Plan nie wypalił?

 Nasz ulubieniec, najlepszy piłkarz Śląska w 70-letniej historii klubu, Sito Riera jest podejrzewany przez niektórych o specyficzny sposób wydłużania sobie wakacji. Nawywija coś kilka spotkań przed końcem rozgrywek i dostaje dyskwalifikację, która tak naprawdę jest wydłużeniem czasu w którym nikt od niego niczego nie wymaga.
Sito Riera machnął głową w kierunku sędziego w meczu z Sandecją. Może myślał o dyskwalifikacji do końca sezonu?
Tymczasem dostał karę pięciu spotkań. Śląsk ma jeszcze w tym sezonie do rozegrania 6 pojedynków. No i może się okazać, że w pojedynku w Gdyni będzie jednak potrzebny. Więc treningów nikt mu nie odpuści…
Andrzej P. fot. demoty.pl

PS. Faktycznie, nie wpadliśmy na to, że dodatkowy mecz Hiszpan będzie pauzował za kartki. Czyli (to do skórokopów) – już wiecie, jak się robi pracodawców w wała. Teraz (to już do działaczy) wypadałoby gościowi wp… nałożyć na niego karę finansową, żeby chociaż mu kasy nie wypłacać za okres leserstwa.

komentarzy: 24

  1. Sito Riera – mistrz robienia wszystkich w wała. Swoją drogą – wywalić wałkarzy, a według was tacy ludzie są decyzyjni w Śląsku – to jest dopiero numer.

  2. Riera to chociaż na boisko wychodził i to miłe z jego strony, bo pamięta ktoś takiego piłkarza jak Boban Jović? Myślę, że księgowa go zna doskonale, a kibice już zapomnieli totalnie. Michał Mak też miał niby jakiś uraz, ale ze strony klubu informacji oczywiście żadnych nie dostajemy, a chłop pauzuje też chyba ponad pół roku gdzie taki Milik po zerwanych więzadłach wchodził do gry po 3-4 miesiącach. Ten klub jest taką patologią, że to jakieś nieporozumienie, że my kibice za tym jeździmy, ale cóż kibicowanie nie jest łatwą pasją.

  3. Tak jak pisałem komentarz pod artykułem „Jeden jest” drugi rok z kolei wcześniejsze wakacje załatwione. Sianko leci…. Tacy za klub umierać nie będą. Teraz czekam na jakiś numer Jakuba skrzydłowego niby….

    1. Wiadomo było, że za takie niesportowe zachowanie to będzie dłuższa pauza, niż po czerwonej kartce za dwie żółte. Według wytycznych FIFA i UEFA każde ataki na sędziego trzeba bezwzględnie piętnować, także gamoń Riera mógł to przewidzieć.

  4. Nie trafiliście, bo oprócz kary za uderzenie sędziego ma jeszcze jeden mecz pauzy za żółte kartki. Czyli łącznie sześć meczów, w tym sezonie już nie zagra (na szczęście!)

  5. W/g slasknetu cytat „Hiszpan, który ma w Śląsku Wrocław umowę tylko do czerwca, praktycznie zakończył tym samym sezon. Do pięciu spotkań za atak na Lasyka należy mu doliczyć jedną kolejkę pauzy za żółte kartki. W sumie wychodzi akurat tyle meczów, ile zostało do końca rozgrywek.”

  6. dostał jeszcze 1 mecz za 8 żółtko więc żegnamy mistrza…teraz jeszcze drugi mistrz Tarasovs i będzie miejsce dla młodych !!! Hej Śląsk !!! Ps. Wszyscy na każdy kolejny mecz !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *