Krok do wojny

 Nie wiem, jak na życie zarabia Piotr K. „Klima”, kibol dopingujący Amikę Poznań jako młynowy. I – być może – to zdanie jest najistotniejszym w całym poniższym wywodzie, choć intuicja podpowiada, że kluczowym zdaniem jest poniższe:
Politycy PiS właśnie weszli na drogę samozagłady.
Jest tak: my jako kibole daliśmy pretekst do tego, uznać nas za wroga publicznego. Strzelanie rakietami do ludzi, jakie Cracovia urządziła sobie podczas derbów nie spowodowało poważniejszych obrażeń, lecz uruchomiło wyobraźnię. To jeszcze było do przyjęcia, gdyż celem była wyselekcjonowana grupa osób o poglądach, które nie pozwalają się skarżyć na taki stan rzeczy. Wśród tych 700 fanów Wisły w których skierowane były rakiety skarżenie się jest niedopuszczalne.
Czy w Warszawie na finale Pucharu Polski rakietami w kierunku legionistów strzelali fani tejże Cracovii, tego nie wiem, ale plotka tak głosi. Jednak między strzelaniem na stadionie przy ul Kałuży w Krakowie a strzelaniem na Narodowym w Warszawie istnieją dwie zasadnicze różnice. W Krakowie cel był wyselekcjonowany. W Warszawie na mecz Legia – Arka lazł kto chciał. Ponadto w Krakowie strzelanina była widziana przez zwykły tłum. Tymczasem w Warszawie widzami całej sytuacji byli dość istotni politycy, którzy w tłumie do którego strzelano mieli znajomych, czasem być może – rodziny, a już na pewno – znajomych znajomych.
Kolejnym pretekstem były wydarzenia w Poznaniu. Choć tak w rzeczywistości nic się tam nie stało, ale… właśnie. Jest pewne „ale”. Wydarzenia z Warszawy i z Poznania widziała cała Polska, bo akurat te mecze były pokazywane w ogólnodostępnej telewizji.
Święte głosy oburzenia spowodowały natychmiastową reakcję polityków. Już następnego dnia rozpoczęło się polowanie. W Krakowie i Chorzowie policja zaczęła wyciągać ludzi z domów. Oraz w Poznaniu.
Tu dotykamy innego zagadnienia
Dlaczego w Krakowie i Chorzowie? Bowiem w tych dwóch miastach najbardziej widoczne jest inne zjawisko. Nałożenie się kibicowania z gangsterką. Cała kibicowska Polska wie, że Wisła jest jedynie przykrywką do działań z kibicowaniem nic wspólnego nie mającym. Wie to kibicowska Polska, to wie i policja. Wie na tyle dobrze, że ekipa Sharksów była rozpracowywana od dawna i zinwigilowana na tyle skutecznie, by móc członkom ekipy postawić zarzuty udziału w najpoważniejszych przestępstwach. Przy okazji okazało się, że w Chorzowie policja ma swoich informatorów. Czy też, że paru domniemanych twardzieli okazało się cipami i zostali informatorami.
Jeśli ktoś myśli, że termin rozpoczęcia działań przeciwko grupie krakowsko – chorzowskiej jest przypadkowy, to trudno. Niewiedza oznacza, iż nie rozumie mechanizmów jakie działają w polityce. Tu przypadków nie ma.
O ile akcja uderzająca biznes narkotykowy w Krakowie i Chorzowie można podpiąć pod wojnę z mniej lub bardziej zorganizowaną przestępczością i tak to tłumaczyć, to podobna akcja przeciwko fanom dopingującym Amikę jest pokazaniem środowisku kibicowskiemu, że PiS właśnie stał się Platformą bis. Chyba że… i teraz przytoczę jeszcze raz pierwsze zdanie tego artykułu. Nie wiem, jak na życie zarabia Piotr K. „Klima”. Zakładam jednak, że znany prawicowy dziennikarz Piotr Lisiewicz, który „Klimę” zna od 20 lat, jest na tyle bystrym obserwatorem, iż nie dał się swojemu koleżce wpuścić w maliny i że ten nie jest głównym dystrybutorem środków imagogennych wśród licealistów z osiedla. A właśnie Piotr Lisiewicz zauważył coś, czego „jego” PiS zauważyć nie chce.
Poniżej link do artykułu Lisiewicza. Artykuł dość długi, ale naprawdę warto go przeczytać.
http://niezalezna.pl/226759-uwolnic-klime-niech-pis-nie-dziala-w-sprawie-kibicow-pod-dyktando-wyborczej
Moje prywatne zdanie jest takie, że PiS-owi pomyliły się priorytety. W porządku, świat kibicowski nie jest idealny. Ale to nie my, kibole, jesteśmy największym zagrożeniem dla społeczeństwa. Ani największym wrogiem PiS-u, choć ostatnio PiS zrobił bardzo dużo, by się kibolom przestać podobać.
Chce PiS wojować z kibolami? Proszę bardzo. Świat kibiców przeżył nie takich. Kibole przeżyli czas komuny, czas represji PO, przeżyją i PiS. Już jeden taki był, co to walkę z kibolstwem wciągnął na swoje sztandary. Teraz całe społeczeństwo kibicuje mu, żeby był jednym z pierwszych osadzonych przy wprowadzaniu programu CELA+.
Roman Zieliński, fot trojmiasto.tv, demotywatorypl, Przegląd Sportowy

komentarzy: 32

 1. Fajnie poczytać po pół roku.
  ” to nie my, kibole, jesteśmy największym zagrożeniem dla społeczeństwa. Ani największym wrogiem PiS-u, „
  Chyba nie zrozumieli, albo do nich nie dotarło.

 2. Przypadkiem wróciłem po pół roku do tego artykułu. Fajnie się patrzy na wasze przepowiednie mając dystans czasu do wypowiadanych słów. Bingo!

 3. Dla mnie sprawa prosta na stadionie doping, bywa że bluzgi ok. Ale jak rzucasz racą czy wyłazisz na murawę to licz się z konsekwencjami.I nie ma bredzenia że się psy czepiają, to zawsze jest świadome ryzyko. Jak się ktoś robi na gangstera niech nie narzeka że obrywa. Debilizm to czepianie się chłopaków gdzieś w lesie co grilla robią, ale na stadionie są też np. dzieciaki dlatego tam powinien być względny spokój. A odnośnie tego kto jak zarabia to guzik mnie obchodzi… tyle że niech interesy robi w domu nie na stadionie bo potem lament że się go czepiają.
  Dziś byle kto po góra sześciu miesiącach byłby w stanie namierzyć każdą ekipę, inwigilacja to nic trudnego… choćby dlatego że tam gdzie kasa tam zawsze pełno urażonych ambicji,samochwalstwa czy zwykłej głupoty. W tej chwili przed szereg wyszła Wisła i Chorzów więc psy ich pocisneły, ale nie ma się co oszukiwać na każdego coś jest wystarczy dać pretekst którym zainteresują się media.

 4. Widzę, że z kolegów kiboli murzyństwa wychodzi… ani nie wiecie co się stało, ani nie bierzecie pod uwagę, że PiS to partia kilkuset tysięcy osób i zawsze może w niej być robiony sabotaż ani to, że Poznań jest jak Wrocław miastem w którym elyty są lewackie a ciepły tęczowy Jacek to kumpel kapusia…ani to, że Btudziński to polityk wżeniony w rodzinę Hermaszewskiego…wyjątkowy buc przypominajàcy Nikodema Dyzmę, ani to, że żeby wywietrzyć i podprzàtać stajnię Augiasza to trzeba lawirować między unijnymi instytucjami a konsekwencją w postępowaniu z nadzwyczajną kastą… zachowujecie się jak małpy Gucwińskiego szybka i krótka podnieta bez namysłu…. i negowanie wszystkiego.
  Panowie… „ Jak nie PiS to kto”…
  Widzieliście ostatnio gdzieś Kukiza ?!? Tyle miał zrobić i co zapadł się pod ziemie… gardłujcie na PiS wypowiadajcie im wojnę taj jak 2 lata temu za Stachowiaka…. idżcie jak Dobrzyńscy w „Panu Tadeuszu” na Sopliców… to was jak w „Panu Tadeuszu” Ruskie powiążą i pogonią na Sybir… jak rozbijajcie PiS to będą nami rządzić….Róża Thun, Kopaczka i Schetyna….
  @Pyra…oprawy robimy dla siebie bo to my jesteśmy Polacy…a nie oni…
  Polskę kochamy choć to nie raz trudna miłość jest… a klub…?!?
  Za co kochamy klub… czy wygrywa czy nie…?!?
  Wszystko to robicie dla siebie…
  I z całym szacunkiem @Pyra jak ktoś jeździ na wysokim koniu to zawsze może z niego spaść…co się stanie „Klimie” jak odpocznie trochę… CBŚ-ie próbują… skoro Sharki i Psycho walczą teraz o koronę… to dlaczego dziwisz się, że „Klima” dostał areszt wydobywczy…?!? Twój artykuł jest patetyczny ale nie ma nic wspólnego z rzeczywistością… bo kumple decyzyjni z Kotła też parali się różnymi zajęciami a pragmatyzm wielkopolski nie pozwalał na sztamy bez zysków… od Moskwy po Madryt….skoro my o tym wiemy to tym bardziej Ty musisz wiedzieć…
  Maciek też był niewinny ale dookoła niego dużo się działo… siedział trzy lata bo zachował milczenie… zobaczymy po jakim czasie „Klimę” wypuszczą…?!? Krzywda mu się nie stanie bo to nie więzienie w Kolumbii… trzeba mu tylko pomóc z zewnątrz…

  1. Sorry@chłopek zwaliłem z tym Hermaszewskim… co nie zmienia faktu odnośnie samego Brudzińskiego w aspekcie jego poziomu przaśnego poziomu i stylu jaki prezentuje…

  2. „co się stanie „Klimie” jak trochę odpocznie”…słusznie,dłuższy odpoczynek lepiej mu zrobi..a może sam przyczynisz się do dolewki,szepcząc to i owo?Poza protokołem oczywiście….I innym będziesz zarzucał murzyńskość bądź żydostwo…nie ciągniesz szekli od rządzących skoro na samą myśl o oderwaniu od koryta rzucasz tekstami „jak nie PiS to kto”?Jest cała masa ludzi myślących o patriotycznym nastawieniu dla których obecna szajka od poprzedników różni się tylko wizualnie bądź w kwestiach drugorzędnych.W kwestiach fundamentalnych mówią tym samym głosem co poprzednicy. Jest jarmarczny patriotyzm a za plecami kolejne geszefty…Z mojej strony następuje koniec dyskusji.

 5. Wstrzymywałem się z wyrażeniem opinii do czasu przeczytania przynajmniej kilku komentarzy. Niestety odnoszę wrażenie, że gdyby Roman napisał artykuł o tym, iż dla świata kibicowskiego najlepszy będzie powrót do władzy sld i millera na premiera oraz to uzasadnił, to część użytkowników w swoich konformistycznych zapędach nie zrozumiałaby szydery. Oczywiście krytyka zawarta w tym artykule nie jest szyderą, ale niektóre reakcje na tę krytykę zawarte w komentarzach mnie dziwią.
  Macie tak krótka pamięć, że zapomnieliście o „widelcu” szetynie, czy „idziemy p.o. was” sienkiewiczu? O tusku też coraz mniej pamiętacielub o zdradku „przyczyna została ustalona i żadne fakty tego nie zmienią”?

  Pisałem na FAN-ie niejednokrotnie, że plucie na PIS i pokazuwanie im fakulca w wyborach może doprowadzić do powrotu p.o.przedniego układu. Dla troszeczkę wnikliwiej obserwujących naszą scenę polityczna jasne jest, iż na tym etapie rozwoju społecznego ta scena się polaryzuje. Dzisiaj, rozmawiając o dwóch realnych siłach politycznych mogących rządzić Polską, możemy mieć na mysi jedynie obecny obóz władzy lub koalicję p.o-psl-sld-ubywateli-kodomitów-razem. Odsuwając obecnie PIS od władzy (a taki przekaz bije z niektórych komentarzy) racjonalnie myślący człowiek ze zdolnością obiektywnej oceny sytuacji i okoliczności musi liczyć się z tym, że jedyną alternatywą jest premier szetyna, minister scerba, minister thun, minister scheinfeld, wicepremier neuman, wiceminister kijowski, czy jakiś zandberg? To jest alternatywa, choć dzisiaj wirtualna, ale jakże wydaje się realna.

  Niejednokrotnie tez podkreślałem, że PIS nie jest idealną partią, bo takie są tylko w Chinach, Korei PN., Wenezueli i do niedawna na Kubie. Krótkowzroczność niektórych komentatorów jest podobna do rodziców, którzy widząc swoje dziecko brudne po zabawie na podwórku pytają się wzajemnie; „Myjemy, czy robimy nowe”? Na krytykę PIS-u zasługuje kilka kwestii, ale wylewanie dziecka z kąpielą byłoby obecnie wielkim błędem.

  Odnośnie Klimy i ostatnich wydarzeń napisze tak; nie znam Klimy i pewnie go nie poznam. Zawsze przy zastosowaniu tymczasowego aresztowania wyrażam się bardzo ostrożnie, bo nie znam zawartości akt sprawy, nie znam treści zarzutu, jaki mu postawiono, nie znam dowodów i ich ciężaru gatunkowego. Już kiedyś pisałem, ale przypomnę, że nie jestem prawnikiem. To raczej moje hobby. Wystarczy to jednak do wstrzemięźliwości w ocenie danej sytuacji wyłącznie na podstawie fragmentarycznych doniesień medialnych. Zaczekajmy na wiarygodny komunikat o treści zarzucanych mu czynów oraz informacji o przesłankach decydujących o zastosowaniu tymczasowego aresztowania. Przypomnę jedynie, że to nie psiarnia (jak się niektórym wydaje) stosuje taki środek zapobiegawczy ani nawet nie prokurator. Prokurator jedynie wnioskuje o aresztowanie, a areszt stosuje wyłącznie Sąd. Można się na jego zastosowanie zażalić i rozpatrzy to inny skład sędziowski. Rola psiarni w zastosowaniu tymczasowego aresztowania od strony proceduralnej jest żadna. Psiarnia może najwyżej zastosować zatrzymanie (do 48godz.).
  Formalnie nie podjęto żadnych rozwiązań ustawowych po omawianych wydarzeniach. Prawo się nie zmieniło, w tym prawo o zgromadzeniach. Akcja psiarni na Śląsku oczywiście terminowo nie jest przypadkiem, ale jej rozmach i zakres przedmiotowy wskazuje, że była przygotowywana dosyć długo. Nie powstała zatem na zawołanie w kilkadziesiąt godzin. Być może decyzja o jej natychmiastowej realizacji (zatrzymania i przeszukania) zapadła na górze na zamówienie polityczne i wbrew tym, którzy tę akcję od dłuższego czasu przygotowywali.
  Jeżeli jednak komuś wydaje się, że którykolwiek rząd nie zareaguje pod publiczkę na taki epizod, jaki na oczach wielu telewidzów rozegrał się w Poznaniu, to żyje w matrixie. Moim zdaniem reakcją była natychmiastowa realizacja przygotowywanej bezsprzecznie od dłuższego czasu sprawy „śląskiej”, czy represje wobec konkretnych osób w Poznaniu oraz pokazowa konferencja prasowa Morawieckiego, Bańki, Bońka i chyba prezesa EK. Prawnie niczego nie zmieniono (w trybie ustawowym itp.). Zakładam, że górę weźmie zdrowy rozsądek i władza nie zrobi niczego głupiego. Jeżeli natomiast komuś wydaje się, że nie zareagują na lądowanie rac na murawie, wyłamanie ogrodzenia na stadionie i wbieganie na boisko lub strzelanie z czegokolwiek do kogokolwiek, to gratuluję poczucia rzeczywistości.

  1. @Antykomuch POwskie świnie,nigdy już nie wrócą do władzy,ludzie już nie są tak głupi. Chociaż patrząc na tych zasiadających w parlamencie EU Boni, Pitera czy Lewandowski i inni, co do tego mam wątpliwości . I taki kawał na koniec: Pani pyta dzieci w klasie czym zajmują się ich ojcowie
   Marysia: mój tata jest strażakiem,
   Adaś: mój tata jest pilotem,
   A ,Jasia tatuś czym się zajmuje?pyta pani na koniec,a Jaś na to :
   Mój tata,tańczy na rurze w klubie dla pedałów,pani bierze Jasia za fraki, i wprowadza za drzwi, i mówi:Jasiu bój się Boga,jak możesz tak mówić!! A Jasiu na to :
   A co miałem powiedzieć prawdę, że jest posłem w PO?.

 6. A mnie zastanawia jedno. Odnosnie wydarzeń w Poznaniu… „Klima” ani nie wbiegł na murawę ani nie odpalił tacy ani nie rzucam niczym na murawę i w kierunku mylicji tylko stał na gnieździe i prowadził doping i podobno coś tam krzyknął w stylu „brama otwarta” i chłopa zwinęli i dostał sanki A resztę która biegała po murawie i rzucała racami została po 48 godzinach zwolniona do domu.. Gdzie tu sens i logika? Znaleźli następnego kozła ofiarnego typu „Staruch” i tyle.

  1. Wersja, że aresztowanie Klimy to jakieś rozgrywki w prokuraturze i w policji, a kto wie, czy nie prowokacja wobec PiS krąży. Napisałem, co napisałem i uważam, że PiS źle zachowuje się w tej sprawie. Ale nie aż tak źle.

  2. @Pyra Wiadomo jest się tylko facetem,ale na litość boską, gość dał się podejść jak niezdrowo napalony, małolat nie przymierzając.Albo ten cały Jackowski, który publicznie opalał się na waleta,co to ma w ogóle być?.Gdybym ja był prezesem tej partii, po tych dwóch, nie pozostał by nawet smród.Tak czy owak, z daleka widać że PiS staje się ofiarą prowokacji,które będą się coraz bardziej nasilać,to co widać to dopiero chyba początek.Kaczyński miał oczywiście rację, mówiąc o naruszeniu interesów różnych potężnych grup,a one nie odpuszczą tak łatwo. Pozdrawiam!.

 7. Oczywiście jeśli PiS zacznie walczyć z kibicami,to zostaną sprzątnięci tak jak POwski śmieć,to nie ulega żadnej wątpliwości. Poza tym zaczynają zaplątywać się o własne nogi,przez to rozdawnictwo nie swojej forsy,na lewo i prawo. Jakieś dziwne zaczątki afer, nieudacznik Pięta nie umiejący nawet pobawić się na boku, a pozował na czyściutkiego jak łza, nieskazitelnego człowieka (redaktor Lisiewicz „Pyra”, zaprosił go kiedyś to Wywiadu z Chuliganem, polecam zobaczyć), że o innych obietnicach, PiSu nie wspomnę.

  1. Witam, Staszka Piętę zaprosiłem bo go cenię, zawsze był twardym antykomunistą, wychowanym na Józefie Mackiewiczu czy Sergiuszu Piaseckim. Nie zapraszam do programu posłów, jeśli nie ma do tego szczególnego powodu, było bodaj dwóch – Antoni Macierewicz i właśnie Staszek Pięta. Znam większość swoich rówieśników, którzy zostali „znanymi politykami PiS”, bo w latach 90. organizowałem młodzieżowe zloty prawicowe i gwarantuje ci, że Pięta jest wśród licznych ślizgaczy największym ideowcem mającym poukładane w głowie. A skoro okradł w latach 80. coś koło 200 radiowozów milicyjnych pod komendami, to do profilu programu pasuje. Wbrew temu, co sugerują wiadome media, nigdy nie kreował się na świętoszka, tylko zawsze ostro mówił o gender itp. Obyczajówki nie ma co komentować, wyszło jak wyszło, co nie zmienia faktu, że wszystko co napisałem o nim powyżej jest prawdą. Pozdrawiam.

 8. Na finale PP strzelała Cracovia na 99.9% sądząc po zbliżeniu na kominiarki. Co do Krakowsko-Chorzowskiej grupy przestępczej zwanej „PsychoSharks” bardzo dobrze, że ich zamykają i bardzo śmieszne, że każdy prawie tam chciał iść w koronnego. Szkoda, że PsychoSharki są utożsamiani z nami kibicami, bo szczerze mówiąc no nie podoba mi się to, że aktualnie bandy chuligańskie mają więcej wspólnego z narkobiznesem i innymi niezbyt czystymi przestępstwami niż z czystą walką na ubitej ziemii czy tam spontanach na trasie.
  Co do zatrzymań kibiców Amiki to już akurat mocna pokazówka rządów PiS i akurat wątpię, że ma to inny podtekst niż wjazd na murawę, bo wiadomo, że w Rosji dojdzie do jakiegoś starcia z naszym udziałem i będzie wymówka, że u nas to się z tym walczy itd. No nic… po lekkim rozładowaniu znów nadchodzą trudniejsze czasy, a jakby nie patrzeć najbardziej utrudnia wszystkim życie Triada, bo Amika wbiegała na murawę, a Cracovia bawiła się w strzelanie na meczu Arki Gdynia, a każda ekipa wiedziała, że po proteście ostatnigwizdek.pl byliśmy dogadani praktycznie z PZPN i ESĄ, ale rudy po tych akcjach raczej nie ma powodów do zadowolenia i trudno mu się dziwić, że bliżej mu do wojny niż do podjęcia rozmów.

  1. Każdy kto pracuje w narkobiznesie ( sprzedaje prochy dzieciom ,młodzieży) jest nie godny podania ręki !! W każdej grupie,kascie jest 1% śmieci którzy psują dobrą robotę,każdy rząd czy to czarny, różowy będzie walczył z patologią bezmózgów którzy strzelają rakietnicami w dzieci,pikników te bezmózgi psują dobrą robotę kibiców,ultrasów !

 9. Nie dla działań PIS pod dyktando lewackich mediów. Obserwuję z boku działania PIS w ostatnich tygodniach i zauważam gwałtowną miłość prominentnych polityków tego ugrupowania do Izraela. Jednocześnie Morawiecki jako premier, nie przekonuje mnie w zupełności. I jeszcze cień jego tatusia, który kiedyś pokochał Rosjan, to i teraz może pokochać Izrael. PIS prowadzi politykę skłócania i napuszczania na siebie, kolejnych grup społecznych Uważa, że wystarczy mu bazować na niewykształconym elektoracie z małych miasteczek i wsi. Panowie z PIS nie tędy droga. Odcinając się od klasy średniej, zmierzacie do samozagłady.

 10. Tak jak wspominałem wcześniej, jestem za wyraźnym rozgraniczeniem gangsterski oraz faktycznych represji na kibicach. Muszę zgodzić się, że zaczynamy mieć do czynienia z tym drugim scenariuszem. Głos Fana jest tutaj bardzo cenny. PiS jest z wiadomych przyczyn bardziej pożądany niż PO, ale na pewno nie określilbym się jako zwolennika tej partii. Jeśli myślą że pozyskali już narodowy elektorat, który będzie akceptował coraz bardziej skandaliczne posunięcia przeciwko kibicom i interesowi Polski, to musimy udowodnić im jak bardzo się mylą. To oni muszą nam udowodnić, że warci są poparcia – my zawsze mamy może mniejsze, ale cały czas rosnące środowiska narodowe które faktycznie reprezentują głos trybun. Podsumowując – trzeba licytować z Kaczyńskim ostro, i wyraźnie pokazac że w razie zdrady nie boimy się pójść z ich rządem „pójść na materace”

 11. Dobrze przeczytać, że redaktor który uchodził za pisowskiego fanatyka potrafi spojrzeć trzeźwym okiem na te sprawy. Ja już od dawna mówiłem znajomym, że PiS to to samo co PO jeżeli chodzi o sprawy kibicowskie, że wezmą się za stadion przy pierwszej lepszej okazji. Od tego zaczął się upadek rządów PO. Na początku racami będą rzucać kibice, a później już tak każda wkurzona grupa społeczna zacznie swoje protestować, kierowcy, przedsiębiorcy itd.

  PS: Lubie te pisanie między wierszami jak tutaj że Wisła nie skarży się.

  1. O tym, jaki jest nasz stosunek do PiS-u pisaliśmy.
   http://fanatik.ogicom.pl/archiwa/7586
   I trzeba mieć sporo złej woli, by pisać o którymkolwiek z nas jako o pisowskim fanatyku.
   A co do pisania między wierszami – Wyobrażasz sobie, że ktokolwiek z wyjazdowiczów, gdy jest maksymalna selekcja, z czymkolwiek pójdzie na psy? Gdyby to był ich wyjazd do Gdyni, Szczecina, czy choćby Wrocławia, gdzie jedzie każdy, kto chce, to wyglądałoby inaczej. Ale mecz na Kałuży jest dla nich specyficzny. Selekcja wśród wyselekcjonowanych.
   I absolutnie nie insynuowałem niczego związanego z obecną sytuacją. Bo mam jakiegoś takiego czuja, że niedługo coś się w tej materii wydarzy.
   RZ

 12. Moim zdaniem, rzucanie rac na murawę czy w ludzi, powinno być karalne. Używanie przez ultrasów na trybunach nie. To tak jak ja bym na ryby bez wędki szedł.

 13. Wojna z kibicami nigdy żadnemu z gangsterów politycznych nie wyszła na dobre, a swoją drogą jeżeli mam być szczery, to osobiście liczę na kibiców/kiboli (bez względu na przynależność klubową) przy kontrolowaniu tego co polskojęzyczny rząd z ukrainizacją Polski, która postępuje w takim samym tempie jak islamizacja Europy… I tu moim skromnym zdaniem tkwi problem, wszyscy skupiają się na muslimach w zachodniej Europie nie dostrzegając rosnącej liczby ukrów w Polsce; a ponadto:

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-moze-sprowadzic-3-tysiace-muzulmanskich-imigrantow-z-uzbekistanu?page=2

  1. Racja. Wszyscy logistyke studiują, i siano dostają. Podobno jest to 500 zł, a na niepełnosprawne Dzieciaki i osoby dorosłe nie ma. I to rząd, który chce zakazac całkowicie aborcji.

  2. Tylnymi drzwiami już powoli zaczynają ściągać kolorowych. Podpisano umowę iż ma do nas przyjechać 3 tys imigrantów z Uzbekistanu i pewnie na tym się nie skończy a jest to kraj z którego około tysiąca ochotników wyjechało walczyć w szeregach ISIS na bliski wschód z dawnych sowieckich republik które są muzułmańskie tam są najbardziej radykalne nastroje. W ogóle błędem jest skupianie się tylko na czynniku religijnym bo imigrant kolorowy spoza Europy nigdy się nie zasymiluje bez względu na to czy to będzie chrześcijanin hindus czy muzułmanin. A społeczeństwu kolorowi nie przeszkadzają byle by nie byli muzułmanami co jest błędne i krótkowzroczne im wystarczy myślenie typu pracują szanują nasza kulturę to mogą być. Odnoszę wrażenie że nie uczymy się na błędach Europy zachodniej.

 14. To jest niestety efekt tego, że środowiska o prawicowych poglądach (zakładając, że PIS to jest prawica a nie pobożni socjaliści) nie są uodpornione na przekaz medialny serwowany przez Głos TelAviwu lub TVN48 itp. Z uporem maniaka ci ludzie chcą aby środowisko lewackie ich nie krytykowało, żydzi spijali im z dziubków no i jeszcze żeby w Brukseli też ich klepali po plecach. Takie myślenie to absurd i wyraz zdziecinnienia – „chcę żeby wszyscy mnie lubili”. W przypadku rozsądnych ludzi krytyka płynąca ze środowisk mających o 180 stopni inny pogląd na świat, na Polskę, na rodzinę, na społeczeństwo i inne podstawowe kwestie powinna być tylko potwierdzeniem, że obrany kurs jest słuszny i nie wolno się wahać tylko robić swoje.

  Rzeczywistość aktualnego rządu jest radykalnie inna. Skaczą jak małpa z gałęzi na gałąź bo żydki tak im grają i na wyścigi umizgują się do bliskowschodniego państewka wielkości naszego województwa. Powiedzą, że jesteśmy antysemitami to natychmiast trzeba coś im obiecać albo sypnąć kasę na muzeum szkalujące Polaków o współudział w holokauście.

  Pod sejmem „UBywatele RP” i KOD odwala takie hucpy że już dawno powinni ich pogonić na butach to nie. Ale ktoś odpali parę świeczek czy strzeli fajerwerkiem na stadionie to „Hurr Durrr natychmiast mi tu antyterrorystów wzywać!”. Dlaczego bo Głos Tel Awiwu powie, że rząd wspiera kiboli! I ci debile których ta redakcja jakby mogła to utopiłaby w łyżce wody się tymi głupotami przejmuje. To nie jest dojrzała polityka. To jest żenada!

  Jedyna nadzieja w nowym pokoleniu żyjącym bez kompleksów i zaszczepionym przeciwko oskarżeniom o faszyzm, antysemityzm , wszelkie fobie i innym głupotom. Rozsądnego 30 latka takie rzeczy raczej śmieszą. W przypadku starszych ludzi dalej hasła te działają niczym magiczne zaklęcie.

  Czytajcie dobrą prasę i publicystykę mądrych ludzi jak np. Stanisława Michalkiewicza. Należy cały czas uodparniać się na lewackie pieprzenie i szerzyć wśród społeczności lokalnych zdrowy Polski punkt widzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *