Parchata sprawa

Po internecie ostatnio krąży informacja, że autorka Harrego Pottera została oskarżona o antysemityzm z uwagi na złośliwe przedstawianie bankierów. Na 99% to dowcip, ale nikt się nie zdziwi, gdyby to dowcip jednak nie był, a po drugie nie można wykluczyć, że jak jakiś parch dotrze to tego mema, to wpadnie na pewien parchaty pomysł wyskubania kasy od zarobionej babeczki.
Żydzi zrobią wszystko, by zarobić. Zohydzą siebie w oczach innych, byle wyrwać kasę. Pewien przedstawiciel „interesownego narodu” ma chętnego znajomego dewelopera, więc chce wyrzucić Pomnik Katyński ufundowany w Nowym Jorku przez tamtejszych Polaków. W sumie co się dziwić żydowi, oni tacy są.
Są najgorsi, ale oczekują specjalnego traktowania. Nie wierzycie? To się zapoznajcie z linkiem:
Jak Dutkiewicz opędzluje Wrocław
Dotyczy Wrocławia. Skądinąd wiemy, że te specjalne środki ochrony są tworzone w „mieście Dutkiewicza” na okoliczność przyjazdu ambassador Izraela. Szkoda, że tam nas nie będzie, choć z pewnością najważniejsze rozmowy odbędą się w gabinecie kapusia Rafała D. Żeby świadków było mało, bo Rafał na odchodne, rzutem na taśmę zapewne obieca żydom jakieś kamienice. Czy tam nawet całe kwartały budynków na Śródmieściu lub Starym Mieście.
Na razie żydzi twierdzą, że każdy z nas, Czytelnik Fana, lewak, kombatant, noworodek, żul śmietnikowy, matka – Polka z ósemką dzieci (oraz każde z jej dzieci osobno – również), kibol, prezydent miasta, dziwka dworcowa, spadkobiercy Kulczyka, politycy i każdy, kto jest obywatelem Polski musi spłacić żydom po 8 tysięcy dolarów, czyli jakieś 32 tysiące złotych. Tak twierdzą żydzi, po to zresztą przepchnęli przez amerykańskie ustawodawstwo prawniczego gniota o mieniu bezspadkowym.
Być może to jest powodem zorganizowania dzisiejszej (niedziela, 6 maja) demonstracji „Nie dla Izraela”, która ma się odbyć o godzinie 15:30 (wcześniej mylnie podaliśmy godzinę – 18:00, co niniejszym prostujemy) na wrocławskim Rynku pod pręgierzem. Nie znamy treści jakie mają być przekazane, nie wiemy kto jest organizatorem. Natomiast później podobno mają się w tych samych okolicach odbyć jakieś manifestacje miłujących semickie złodziejstwo międzynarodowe, ale w spisie zgłoszonych, legalnych manifestacji na stronie UM niczego takiego nie ujęto.
Roman Zieliński, SWWKS, fot. żyd liczący pieniądze dom i ogród, wroclawianie.info – swoją drogą, jak sądzicie, miał rację Piotr Rybak paląc kukłę żyda już w 2015 roku?

komentarzy: 18

 1. Kapuś za swojà bezczelność… doczeka się kawy…..nie z Polonem a z Radem… będzie bardziej smakowała…bo Rad odkryty przez Maryśkę Skłodowską ma…. 88 protonów…. w swojej strukturze molekularnej… Trzeba robić listę i czekać na odpowiedni czas…

 2. Z gazetywroclawskiej całkowicie zniknął dzisiejszy artykuł/foto-relacja marszu pro izraelskiego, gdzie obok ambasador Izraela dumnie maszerewał mieszkaniec Rembiszowa. Oni k… mają rozmach (jak to mawiał Siara), żeby tak po kilku godzinach wyczyścić czołowy news.

  1. Pomyślmy tylko, jaką ścierą trzeba być, by w Polsce urządzać marsze Żydów którzy wspólnie z Niemcami mordowali nas Polaków w obozach koncentracyjnych. Ba! Oni nawet mordowali swoich, których Polacy ukrywali, tylko jak się o tym dowiedzieli to wskazywali ich, za co dostawali brudny szmal od Niemców. Później zaś z sowietami urządzili Polakom krwawą łaźnie.
   Taki może być tylko Rafalala.
   Zawsze trzeba głośno mówić o tym że to my ponieśliśmy największe ofiary, to my, Polacy ponieśliśmy największe straty i ofiary.
   Dziś znowu żydowscy mordercy, urządzają holkaust Palestyńczykom .

  1. Praktycznie w identycznym stylu jak Brudziński, środowiska Narodowe atakowali m.in. :”ruska budka” Sienkiewicz oraz Schetyna. Brak słów.

 3. Izrael to „nasz” strategiczny sojusznik, tak jak USA. Ktokolwiek ośmielił się to podważać, to ruski agent, antysemita, itp. Tak jak całe to źydowskie holo-pierdolo, o milionach i tysiącach Żydów, którzy byli masowo mordowani, czy przerabiani na mydło i inne żyrandole w obozach. Kto ośmielił się w te bzdury wątpić i to jeszcze publicznie, to zgnije w pierdlu i będzie skazany na wieczną infamie. A teraz pisać petycję w obronie Karczewskiego, któremu żydowski sk…syn napluł w pysk, a ten się tylko oblizał. Przy czym od razu zaznaczam, że dla mnie byłoby to wyróżnienie i powód do dumy.

  1. Po co disco polo w Birkenau… skoro przyjeżdża Żyd z Izraela wyciąga publicznie obrzezańca i leje na schody pomnika w szacunku dla pomordowanych ziomków.

 4. Z tego com wiem, to pomnik ma zostać zabezpieczony i zdemontowany tylko na czas remontu tego miejsca – a raczej rozbudowy parku, który się tam znajduje.

  1. Jeśli nawet, to jak już będzie zdemontowany, to potem mogą się pojawić różne „problemy techniczne”, które będą uniemożliwiały jego ponowną instalację.

 5. Ja bym tu nie miał pretensji do żydów, w końcu działają w swoim interesie. Miejmy pretensje do siebie, że oddaliśmy władzę ludziom, którzy są skłonni dla własnych korzyści sprzedać nas żydom, Ukraińcom, brukselskim lewakom czy komu tam jeszcze, tak jak ich poprzednicy sprzedawali nas Sowietom. Na tym polega handel, gdyby nie było podaży, popyt pozostałby niezaspokojony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *