Hańba!

 No i budzimy się w innej Polsce. Polsce uwalonej przez naszego najistotniejszego sojusznika. Żydki zażądały od Polski 300 miliardów dolarów, tzn. 65 miliardów, ale żydkom wszystko się szybko mnoży, doszło do 300. Nie jest powiedziane, że roszczenia nie wzrosną. Tak zadecydowały najwyższe władze ustawodawcze Stanów Zjednoczonych. W amerykańskim senacie ustawa w grudniu przeszła jednogłośnie. Teraz, także jednogłośnie, ustawę przyjął ichni Kongres.
Żydowscy szmalcownicy już zacierają swoje wredne rączki. Co prawda obecnie w Polsce już jest wprowadzana narracja „jaki może mieć wpływ na polskie mienie jakaś ustawa w USA”, ale tylko wyjątkowe jełopy nie dostrzegają zależności. Ci, którzy narrację narzucają sami jełopami nie są, zatem jest jasne, że za jełopów uważają tych, do których mówią. Czyli nas.
Boli to, że polski rząd, polski prezydent, polska dyplomacja całą sprawę jakby miała w nosie. Co ciekawe – opozycja, zwłaszcza ta „totalna”, która aby wbić szpilkę obecnej władzy wykorzysta nawet to, że ktoś pierdnął w trakcie posiedzenia, albo głęboko spojrzał w oczy (z tym spojrzeniem to nie żart – Gasiuk-Pihowicz lub Szeuring-Wielgus podczas obrad jednej z komisji sejmowych zrobiła awanturę o spojrzenie, TVN-owskie media próbowały z tego zrobić ogólnonarodową debatę na ten temat), teraz nagle nabrały wody w usta.
Wody w usta nabrały także media propisowskie formalnie, jak TVP, oraz uznające się za media wolne.
Na plus w tej sytuacji trzeba ocenić media Rydzyka, które przynajmniej o sprawie informują.
Wcześniej, gdy uwagę społeczeństwa na zagrożenie dla naszych finansów próbowali zwrócić uwagę Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Ewa Kurek, byli wyśmiewani i wyszydzani. Gdy pół roku temu na ten temat z trybuny sejmowej mówił Robert Winnicki też został uznany za idiotę.
Ludzie odpowiedzialni za losy Polski olali temat, który może mieć niebagatelny i do tego negatywny wpływ na naszą przyszłość. Polska jest krajem zadłużonym po uszy. Teraz dodatkowo wyciągają się wredne łapki wrednych person do naszych pieniędzy. Tak naprawdę rodzi się pytanie, czy temat był rzeczywiście olany, czy jednak był dogadany. Swego czasu oficjalnie zaspokojeniu roszczeń żydowskich mówił Schetyna. O czym z żydkami rozmawiał Kaczyński, tego nie wiadomo. Jeszcze większym skandalem jest to, że nie wiadomo o czym w naszym imieniu z żydami ustalał Andrzej Duda. Bo o ile Kaczyński formalnie jest „panem nikt”, to Andrzej Juda sprawuje urząd Prezydenta, a żadne słowa, czyny i gesty Prezydenta nie są jego prywatna sprawą.
Jeśli poczyniono jakieś uzgodnienia na linii władze Polski – parchate lobby, to graniczyłoby to ze zdradą stanu.
Wszystko co parchate będzie się obecnie powoływać na amerykańską ustawę. I będzie dybać na nasze pieniądze i nasze mienie.
Ustawy w najsilniejszym obecnie gospodarczo państwie na świecie niby nas nie dotyczą, ale spróbujmy fikać…
Roman Zieliński, fot. e-lubin.pl, forumemjot.dla.polski

komentarzy: 21

  1. Ta kobieta na końcu materiału – doskonałe podsumowanie obecnej sytuacji. Cała jej wypowiedź poraża.

 1. @pietras… w takim razie jestem ruskim agentem i mówię Ci, że dałbym ten bilion w ratach jakbym dostał umowę… płacimy Wam „przyjaciele” ale zabieracie od nas pieniądze razem ze wszystkimi żydami i żydłakami jacy zamieskują naszą świętą ziemię… raz na zawsze.
  Niech słowo stanie się ciałem. Amen!

 2. Sporo komentarzy poczytałem i nie ukrywam, że jestem mocno zaskoczony tym, iż ludzie z jednej strony krytykujący obecną władzę jednocześnie przypisują jej hipotetyczną moc sprawczą zdolną do przekonania większości Izby Reprezentantów za głosowaniem wg naszych oczekiwań. Owszem, jeżeli zakładamy, że władze RP zrobiły w tej sprawie zbyt mało, to należy się krytyka.

  Polecam lekturę: http://niezalezna.pl/223593-amerykanska-ustawa-s447-przyjeta-ale-czy-to-koniec-uwaga-jeszcze-nie-wszystko-jest-stracone

  Poza tym, ale jednocześnie nawiązując do wyartykułowanego przez fundacje i organizacje żydowskie rzekomego celu, na który mają być przekazywane oczekiwane przez nich środki z mienia bezspadkowego uważam, że RP na te cele łoży ogromne środki finansowe od wielu lat (obozy-muzea, muzeum polin, cmentarze żydowskie…), bo te miejsca-instytucje pełnią m.in. rolę edukacyjną.

 3. Schetyna chciał oddać parchom 60 mld$.
  Z sieci.
  Nowy minister spraw zagranicznych III Rzeczy, na antenie radia Tok FM, zadeklarował gotowość zapłacenia Żydom w imieniu naszego narodu wielomiliardowego haraczu?
  Poniżej fragment felietonu Stanisława Michalkiewicza z 10 października pt. „W służbie Polsce”:
  „Oto na Facebooku pan Tomasz Nowak, powołując się na poranną audycję radia Tok FM z 5 października br., cytuje wypowiedź ministra spraw zagranicznych Grzegorza Schetyny, który wyraża gotowość ostatecznego rozwiązania kwestii majątku żydowskiego. „Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet 60 mld dolarów w 2015 roku. Umiejętna polityka finansowa sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata, a Polacy tego nie odczują”. Jeśli minister Schetyna rzeczywiście tak powiedział, to lepiej można zrozumieć przyczyny jego powrotu na stanowisko ministra spraw zagranicznych…”.

  Źródło:
  http://www.goniec.net/goniec/teksty/w-s%C5%82u%C5%BCbie-polsce.html
  lub
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3228
  Sęk w tym, że szukam tego (na różne sposoby) przez google oraz przez wyszukiwarkę na stronie Tok FM i nie mogę znaleźć. Schetynie się wypsnęło i szybko „wyczyścili” z tego internet, czy to humbug wymienionego w felietonie facebookowicza, czy to ja po prostu nie umiem tego znaleźć? Jeśli ktoś ma to ściągnięte ze strony radia Tok FM, to proszę umieścić w sieci i podrzucić tu link w komentarzach. Jeśli ta katastrofa rzeczywiscie jest tuż-tuż, to trzeba bić w tarabany.
  [edytowane]
  Właśnie znalazłem ślad tego na wykop.pl, gdzie był odnośnik do tej informacji do strony zmianynaziemi.pl. Niestety, gdy się klika w link na wykop.pl, to już tam tego nie ma; to samo, gdy szukałem przez wyszukiwarkę na stronie zmianynaziemi.pl. Powyżej umieściłem więc zrzut ekranu do wykop.pl, dowodzący, że była o tym mowa nie tylko u Michalkiewicza. Poniżej też link:
  http://www.wykop.pl/link/2196728/schetyna-nawet-60mln-dla-zydow-od-panstwa/

  1. Więc PRL wyczyścił nam przedpole. Dlatego wszyscy są spokojni. Granice zatwierdziła nam „Wielka trójka” PRL parchów spłacił… a Czesi, Rumuni, Węgrzy i Słowacja mają problem…u nas szkopów a z nimi inne podejrzane tałatajstwo wypędzało NKWD ….z Czech i Słowacji dekrety Benesza… Rumunią i Węgry były koalicjantem III Rzeszy… tam parchy rozwiną skrzydła….

 4. Za oceanem niech sobie ustalają co chcą.Co nie zmienia faktu że jankesi maja nas głęboko w d…A żydzi mogą nas w d…pocałować. Duda i PIS zdrajcy

 5. Sprawa jest jasna – Żydzi nie dostaną od nas ani grosza, ani piędzi polskiej ziemi, ani jednego budynku, w ramach „roszczeń bezspadkowych” jeżeli sami im ich nie damy. Roszczenia te są bowiem w świetle polskiego nielegalne i jeżeli nasz Sejm nie przyjmie stosownych ustaleń legislacyjnych, Senat ich nie zatwierdzi a Prezydent się pod nimi nie podpisze, nie ma prawnej możliwości ich legalizacji. A kto wybiera przedstawicieli zasiadających w powyższych gremiach, no kto? Przyszedł czas, żeby zadać sobie pytanie – czy osoba, na którą głosowałem jako na kandydata na posła, senatora czy prezydenta jest na tyle godna zaufania że można na niej polegać w sprawie żydowskich roszczeń? I każdy kto pewności w tej sprawie nie ma, powinien osobiście, a najlepiej w jak najliczniejszej grupie, udać się do biura swojego przedstawiciela w czasie gdy pełni on dyżur poselski czy senatorski i zadać mu pytanie jak ma zamiar głosować w momencie, gdy do legislatury wpłynie wniosek w sprawie zmian w prawie umożliwiających Żydom ograbienie Polski i założenia w niej swojej kolonii.

  1. Przecież u naszych strategicznych przyjaciół, w Izraelu jest znane powiedzenie odnośnie nas Polaków :”Nasze kamienice, wasze ulice”. Ten kto podważa,i obraża naszych sojuszników i partnerów w USA i Izraelu,to chyba musi być „ruski agent”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *