Najdroższy widelec świata

 O racach i przeklinaniu. A także o policji, jako głównym powodzie dla którego fani gości zbyt późno docierają na mecz. Jednak najistotniejsza informacja przemknęła niemal niepostrzeżenie. Wiecie, że za akcję Schetyny teraz państwo polskie (czyli my wszyscy) obecnie płaci odszkodowania? No to już wiecie. Tak kończy się słynne schetynowe „ostateczne rozstrzygnięcie kwestii kibolskiej” zwane inaczej „widelcem”.
O tym i o innych kibicowskich historiach Piotr Lisiewicz rozmawia w „Wywiadzie z chuliganem” z fanką Legii, na co dzień – panią mecenas Agnieszką Matusik. Która w niejednym wyjeździe uczestniczyła i niejednego kibola broniła przed sądami.
https://www.youtube.com/watch?v=T_8f4QHbOZY
A tak nawiasem. Ostatnio rząd parł do wypowiedzenia wojny kibicom. Z niezweryfikowanych przez nas źródeł docierają informacje, że jednak odpuszczają. Jeśli tak się stanie to będzie to głównie zasługa Lisiewicza. To on zaczął pisać o drugiej stronie tego całego ataku, zaczął lobbować u znanych sobie polityków i udowodnił im, że robią głupotę.
RZ, fot. arch AM

komentarzy: 8

  1. Faktycznie, sam omal nie przepuściłem gdy mówili o tym, że kończą się sprawy ludzi poszkodowanych w „akcji widelec”. Może trzeba tę informcję bardziej rozpowszechniać?
    A już tak w moim stylu – podejrzewam, że we wszystkich wygranych sprawach pani mecenas sędziami byli mężczyźni.

  2. Panowie, zróbcie Schetynie za Operacje „Widelec” taką jazdę podczas meczy, aby komukolwiek, który tylko pomyśli podnieść rękę na kibiców, nie mówiąc o tym, aby taki numer powtórzyć zastanowił się dwa razy czy warto. Wszyscy, bez wyjątku od C-klasy do Ekstraklasy. Lisiewicz zadba aby Polska się o tym dowiedziała. Macie prawo do własnego świata, jak myśliwi, wędkarze, zbieracze znaczków czy monet. Przy dobrej woli, problem rac da się rozwiązać w sposób zadawalający wszystkich. A nie jak w Magdalence, komunę obalono, która upadla na cztery łapy.
    https://forumemjot.files.wordpress.com/2014/06/46086-10426636_667767263299437_1762639858890941806_n.jpg?w=650&h=423

    1. Widziałem odcinek już wcześniej.A jakie „ucho” ma solidne,aż się prowadzący spocił.Mnie jednak,interesuje czy Ola Kostka,czy Celestyna Grzebyta,i w ogóle pogodynki z TVP,to redaktora Lisiewicza są koleżanki?.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *