Żyd się wścieknie

 Jak żyd żyda wsadzał do pieca… No, niezupełnie tak to wybrzmi, ale z grubsza o to chodzi, bowiem formalnie tematem będzie „Postawa żydów wobec holokaustu”. To hasło wykładu jaki we Wrocławiu wygłosi znana z demaskowania żydowskich kłamstw dr Ewa Kurek. Organizowany przez Stowarzyszenie Solidarni 2010 wykład odbędzie się w najbliższą środę 13 czerwca o godzinie 18:00 w budynku Solidarności przy pl. Solidarności 1 (obok placu Jana Pawła II) w sali 403 na IV piętrze.
Wstęp wolny.
Prosimy patrzeć koło kogo będziemy siedzieć lub stać. Polskojęzyczna gazeta będąca głosem Tel Awiwu na bank wyśle swoich szperaczy.
Roman Zieliński, fot. jarek.kefir.org, wolna.polska.pl

18+

komentarzy: 7

  1. Pamiętacie przecież jak całkiem niedawno w tym samym miejscu swój wykład miała Ewa Kurek. Zainteresowały się tym media i na pl. Solidarności wykładu nie było. Oby sytuacja się nie powtórzyła…

    15+

  2. Nareszcie!
    Na takim spotkaniu jak świeże bułeczki sprzedawałyby się flagi Polski , Palestyny , Argentyny ewentualnie Iranu oraz t-shirt ,, nie przepraszam za jedwabne,, . Zaś szperaczy będzie cechować koszulka che guevary , naszyjnik z czosnkiem , trudna do określania płeć , no i uczulenie na krzyż.

    26+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *