Wojenka

 Drugi w ciągu zaledwie kilku dni mecz o prymat w Trójmieście pomiędzy Arką a Lechią ma burzliwe zakończenie. Po drugiej porażce swoich pupili, teraz w Gdyni, (poprzednio w Gdańsku), fani żółto – niebieskich chcą linczu. Nie wiadomo, czy tak chcą podziękować swoim, czy ekipie piłkarzy Lechii. Pewnie jednym i drugim. Budynek oblężony, szyby już nie wszystkie w idealnym stanie, ochrona użyła gazu, w pobliskim lesie odbywają się ganianki kiboli ze służbami porządkowymi.
Oba mecze odbyły się bez udziały fanów gości.
A Śląsk już stracił 11 pozycję w tabeli.
RZ, fot. twitter – kibice Arki podczas ubiegłorocznego finału Pucharu Polski.

12+

komentarzy: 14

  1. Kiedyś za jakiekolwiek rozkminki zgodowe traciło się barwy, miejsce w młynie i dostawało klapsy na pożegnanie. Doceniały to także zgody, które wiedziały, że sami muszą uważać na bajerę, bo ci we Wrocławiu w tematach wrazliwych są mocno charakterni.

   12+

 1. Jestem bardzo ciekawy czy gdyby przed ostatnią kolejką tylko wygrana Śląska przy jednoczesnej porażce (spadku) Lechii dawała nam utrzymanie to też byście pisali „chcesz, żeby Śląsk utrzymał się kosztem Lechii, co z Ciebie za kibic?”
  Bo na razie jest jeszcze w miarę bezpiecznie i nic nie wskazuje na to, że będziemy walczyć bezpośrednio z Lechią więc łatwo się wznosi takie górnolotne deklaracje.

  11+

  1. W hipotetycznej sytuacji o której napisałeś,cieszyłbym się z utrzymania Lechii i martwił spadkiem Śląska. Radość z pozostania w lidze gdańszczan osłodziłaby smutek związany z opuszczenia tej ligi przez WKS. W drugą stronę byłoby tak samo. To proste jak budowa cepa.

   25+

  2. Może dla Ciebie, natomiast dla mnie nie dlatego, że to Śląsk jest moim klubem. Z naszymi zgodami sympatyzuję i życzę im jak najlepiej, ale nawet wygranie LM przez któryś z tych zespołów nie osłodziłoby mi pechowego remisu Śląska. Bo w sercu mam Śląsk. Tylko
   Śląsk.

   8+

  3. @magic w tym sezonie Śląsk nie poleci ale po wyborach samorządowych… w sezonie 2018/19 to już tak… nagle przyjdzie niemoc piłkarzy jak swojego czasu u braci Pixao…. Mervo czy u Morioki, posypią się „kontuzje”…bo w budżecie zabraknie 10 milionów od Kapusia…
   Chyba, że jakiś Magic kupi cały Kołchoz z dobrodziejstwem inwentarza…zanim skórokopy poczują słabość w nogach.

   9+

 2. Zwycięstwo Lechii cieszy tak samo jak Śląska a w derbach trójmiasta to już wyjątkowo. Dziwny punkt widzenia @zygmunt jeżeli jesteś kibicem Śląska.Chyba,że dla Ciebie takie wartości jak przyjaźń,tradycja nie mają znaczenia,wtedy nie mam pytań.

  38+

  1. Po niedawnych doświadczeniach z naszą „drugą połową” ja również nabrałem niespotykanego dotąd dystansu do tematu zgód wszelakich. Radzę również zachować daleko idąca powściągliwość jeśli chodzi o górnolotne słowa (bracia itp.).

   6+

  1. Jaki kiepski wyniki dla Śląska? Chcesz, żeby Śląsk się utrzymał kosztem Lechii? Brawo Lechia! A Śląsk ma walczyć, to się utrzyma! Śląsk&Lechia

   67+

  2. Podtrzymuję, to co powiedziałem wcześniej. Dla Śląska to kiepski wynik. Dla Lechii bardzo dobry, co nie znaczy, że nie gratuluję Lechii pokonania odwiecznego rywala. I nie jestem tu odosobniony w tym, że dla mnie liczy się przede wszystkim Śląsk i jak mam wybierać Śląsk czy zgodowicz, to wybiorę Ślask. To chyba normalne.

   7+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *