Sprężenie

(AKTUALIZACJA) Kibice Górnika Wałbrzych bardzo się sprężyli na przyjazd do Wrocławia na mecz z rezerwami Śląska w ramach spotkań futbolowej okręgówki. W mniej więcej 160 osób. W tym, sądząc po flagach, delegacja z Gwardii Koszalin i GKS Tychy. Po meczu z flagą GKS-u Tychy pamiątkową fotkę na fejsika robiło sobie około 30 osób, ale ile kogo było niech podadzą sami zainteresowani.
Przed meczem miało miejsce trochę napinki na odległość, ponadto goście zabawili się w trzęsipłotków. Gazowanie i te sprawy. Do jednego z przyjezdnych zawitała karetka. Według nieoficjalnych informacji kogoś potelepała padaczka.
Wynik sportowy meczu okręgówki 2-0 dla rezerw Śląska.
M-NR. F-M, G-K fot. NI-FO

PS. Okręgówka. Gdy wszystko było normalnie ponazywane, to 5 poziom rozgrywkowy był okręgówką. Przy obecnej polityce nazywania wszystkiego ligą to Pcim Dolny zagra ekscytujący mecz Pcimiem Górnym w 7 lidze, choć na 10 poziomie rozgrywkowym.

komentarzy: 13

  1. I gdzie w tym wszystkim byliśmy My?? Nigdzie bo po co się organizować na jakiś Górnik ważne że flagi ich mamy i tyle.
    Wydaje mi się że powinna być wysłane informacje dla FC dla Wrocławia informacje plakaty aby być tam i przytulić ten Górnik. Wydaje mi się, że mecz na naszej Oporowskiej to coś jeszcze w czasie majówkowym. Taki Old SQooll

    1. A Katowice zremisowały, tak więc Miedź zmierza ku bramom ekstraklasy i praktycznie tylko od Miedzi teraz zależy, czy będą one dla niej otwarte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *