Mordercza okładka

dav

Najczarniejszy rozdział w historii, czyli udział żydów w zagładzie żydów. Wykład na taki właśnie temat wygłosi dr Ewy Kurek, który odbędzie się dziś (środa 13 czerwca godzina 18:00 w budynku Solidarności przy pl. Solidarności 1 w sali 403 na IV piętrze, rzecz jasna we Wrocławiu). Weźcie długopisy, przydadzą się, gdyż będą zbierane podpisy pod petycją o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem, ale także… każdy uczestnik zostanie obdarowany specyficznym, gratisowym zeszytem (patrz fotka) z bardzo interesującą okładką. Tak więc będzie na czym odnotować to, co podczas spotkania zaintryguje. A pewnie takich rzeczy będzie sporo.
Wstęp rzecz jasna wolny.
RZ

20+

komentarzy: 5

  1. Szanuję Panią Ewę za wiele jej opinii, natomiast powiem po wykładzie tylko tyle,że Chasydzi którzy nie mówili słowa po polsku, to dla mnie żadni „nasi” Żydzi….

    4+

  2. Jankesi wzięli komandosów z israel bo mają za sobą udane odbicie zakładników z lotniska w Afryce a nadto nadal prowadzą aktywna wojnę na bliskim wschodzie nie mówiąc o wojnie domowej, nie będą przecież brać naszych trepów kawiarnianych.
    Trochę więcej realizmu ,dla zainteresowanych – poczytać na defence.org , takich ćwiczeń jest cała masa.

    5+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *