Cyc Rafała

 Terror klauna właśnie odchodzi do przeszłości. Pewien pedał, który sobie przyszył cycki, właśnie z powodu tych przyszytych cycków robił za autorytet. I łażąc po Warszawie siał terror wśród normalnych ludzi. Nie wybierał dużych, zdrowych byczków o normalnych poglądach, lecz takich, nad którymi mógł dominować fizycznie. I kazał im się cieszyć, że obcują z dziwadłem. A jak radości nie było, to się awanturował dążąc do konfrontacji.
Pedalisko mając wsparcie środowisk podobnych mu idiotów, tak się rozbestwiło, że swoje dokonania zaczęło filmować i je upubliczniać. No i przegięło. Samo zamieściło nagrany poprzez siebie filmik jak terroryzowało młodą dziewczynę, które śmiała się zaśmiać z pajaca. A teraz się okazuje, że dziwadło samo się zakapowało.
W sumie dobrze się stało. Pedalisko na własne życzenie za własną głupotę wpasowało się w kłopoty. Jednak przeraża coś innego. Filmik Rafała B. udowadnia, że pedalisko czuło się bezkarnie. Robiąc z siebie idiotę uważa, że wszyscy mają z okazji zewnętrznych skutków jego zidiocenia, odnosić się do niego z szacunkiem. A jak nie, to łomot. Taka swoiście pojęta tolerancja, której toto się domagało. A jak już znalazło małego, drobnego przeciwnika, który uważa inaczej, to krzyk, wyzwiska, dążenie do konfrontacji i nieodłączna kamera, bo o popularność tak naprawdę chodzi. Następnie oczekiwanie na wsparcie sobie podobnych fizycznie i intelektualnie. I najgorsze – ono to poparcie dostawało.
Pedalisko dostawało wsparcie z różnych dziwnych środowisk, było pompowane przez lewicowe media. Zapraszane do TVN mogło pokazywać szerszej publiczności efekty swojego defektu intelektualnego, z czego obie strony chętnie korzystały promując wśród średnio normalnych (bo tylko tacy TVN oglądają) chore postawy.
Jest nadzieja, że lewactwo właśnie straciło jednego celebrytę.
Krzysztof P, RZ, fot. press.online

PS Uwaga do wyczulonych na błędy gramatyczne.
Zabieg przedstawiający pedała w rodzaju męskim w pierwszym akapicie i nijakim w pozostałej części tekstu – jak najbardziej zamierzony.

komentarzy: 14

 1. Polityka małych kroków na to pozwoliła … czy naprawdę nikt na ulicy nie mógł zareagować i strzelić tego babo-chłopa w pysk za atakowanie dziewczynki ? Dawniej to nie do pomyślenia jeszcze 10 lat temu do każdej pedalskiej manifestacji był odpór i reakcja 5 lat temu przymykanie oka i śmiechy a teraz … jeszcze może kilka lat i LGBT będzie siał terror na ulicach bił staruszki wychodzące z kościołów i rodziców dzieci na wywiadówkach będą zastraszać jak nie poślesz dziecka na obowiązkowe lekcje tolerancji …. pewnie troszkę wyolbrzymiam ale np w Poznaniu organizacja LGBT pozwała trenera sztuk walki za to że nie chciał im grupowych treningów robić … czyżby sobie bojówkę organizowali … no śmieszne ale po chwili namysłu już nie.
  Pozostaje zanucić – Dziwny ten świat.

 2. Po obejrzeniu filmiku, gdzie widać jak ten s…n atakuje to dziecko nasunęły mi się 3 wnioski.
  1. Jak przerażone to dziecko było, szkoda mi tego dziecka a ten pedzio czerpał satysfakcję z tego ze dziecko się go boi. Podniecało go to?
  2. Tam w tle szedł jakiś „goguś” elegancik, taki elagencki z telefonem. Nie mówcie mi że nie słyszał, nie widział że ten zbok atakuje dziecko. Znieczulica jak nic. Taki owoc nowoczesnego wychowania.
  3. Mam nadzieję, że dziewczynka do końca życia będzie mieć zdanie o zbokach.

 3. Nie pedalisko tylko Transisko… a tak naprawdę lewak i narkoman pewnie od „Pankowskiego” z „Nigdy więcej”….pedały nimi pogardzają i dyskryminują… lesby zapuszczają krzaki pod pachami i poniewierają pedałów….. pedał to nie gej bo pedał to po cichu swojego sekretarza, tak by się nie wydało, a gej to klaun z manify. W LGBT wszyscy się żrą o kasę o dominację i przebijają kto przekroczy granicę i zaszokuje wiecznie zblazowanych impotentów. Nie ma zasad wręcz prześcigają się w sprzedawaniu sobie trepla, HIV-a i HCV… ostatnio jakiś pedał szantażował Konczitę Wurst… którą przeleciało całe Jury Eurowizji… żeby przyznała się, że sprzedaje HIV od 10 lat. Niech zdychają…Francuzi i Angole… nie żałuję ich wcale…

  1. Coś mi podpowiada, że podobnie jak ten drugi dziwoląg, (jak tam się każe teraz tytułować? Grodzka?) zostawił sobie wentyl bezpieczeństwa, gdyby zmieniło się lobby i z wycinki nie skorzystał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *