Powiedz, żeś świnia

 Z uwagi na to, że Głos Tel Awiwu nie ma w naszej redakcji czytelników, zatem po poinformowaniu nas, iż gazeta Arona Szechtera wyprodukowała i na dodatek opublikowała pewien sondaż, uznaliśmy, że ktoś nas chce zrobić w wała. Po prostu nikt normalny nie uwierzy, że ktoś na poważnie będzie się chełpił ustaleniami w stylu: „wiem, że jestem idiotą”, „lubię pierdzieć w towarzystwie”, „śmierdzę i mi z tym dobrze”.
W żydowskiej gazecie dla osobników polskojęzycznych wymyślono sobie badanie na temat „wstydzę się, że jestem Polakiem”. I wyszło im, że wśród czytelników szmatławca znakomita większość albo się polskości wstydzi bardzo, albo przynajmniej trochę.
W sumie to nawet nie jest dziwne, patrząc na podejście do polskich symboli wśród kodomitów i całej tej totalnej opozycji, widać, że flaga Polski ich uwiera. Wolą niebieską z żółtymi gwiazdkami.
Jednak czasem, przynajmniej ostatnio, mają flagi biało – czerwone. Podczas niedawnej hucpy zwanej „Marszem Wolności” nawet odśpiewano Hymn Polski. Czasem antypolska opozycja płacze nad faktem, że „narodowcy zawłaszczyli sobie barwy i Hymn”, zapominając, że sami się tych atrybutów państwowości wyparli. Na poparcie tej tezy – wspomniany sondaż wskazuje, że „totalni” budują swoją tożsamość, a raczej jej brak, wyparciem się Polski i polskości.
Publikacją tego sondażu Szechter ostatecznie udowodnił, że po pierwsze – chodzi mu o to, by Polską wymazać najpierw ze świadomości, a później także z mapy, co od zawsze było jego celem nadrzędnym.
Ponadto udowodnił, że jest idiotą. Wobec budzącej się, zwłaszcza w młodym pokoleniu, świadomości bycia Polakiem lub Polką, ostatecznie uwalił własne, parszywe pisemko. Bo tylko debil lub świnia będzie czytał pismo, w którym jest wyzywany od debili lub świń i na dobitkę wmawia mu się, że to on sam tak uważa.
Krzysztof P, fot. screen żelazna logika

19+

komentarzy: 9

 1. Krzysztof odnośnie tego pisma,ma absolutnie rację. Z jednym tylko nie mogę się zgodzić, że czyta je debil lub świnia hehe. Najszanowniejszy redaktorze Krzysztofie,trzeba wiedzieć że owego szmatlawca czytają tylko juź,ludzie starsi np moja Matka lekko po 70 roku źycia,Ojciec nie bierze tego nawet do ręki,także wyzwiska nie są potrzebne.Ale z młodych ludzi tego nikt nie czyta,to fakt. Starsi czytelnicy tej gazety odejdą,to padną na pysk szybciutko.

  1+

  1. Daj spokój nie przesadzaj,wiekowi ludzie to czytają,a tych jest coraz mniej, jak myślisz dlaczego tak spadają im nakłady? Co by jednak nie mówić, to jak rozmawiałem z Mamą, to mówiła, że to była kiedyś naprawdę szanowana gazeta, szczególnie na początku tzw „wolnej” Polski ,Ojciec zaś zawsze Michnika i całej tej jego żydowsko – czerwonej kliki nienawidził wręcz patologicznie, bo był żydem i zbratał się z czerwonymi , a to już wystarczy. Stare przyzwyczajenia trudno zmienić, ja przynajmniej nie będę próbował, niech czyta.

   2+

  2. Akurat znam trochę ludzi około 30-letnich, którzy niestety czytają to dziadostwo i to nawet z kręgów kibicowskich

   0

  1. Racja, tyle czasu, minęło od ostatniego wpisu redaktora Naczelnego o tym szmatławcu oraz by się nim nie zajmować, a tu masz ci los, wkur……..e nastąpiło.

   12+

 2. Dzieci się rodzą nie w bogatych społeczeństwach a tam gdzie jest bieda i wojna. Patriotyzm rodzi się nie tam gdzie jest dobrze, bezpiecznie i syto ale tam gdzie jest zagrożenie wewnętrzne lub zewnętrzne i potrzeba działać. Zamykanie ust „kłamstwem oświęcimskim” i „mową nienawiści” nic nie da bo jak to Lincoln kiedyś wybełkotał wśród swoich domorosłych protoplastów inżynierii społecznej Multi-kulti…”można jakąś grupę społeczną oszukiwać przez jakiś czas ale nie można całego społeczeństwa oszukiwać przez cały czas”…… gdyby nie kryzys migracyjny 2015 i 447 Polacy nigdy nie uwierzyliby, że trzeba patrzeć na to komu daje się władzę, bo wystarczy jedna kadencja „miłośników unii i wielbicieli tańców festiwalowych na krakowskim Kazimierzu…” żeby stracić Państwo na kolejne 100 lat.
  Gdyby Polska nie była 100 lat pod zaborami nigdy byśmy nie obronili się przed bolszewikami w 1920 roku. Gdyby nie 100 lat Polski pod zaborami nigdy gen. Sosnkowski nie wpadłby na to, że trzeba zamknąć 17.000 zdrajców i kolaborantów w Jabłonnej na czas obrony Polski nad Wisłą. Gdyby nie obecność w Unii nigdy nie wiedzielibyśmy jakie szumowiny gryzły nas od zawsze i jakie szumowiny rządzą upadającym unijnym kołchozem. Przyjdzie i czas na Aarona Szechtera…. dzień i noc pilnowanego przez ochroniarzy…w związku z tym, że Szechter jest żydem chazarskim takim jak Polański, Kuronie i Geremki …. Sefardyjscy z USA nim pogardzają…więc nie liczy się w rozgrywkach światowych tylko lokalnych…a że raz „pogonił” ziomka Lwa Rywina to żaden miejscowy żyd z nim geszeftów robić nie chce bo nikomu pucha niemiła. Siedzi więc stary żyd i opluwa…to mu zostało… cały świat ich za to nienawidzi. A Stany wiecznie ich pilnować nie będą….dla Chińczyków i Ruskich są zerem… oddadzą ich kiedyś za czapkę śliwek…. tym, którzy na nich czekają.
  Chwilowo się Amerykanom udało podpalić Afrykę i Bliski Wschód i doprowadzić kraje strefy Euro na kraj bankructwa wykorzystując slogany, równości ras i miłosierdzia… kupując Szechterów za srebrniki… ale to działanie na krótką metę… Taka typowa sytuacja opisywana już w mitologii semickiej…. nowy testament opisuje żyda, który miał 12 „wiernych żydów…” łazili tu i tam po Judei byli ważni do czasu. Aaaaleee jak główny bohater tej opowieści nawrzucał swoim rabinom w ich stolicy a ci postanowili, że go ubiją…. to najpierw jeden z „wiernych żydów” sprzedał go za srebrniki jak skórkę z królika, a potem wszyscy go zostawili i od niego uciekli. Ubili zatem głównego bohatera w samotności… płakała nad nim tylko matka i jakaś uleczona prostytutka. Nad Szechterem nikt płakać nie będzie a wiernych żydów od dawna przy nim nie ma. Amen.

  17+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *