Znak równości

 Lewactwo intelekt ma zryty do spodu. Czytelnikom tego portalu udowadniać tego nie trzeba. Gdyby ktoś jednak miał jakiekolwiek wątpliwości, to właśnie je rozwiewamy. Powyższe zdjęcie jest tego dowodem ostatecznym.
Do tej pory wydawało się, że rżnięcie ludzi piłą, ściąganie skóry z ręki żywego człowieka po uprzednim jej podgotowaniu na tzw. „rękawiczkę”, przybijanie dzieci do drzwi, wyłupywanie oczu na żywca są zjawiskami niepowtarzalnymi. Nie do podrobienia w naszej strefie geograficznej w XX wieku.
Okazuje się, że nie dla wszystkich. Są tacy idioci, posiadający obywatelstwo polskie (stwierdzenie „są tacy Polacy” uwłaczałoby Polakom), którzy twierdzą, że jednak Ukraińska Powstańcza Armia, której jedynym istotniejszym dorobkiem bojowym jest wyrzynanie ludności cywilnej, jest taka sama jak NSZ.
Samozaorania serdecznie gratulujemy. Teraz każdy w miarę inteligenty Polak może postawić znak równości między lewakiem a idiotą.
Ł-ND, RZ

komentarzy: 10

 1. ” Gdy naród umiera ty palisz trawę i mówisz o miłości……..do walki nie będzie nikt nikogo zmuszał lecz kiedy wygramy… pierwszy staniesz pod murem……..
  twierdzisz, że jesteś pacyfistą… bo kochasz wolność i pokój”…… kim jutro będziesz spójrz prawdzie w oczy… zwykłym tchórzem…….
  Gdy idę ulica … spoglądam na mury….syjonistyczne hasła…. Dlaczego w tym kraju nie ma tego prawa…. zwykłego wieszania…. żydowskich morderców……
  Lecz wkrótce nadejdzie ten najpiękniejszy dzień …. zawisną nasze sztandary….lecz ty już tego nie dożyjesz bo zginiesz…zapewne….. od pierwszej kuli…”

  „AB….Sprawy Narodu 1988 rok”

 2. Aż mną zatrzęsło!! Winnych wystarczy poszukać wśród tego bydła co griluje nad Ślipą w Parku Tysiąclecia. Nie mam na myśli oczywiście wszystkich, bo są tam tez normalni. Ale wraca takie coś późnym wieczorem, po darciu ryja, i dewastacji szkółek z drzewkami, bo często palą ogniska, a drewno skąd biorą? Kiedyś to było normalne osiedle, teraz nazjeżdżało się pełno pseudo studentów. Łapy poucinać przy samej dupie. Sami nic nie potrafią tworzyć. Nam wmawiają agresje i nietolerancję, sami będąc podgatunkiem bez mózgu. Takiej mowy nienawiści, jaką mamy teraz ze strony opozycji, próżno szukać za rządów PO-PSL.

 3. Tego napisu wcale nie umieścił idiota. To przemyślane działanie mające na celu z jednej strony pogłębić u Polków poczucie winy i wstydu za własny naród oraz jego historię i w ten sposób nas osłabić i wystawić na różne żądania i wymagania. Zaś z drugiej strony ma spowodować, że nie odważymy się oceniać ukraińskich ludobójców tak jak na to zasługują i w ten sposób ułatwimy ukraińską inwazję na Polskę. Jednym słowem chodzi o demontaż Polski i podporządkowanie Polaków różnym obcym interesom. I z całą pewnością nie robią tego idioci.

 4. 38 milionów obywateli RP to o jakieś 8 milionów za dużo… przyjdzie czas na czyszczenie „ Stajni Augiasza”…. według praw natury… fizyki, chemii, biologii… to co dzisiaj jest górą kiedyś musi być dołem… znajdzie się wreszcie dół dla zdrajców.. Trzeba cierpliwie czekać… aż się zacznie rozpierducha w Europie…a duuuuuuużooooo roboty przed nami… A po ciężkiej robocie trzeba będzie jeszcze Szwecję odbić z rąk muzułmanów i odebrać swoje ….i to szybko zanim zrobią to Ruskie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *