których ego jest tak wielkie, jak wielki jak brak podstawy do hodowania go w sobie…
   ps. Nie zgadzam się z Panią Ewą Kurek ,iż Chasydzi ,którzy będąc obywatelami II RP nie potrafili mówić słowa po polsku , byli „swoi”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *