Zakaz dla Lechii?

 Jakim zainteresowaniem będzie się cieszył jutrzejszy mecz z Pogonią Szczecin oraz to, czy wreszcie zamiast zupełnie zbędnych Lewandowskich w barwach Śląska wystąpią Bergiery lub Poprawy – to jedyne istotniejsze pytania dotyczące najbliższej przyszłości WKS-u. Dosłownie najbliższej – jednodniowej. Bo ta ciut dalsza rysuje się w ten sposób, że dla kibiców Śląska pożegnanie z sezonem nastąpi już w sobotę podczas meczu z Piastem Gliwice. Bowiem z Trójmiasta od dłuższego czasu dochodzą słuchy o możliwości zamknięcia sektora gości na stadionie Arki w meczu kończącym rozgrywki sezonu 2017/18, czyli podczas spotkania ze Śląskiem.
Jasne, że nie wizyty fanów Śląska obawia się wojewoda pomorski, lecz kolejnych odwiedzin w Gdyni towarzystwa z Gdańska.
RZ, fot. TP twitter – w tle graffiti, czyli pamiątka jaką pozostawili po sobie fani Lechii podczas ostatniej swojej wizyty na stadionie Bałtyku.

komentarzy: 8

  1. No to mamy odpowiedź na pytanie Redakcji. W wyjściowym składzie tylko Maciek Pałaszewski.
    Można ewentualnie liczyć,że TP wpuści młodych z ławki – Łuczaka, Bergiera albo Poprawę ale jakoś w to nie wierzę

  2. Sami sobie strzeliliśmy w kolano. My kibice. Strzelanie rakietnicami do ludzi – nikt na to nie pozwoli. Tak było na meczu Cracovii z Wisłą. Efekt – Filipiak nie wpuszcza prawie nikogo ze „swoich”, gości nie wpuszcza w ogóle. I nikt złego słowa mu nie powiedział. Na co liczyła Arka strzelając do Legii? Że pomoże w negocjacjach o legalizacji rac?

    1. Zarówno w Krakowie jak i ostatnio na pucharze Pokski z rakietnic strzelała Cracovia..widać takie maja hobby..a że Arka na to pozwoliła to już inna historia

  3. A miejsce fanów Lechii to raczej powinno być na stadionie w Gdańsku na meczu Lechii z Sandecją, bo wtedy, najprawdopodobniej, będą się ważyły dalsze losy Lechii, a nie w Gdyni na meczu Arki za Śląskiem, zwłaszcza, że te mecze będą rozgrywane równolegle.
    Jeśli już, to fani Śląska powinni dopingiem wesprzeć Lechię w walce o utrzymanie.

  4. „Bergiery lub Poprawy – to jedyne istotniejsze pytania dotyczące najbliższej przeszłości WKS-u.” Ja to bym się martwił raczej o przyszłość Śląska a nie przeszłość…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *