Milczeć!

 Idiotyczne „nic się nie stało” po tym, jak w USA przyjęto deklarację dotyczącą tzw. „mienia bezspadkowego” upewnia, że osoby odpowiedzialne za Polskę oraz za przekaz medialny w Polsce, nie polski interes mają na uwadze. Lecz żydowski.
Nie sposób również nie zauważyć, że w mediach tak zwanych „państwowych” oraz „prawicowych” jakoś wyjątkowo mało uwagi poświęca się mordowaniu Palestyńczyków przez żydów. Kilka ofiar zamachów terrorystycznych doczeka się wielogodzinnych relacji, wielu reportaży, do studiów są ściągani eksperci… Żydzi wystrzelali 60 cywilów, a poświęca się temu parę słów w programach informacyjnych zaledwie. Lub informuje o tym niewielka notatka ukryta z boku portalu…. Bo jest to prawda dla żydów niewygodna.
Mentalnie powoli stajemy się żydowską kolonią. Jak bilion złotych od nas wydębią, to staniemy się żydowską kolonią w świecie realnym.
Roman Zieliński, fot.profanacja.pl

PS. Pamiętaj, żydzi twierdzą, że każdy z nas jest im winien po 30 tysięcy złotych. Każdy. Umierający i noworodek. Kobieta i mężczyzna. Łysy i garbaty. Inwalida i sportowiec. Według nich każdy z nas ma im zapłacić po 30 tysięcy złotych. Na razie, bo ich roszczenia wzrastają wraz z upływem czasu.

komentarzy: 20

  1. Żyda pod pomnikiem ponoć nie było. Ta informacja to fejk. Niewygodneinfo (nie pamiętam dokładnie strony). Ale Polonie policja żydowska źle potraktowała. Zabroniono flag i transparentów.

 1. To ze Żydzi się z Arabami nawalają i zabijają jakoś mnie nie martwi a wprost przeciwnie – cieszy. Mogę im kibicować tradycyjnym: „jeszcze jeden”

 2. Matka i babka pytały w PCK, ja w IPN. Tyle lat od wojny i nie możemy dowiedzieć się jak zginęły dwie siostry mojej babki w powiecie wilejskim. Tzn. my wiemy; żydzi z lasu wyszli i zatłukli. Ale cicho sza, nikt nic nie wie, tak jakby Aleksandry i Tatiany nigdy nie było. IPN wcale nie odpowiada na maile. To nędzna zmiana a nie dobra, mniejsze zło…

  1. Napiszcie do IPN-u pismo (drukowane) i wyślijcie listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru tradycyjna pocztą. Wówczas będą miały zastosowanie przepisy Prawa Administracyjnego, IPN w myśl przepisów tego aktu prawnego będzie musiał udzielić odpowiedzi w trybie administracyjnym. Pismo powinien skierować i podpisać czytelnie (najlepiej z podaniem swojego nr pesel) najbliższy żyjący członek rodziny tych dwóch nieżyjących kobiet. Gdyby odpowiedź nie nadeszła w terminie 60 dni (+ czas na transfer korespondencji), to można skierować sprawę do właściwego Wam miejscowo oddziału NSA skarżąc się na bezczynność administracyjną IPN-u.

  2. @Włościanka Tutaj się z Tobą nie zgodzę,akurat rzeszowski oddział IPN wykonał wspaniałą pracę,odnaleźli starszego brata mojej babki,wraz z trzema innymi ludźmi.Akurat jego wzięli domu,jak UBecja i ruscy czesali wieś,dowodził nimi taki z wyglądu skośnooki mongoł,IPN nawet wie jak się nazywał,odznaczał się wyjątkowym sadyzmem wraz takim drugim,siostre babki walną w twarz tak że jej nos pękł na pół prawie.Gdy szukała go później po posterunkach,to mówili że nie ma go tam i nigdy nie było.Myślała że kłamią,dziś wiadomo ze nie kłamali.Zabili ich i zakopali w szczerym polu.Tytaniczna praca zbieranie DNA,poza tym kości były w bardzo złym stanie,wskazywało na to że jeździli po nich autem,zaś jedna z czaszek miała w oczodól wbity drewniany kij.Całą historie IPN znał, ale chodziło o to by to potwierdzić,nawet moja Matka telefonicznie potwierdziła fakty,co pamięta z opowieści swojej Matki jak zabierali jej brata.Także cierpliwości,dajmy pracować śledczym z IPN.Pozdrawiam

 3. Warto nadmienić, że taka Turcja na „dzień dobry” po masakrze palestyńskiej urlopowała ambasadora Izraela w Ankarze. Natomiast w Polsce jak pani ambasador Azari wygłosiła izraelski „manifest” na uroczystościach w Oświęcimiu, to była zapraszana do chyba wszystkich stacji telewizyjnych i rozgłośni radiowych.

 4. A co byś chciał Romek usłyszeć ?!?
  Cokolwiek by nie powiedzieć zawsze będzie przerażające… Jesteśmy w czarnej dupie. Ja to zrozumiałem jak doszło do mnie, że za 80 milionów dolców naszymi rękami Niemcy obalili komunę tylko po to, żeby odzyskać swoje ziemie będące „Pod Polską Jurysdykcją przez 50 lat po wojnie” czyli miały powrócić do RFN w 1995 roku… Ja się z tego nie mogę otrząsnąć… bo brałem w tym udział.
  Wszyscy chcieli pozbyć się PRL i ZSRR…fetowali…powrót II RP gdzie karty rozdawali”starsi bracia w wierze” wraz z „ młodszymi braćmi popieranymi przez ND-cję”… stąd zmiana polityki na cztery lata przed wojną… Piłsudski wraz z PPS-em przystąpiliby do Paktu Antykominternowskiego i wystąpili przeciw Sowietom…ND-cja zmieniła front na 5 minut przed wojną.
  Teraz wpadliśmy w Łapy ŚKŻ i bronią „nas” przyjaciele do których musimy mieć wizy wjazdowe… tylko my i Rumuni… będziemy płacić Żydom, kupować drogi gaz z USA i nic nie warte systemy obrony rakietowej…
  209 sztuk rakiet… Ruskie mają 8000 głowic nuklearnych… UE chętnieby nas zalała Muzułmanami… a my powinniśmy najlepiej zgasić światło i wyjść pod osłoną nocy….zostawiając wszystko „braciom”… na lewo od Wisły…starszym.. na prawo od Wisły młodszym….
  Co ma powiedzieć Jarek albo Mateusz…?!? Że jesteśmy w murzyńskiej…dupie ?!?
  Jak konflikt semicki wygra Izrael to się będà „wozić” jak cygany po Brochowie… jak araby zaleją Izrael to się te wszy rozlezą po świecie. Kibicowałem Trampkowi bo… myślałem, że największym złem jest trockistka Clinton… a tym razem Trampek zerwał umowę z Iranem, „obraził święte miasto Jahwe Jerusalem” i podpisał akt 447… wydaje mi się że dąży do wojny… bo każda bezczelność żydowska musi skończyć się dla nich drugim holokaustem Trampek ma świadomość, że na bliskim wschodzie przegra… Izrael zniknie z powierzchni globu a on będzie szukał szaleniec nowego Izraela dla swoich pier….niętych pejsiastych braci… nowej ziemi obiecanej… stąd pewnie te żądania na miliardy… nie do zapłacenia… jakie to ma znaczenie ile nas naliczą… czy 65 czy 300 czy bilion…. kwota kosmos a to, że już raz płaciliśmy.. jakie to ma znaczenie… my mamy rację ale oni mają karabiny…na koniec pojawi się propozycja, że oni wezmą parę większych miast wojewódzkich otoczą murem i zrobią sobie swoje żydowskie autonomie… tu jest bezpiecznie…. koniec końcôw USA ma dni policzone… a pod getta będzie trzeba kiedyś podstawić składy towarowe… po raz ostatni….

  1. „nic warte systemy obrony rakietowe” – w sensie zasięgu to rzeczywiście, takich baterii należało by kupić kilkaset, żeby obronić cały obszar RP. Jednakże technologicznie i pod kątem skuteczności, to ten zmodernizowany system, który akurat Polska zakupi, nie ma i nie będzie miał bardzo długo jeszcze swojego odpowiednika na całym świecie.

  2. Do tego, co napisał @Pert dodałbym jeszcze, że nie ma na świecie tak precyzyjnych i skutecznych rakiet dalekiego zasięgu. Obecna technologia pozwala taka precyzję, a co za tym idzie skuteczność uzyskać tylko w rakietach krótkiego i nisko-średniego zasięgu. Tak się składa, że system Patriot w tym względzie jest w obszarze takich rakiet najdoskonalszy (najskuteczniejszy) na świecie i pewnie jeszcze sporo czasu takim zostanie. A zarzut, że 4 baterie (208 rakiet) na obszar RP, to mało, jest oczywiście trafny, tylko głoszenie takich truizmów zakrawa na populizm. To co, lepiej nie kupować tych 4-ch baterii (mobilnych i następnie dokupować kolejne)? Przecież wiemy, ile ten sprzęt kosztuje i naraz nie kupimy 16, czy 20 baterii.
   Stąd @W18 w tym fragmencie Twojego komentarza się nie zgadzam z postawiona przez Ciebie tezą i uważam, że zakup (i w perspektywie dokup) Patriotów jest krokiem we właściwym kierunku.
   Uważam, że niczego nie będziemy płacili w ramach tzw. mienia bezspadkowego w myśl amerykańskiej ustawy 447. Jeżeli cokolwiek komuś oddamy lub zapłacimy, to w myśl obecnie obowiązujących przepisów prawa lub w myśl nowej Ustawy Reprywatyzacyjnej. Nasze akty prawne opierają i będą opierały się w tym aspekcie na prawie rzymskim, wykluczającym zwroty bezspadkowe na rzecz kogokolwiek. Byłby to paradoks dający UE argument do zainicjowania nowego postępowania w kierunku art. 7 w kwestii łamania praworządności w odniesieniu do standardów prawa unijnego.
   To, ilu palestyńskich muzułmanów zatłuką żydzi i ilu żydów zamordują palestyńscy muzułmanie interesuje mnie tak, jak libido pani Róży Marii Barbary Gräfin von Thun und Hohenstein z domu Woźniakowskiej. Dla mnie w przypadku tego obecnego konfliktu nie ma zastosowania powiedzenie, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Oszem, media zbyt wstrzemięźliwie relacjonują to, co tam się dzieje i czego dopuszczają się żydzi.

 5. Jest: „…nie polski interes mają na uwadze. Lecz żydowski”.
  Jest: „…w programach informacyjnych zaledwie. Lub informuje o tym niewielka notatka”.
  Romanie, to prawie „miszczostwo” świata w pisanej polszczyźnie.

  Merytorycznie z tekstem zgadzam się, też takiego podejścia mediów, zwłaszcza tych narodowych (bo szechterowe i tvn-owskie mnie nie interesują w tym aspekcie), nie rozumiem i nie akceptuję.
  A może to co się dzieje pomiędzy palestyńczykami, a izraelitami, wreszcie przetnie wrzód. Ciekawe może być to, jak sojusznicy, dwie mocne armie z NATO (USA i Turcja) staną po dwóch stronach barykady i jak zachowa się reszta natowskich sojuszników. To co robi Izrael jest bandyterką wojenną, ale mają za plecami Trumpa. Jakakolwiek rezolucja RB ONZ potępiająca żydów nie przejdzie, bo zawetują ją amerykańscy. Turasy nie odpuszczą, nie jest wykluczone, że w obecnej sytuacji (zerwanie porozumienia przez Trumpa) aktywnie włączy się Iran. Może być ciekawie.

 6. Jeszcze jakieś 2 lata temu Żydzi byli mi totalnie obojętni. Lecz przez wydarzenia na przestrzeni ostatnich 2 lat gardzę nimi. Ich roszczeniami, tym jak głęboko zakorzenieni są w USA, tym że dokonują ludobójstwa którego przecież nie tak dawno sami doznali. Ciekawe jakie zadośćuczynienie zapłacą Palestyńczkom. A pffuuu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *